The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההתרשמות הראשונית שלי חיוביות מאוד. המשחק הזה כמו הקודם, לא פשוט מבחינת הקרב, זה דורש תירגול עם התיזמון של ההגנה ושימוש ביכולות. הפעם סוף סוף אני משתמש בהגנה והתחמקות ולא רק מתגלגל כאילו אני עולה באש.

סוף סוף המפה ממש נוחה והגיונית! אני מבין לאן אני הולך ומה מולי. במשחק הקודם שרפתי המון זמן כי הכל היה ממש מבלבל ולפעמים מטעה.

הבעות הפנים ממש מרשימות ובאמת מוסיפות המון, נותן תחושה שמדברים עם אנשים ולא עם בובה שיודעת להזיז קצת את השפתיים.

מבחינת ביצועים עוד לא יצא לי ממש להתרשם. בכוונה ישר העמסתי על ULTRA כדי לראות מה המצב של הפריימים. בנתיים יציב מעל 30 אבל לא הגעתי למקומות מרשימים או קרבות עמוסים ככה שמוקדם מדיי לשפוט.

עריכה: הגדרות בינוניות מספקות לי 60 פריימים יציבים, הרבה יותר נוח וזורם אז פחות נתרשם מהשיער והדשא, העיקר שהחוויה תהיה חלקה.

השליטה מבחינתי קצת לא עקבית. יש קטעים מסויימים שנוחים יותר עם גיימפאד, ויש קטעים שאני מעדיף עכבר ומקלדת (למרות העומס במקשים ופעולות), המעבר בין צורות השליטה היה חלק תמיד שזה מעולה כי היה לי חשש שיהיה צורך בהחלפה ידנית.

יאללה, מה עם רשמים נוספים שלכם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחכה טיפה לפני שאקנה אותו עד שיצאו כמה פאטצים ,אני אף פעם לא קונה משחקים בהזמנה מוקדמת מתוך עיקרון.

בינתיים נראה שבפורום של סטים אנשים מתלוננים שיש בעיות טכניות עם הinventory ומישהו הצליח לסדר את העניין כשהוא הוריד את ה OC מכרטיס המסך שלו.

זה נראה לי מידע שימושי לחברה מהפורום הזה ,אני בטוח שיש כאן לא מעט שעושים OC לכרטיס/י המסך שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בהזמנה מוקדמת מ-GMG ב-45 דולר, אבל כבר אין הזמנה מוקדמת...

http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/

לפי זה אפשר לשכוח מהגדרות מקסימליות ב-780 שלי על 1440. צריך להתחיל ללהטט, או להזמין מהר איזה X. :(

משהו הזוי במבחני ביצועים של ה- Pre Release. ה 960 שם יותר מהיר מה-780, לא הגיוני בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי היום את המשחק פיזית דרך MEDIACENTER בהוד השרון ( לא ידעתי על קיומם לפני כן , אחלה חנות ) 216 ש"ח ..... לדעתי הוגן , הייתי קונה לPS4 אבל אני רוצה לשחק ב4K .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד קרוב , עוד לא פתחתי את הקופסא אבל היא עבה , לפי מה שראיתי ברשת יש מפות וכל מיני שטויות בפנים .

בכל מקרה עותק פיזי אפשר להעביר אח"כ למישהו אחר או למכור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המפרט שלי ב-1080P זה רץ חלק על הגדרות מקסימליות מינוס השיער של אנווידיה, אבל זה בגלל שהמניאקים בחרו לדפוק את בעלי כרטיסי המסך של , אז זה לא מפתיע.

הגרפיקה חביבה, אך לא מעבר.

Kinguin הינה חנות טובה ואמינה - משם קניתי את המשחק ובזמנו זה עלה לי קצת פחות מ-100.

עכשיו את יכול למצוא אנשים שמוכרים את הסיריאלס שהם קיבלו כשקנו כרטיס של אנווידיה, אז אולי זה ייצא אפילו יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...