בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...
IMG_0459.jpg

אני קניתי לפני בערך חצי שנה את הדגם F15 של וקסמן, הוא לא נראה כמו בתמונות שפורסמו פה, על הידיות של הכיסא שאני קניתי (ישירות מחנות המפעל של וקסמן בפ"ת) יש כיתוב של המילה WAXMAN ולא ציורים של מה כל ידית מבצעת כפי שניתן לראות בתמונה, דבר שנראה לי קצת תמוה!.

אני יכול להגיד שאחרי שימוש ממושך הבנתי שהכיסא הזה ממש ממש ממש לא נוח לי וממש לא תואם את צורת הישיבה שלי.

אני אולי אשמע אובר-ביקורתי או ממש דקדקן אבל אחרי כמה ימים ללא שינה מכאבי גב תאמינו לי שגם אתם הייתם נהיים ספצים!

אפרט את הסיבות:

1. נכון יש כיוונון לגובה המושב אבל הגובה הכי נמוך הוא מוגבל לרמה כזו שמאלצת אותי לשבת בזווית גדולה מ- 90 מעלות בברכיים זה אומנם בהתחלה לא מורגש אבל אחרי ישיבה ממושכת הכאבים מתחילים להווצר בגב התחתון וזה פשוט נוראי. אפשר להוסיף מדרך לרגליים אבל לי אישית זה מציק.

2. יש כוונון לידיות הידיים אבל המינימום הוא כלכך גבוה שאתה מחוייב להתקל בהן !!! גם אם אתה לא רוצה ידיות אתה לא יכול להוריד אותם למטה לגמרי עד קו אחרי קו המותניים.

3. משענת הגב מעוכלת בצורה נוראית ואין תמיכה כלל בגב התחתון זה כאילו לקחו את המשענת ואמרו איך נכער אותה (מלשון כערה) כך שיהיה פחות תמיכה לגב.

4. המושב מרופד יחסית אבל אחרי ישיבה ממושכת הוא גם מתחיל להרגיש קשה מדי.

בקיצור הכיסא הזה ממש לא מתאים לכל אחד ואלו שזורקים פה המלצות על ימין ועל שמאל ומפארים ומשבחים את הכיסא כנראה א. לא יושבים כלכך הרבה ! או ב. תלמידים ואין להם מה להתלונן זה הרבה יותר טוב מכיסאות בלימודים.

היתרון הגדול הוא שכרגע אני ממש סגור על מה שאני כן מחפש בכיסא ואשמח לקבל עוד המלצות חמות מאנשים שהיה להם את ה F15 וגם התאכזבו והחליפו למשהו אחר.

גם אני יושב על ה-F15 ומאוכזב, הבעיות שהיצגת ממש מפריעות גם לי ואני גם שוקל לקנות כסא אחר בגללם. רק רציתי לשאול אם יש עידכון, החלפת בסוף למשהו אחר שאתה כן מרוצה ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ביום שישי האחרון את ה-F15 בחנות האאוטלט של וקסמן בפ"ת,

עלה לי 680 ש"ח כולל גלגלי סיליקון.

מהשעתיים שישבתי עליו קיבלתי תחושה מאוד חיובית, כיסא נוח שניתן לכוון לפי הצרכים שלי (1.90, 110 ק"ג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, אני מקווה שתהנה ממנו. יש עליו כ"כ הרבה חוות דעת חיוביות כאן בפורום שכנראה שאני מהמיעוט הבעייתי שדווקא לי הוא לא מתאים...

אגב, היום עברתי בד"ר גב וניסיתי את הכיסא הזה:

http://www.dr-gav.co.il/?CategoryID=216&ArticleID=638

שהרגיש לי ממש נוח. למרות שאי אפשר לדעת עד שבאמת יושבים בעמדת העבודה מול השולחן והמקלדת, אבל הרגיש לי בחנות שהוא באמת מותאם למידות שלי היטב.

מה שקצת מוריד לי זה השם הלא מקצועי שיצא לדר גב. בכל מקרה אלך גם לבדוק בצרעה בהמשך השבוע. אבל עכשיו אני ממש בדילמה לגבי הכיסא הזה :huh: יש מצב שיש למישהו ניסיון איתו? (או בכלל עם כיסא מדר גב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...