בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לפני שבוע הייתי באאוטלט של ווקסמן. קניתי בסוף את ה F-15. באמת מאוד נוח. אני ממש לא מומחה בדברים האלה והכסא מחשב הקודם שלי היה איזה משהו בן 15 שנה עודפים מאיזו חברת הייטק שפשטה את הרגל. לפי מה שהבנתי מאנשים שמתעסקים בזה יותר ממני, מחיר כזה(650 שקל) עבור כיסא משרדי באיכות באמת טובה(למרות המראה ה"פשוט") זה דבר מעולה. אני יודע שעד שקניתי את הווקסמן פחות או יותר התלבטתי בין כל מיני כסאות דיפו/אייס עד ה-300 ש"ח. אבל הבנתי שזה משהו שאני יושב עליו רוב שעות היממה(אני גם עובד בעיקר מהבית) וגם הגב שלי די חשוב לי בפני עצמו. בקיצור, ממליץ ליסוע לנסות. חבל שאין להם משווקים ובשביל לנסות חייבים להגיע לבני ברק או פ"ת... Oh well.

מאיפה קנית ב600 שקל? חיפשתי בזאפ ומצא לי חנות אחת ב1200 :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

playseat

http://www.playseat.com/

נראה מותג טוב, ייצור בסין.

גם dxracer כמו רוב העולם.

לבדיקת מחיר לוודא שבוחרים ישראל שיוריד מע"מ (אחר"כ מוסיפים לפי בארץ).

http://www.computeruniverse.net/en/products/90538074/playseat-office-sitz-schwarz.asp

http://www.computeruniverse.net/en/products/90561386/playseats-office-seat-alcantara.asp

http://www.computeruniverse.net/en/products/90582999/playseat-officeseat-dakar-tim-coronel.asp

http://www.computeruniverse.net/list.asp?searchname=playseat&v=0&o=[REL]%2C+[N1]%2C+[N2]&navigate=1

הקטצ' החיובי זה מחיר המשלוח הזול, הם מוכרים הכל באותו מחיר משלוח.

הזמנתי שואב אבק 10 ק"ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד קנית אותו בסוף? היום ישבתי עליו והוא באמת מיוחד, מאוד נוח. אני מאוד מתלבט בינו, שהוא סטייל מנהלים שאפשר להתרווח, לבין דגם אחר שהוא יותר כסא תלמיד סטנדרטי בדומה לוקסמן (דגם שנקרא פוקוס). נראה שלכל סוג יתרונות משלו שאין לאחר.

מעניין אותי איך הוא לאורך זמן, האם הוא באמת נוח גם לאורך זמן, מעבר לשניה שישבים עליו והוא מרגיש מצויין.

המחיר שלו כבד מאוד, יותר ממה שתכננתי אבל אני שוקל אותו ברצינות.

הייתי היום בדר גב ובאוטלט של וקסמן.

הכסאות של וקסמן טובים מאוד למחיר, אחלה כסאות, אבל בדר גב מצאתי שני כסאות שאהבתי יותר, הבעיה שהמחיר גבוה משמעותית.

אני מתלבט אם יש טעם לקפוץ לצרעה שכנראה יקרים.

בדר גב, חוץ מהכסא המיוחד הזה והפוקוס היו כמה נחמדים, המטרו, אקטיב, e-chair. הבעיה שהם מנהלים, כאלו להתרווח. אני מפחד שבעבודה ממושכת הם לא יהיו טובים כמו כסא עבודה רציני.

כמה הכיסא עולה בחנות שציינת? באתר אין מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בחנות היה 2000.. אנסה להשיג הנחה כלשהיא. אני יודע שיש אחוז הנחה כלשהוא לבעלי כרטיס אשראי אשמורת שיש לאמא שלי.

אני אנסה להשיג הנחה קצת יותר מזה ואם אצליח סיכוי טוב שאקנה את הכיסא הזה... הוא לא מושלם אבל ההתרשמות שלי ממנו טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
המחיר בחנות היה 2000.. אנסה להשיג הנחה כלשהיא. אני יודע שיש אחוז הנחה כלשהוא לבעלי כרטיס אשראי אשמורת שיש לאמא שלי.

אני אנסה להשיג הנחה קצת יותר מזה ואם אצליח סיכוי טוב שאקנה את הכיסא הזה... הוא לא מושלם אבל ההתרשמות שלי ממנו טובה.

אחרי חיפושים רבים ורגע לפיו המזנה מחול של dxracer היום ישבתי עליו והחלטתי לנצל את ההנחה של פסח עליו והזמנתי אותו...

המחיר שלו נכון לעכשיו הוא 1550. העיצוב שלא מזכיר לי בית חולים אבל הנוחות... לפחות לזמן שישבתי בו בחנות (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא אמר שאת הרייסר הוא התכוון להזמין מחול, כנראה בלי לשבת עליו.

הכסא שהוא ישב עליו זה הדאבל באג בדר גב.

אחרי חיפושים רבים ורגע לפיו המזנה מחול של dxracer היום ישבתי עליו והחלטתי לנצל את ההנחה של פסח עליו והזמנתי אותו...

המחיר שלו נכון לעכשיו הוא 1550. העיצוב שלא מזכיר לי בית חולים אבל הנוחות... לפחות לזמן שישבתי בו בחנות (:

פרט על ההנחה. איפה ראית? איך משיגים? תוכל לצרף את הפרסום? תודה.

האמת שהייתי קרוב ללכת לקנות אותו. ובסוף מה שעצר אותי היה שנתקלתי באינטרנט בסיפורים על בעיות קשות עם השירות לקוחות של דר גב.

זה מאוד בעייתי, אני מאוד נמנע מחנויות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא אמר שאת הרייסר הוא התכוון להזמין מחול, כנראה בלי לשבת עליו.

הכסא שהוא ישב עליו זה הדאבל באג בדר גב.

פרט על ההנחה. איפה ראית? איך משיגים? תוכל לצרף את הפרסום? תודה.

האמת שהייתי קרוב ללכת לקנות אותו. ובסוף מה שעצר אותי היה שנתקלתי באינטרנט בסיפורים על בעיות קשות עם השירות לקוחות של דר גב.

זה מאוד בעייתי, אני מאוד נמנע מחנויות כאלו.

פשוט הגעתי אתמול לחנות שלהם בגרנד קניון והמוכרת אמרה שזה בגלל החג...

אני מסכים איתך שזה רק שנה אחריות והתגובות לא משהו... אבל אחרי שישבתי בכיסא הזה שום כיסא אחר לא היה לי נוח... החלטתי לקחת את הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז היום הייתי שם, החלטתי שהדאבל בק פשוט לא מתאים לי, יש בו פשרות והוא קצת יקר לי מדי.

פחות אהבתי את הידיות שלו, וגם היה קצת קשה לזוז איתו. מעבר לזה, הוא סופר נוח לסתלבט אבל בתנוחה של כתיבה על נייר הוא פחות מתאים מאשר כסא משרדי.

אז בסוף אחרי שישבתי שם הרבה זמן על כל כסא שעניין אותי הלכתי על האלפא, מאוד נוח ותומך בכל פוזיציה, כל המנגונים הנחוצים.

במקור עולה 1490, הורדתי אותם קצת 1300, הוספתי גלגלי סילקון, יצא 1350, ועל זה יש לי 5 אחוז הנחה מהכרטיס אשראי.

סך הכל נראת לי עסקה לא רעה.

אשמח אם תכתוב רשמים על הדאבל בק לאחר חודש חודשיים איתו. מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...