The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

המשחק אצלי בקושי על 25-30FPS.. וגם השחקן זז לי מהר מדיי.. האם זה קורה לעוד אנשים? אני משחק עם Gamepad..

אותו דבר השליטה קצת בעייתית בגדול

למשל לכוון את עצמי לאסוף LOOT מהרצפה רוב הפעמים אני צריך ללכת במעגלים ומפספס את הנקודה בגלל השיטה שהדמות זזה

ומתחת למים בכלל השליטה מוזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ובכן הגיעה לידי גירסת "דמו"

מבחינת ביצועים מקבל 60 קבוע והכל על ULTRA (חוץ מאפקט המים שירד לHIGH)

והכי חשוב אפקט השיער מבוטל לגמרי

סה"כ מאד נהנה מהמשחקיות ... למרות שבתור מתחיל מאד קשה לי ללמוד את מערכת הקרב

מה עוד שמתי לב שעדיף לא להתקדם בעלילה בכלל ולעשות את כל הקווסטים הקטנים כי הרמה של המשימות בעלילה קופצת די מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר השליטה קצת בעייתית בגדול

למשל לכוון את עצמי לאסוף LOOT מהרצפה רוב הפעמים אני צריך ללכת במעגלים ומפספס את הנקודה בגלל השיטה שהדמות זזה

ומתחת למים בכלל השליטה מוזרה

קשה לי להבין למה תמיד מסתבכים עם האיסוף\דיבור. צריך ששגרלט ייפנה עם הפנים ואין שום בעיה.

אין לי איך להגן על השליטה במים, היא בעייתית ולא אינטואטיבית, כמו עם הסוס גם כאן זה מאוד לא מדויק ואפילו מבלבל. אני מקווה שבעזרת מודים ילטשו את זה, אולי אפילו באופן רישמי כשיוציאו את ה-EE? פחות סביר לדעתי אבל אפשר לקוות :)

ממש התבאסתי שאין ARENA MODE כמו במשחק הקודם, זה יכול כ"כ כיף ומאתגר עכשיו שהשליטה בקרבות לא גורמת לך להתעצבן וכמעט לשבור את המקלדת. כנראה שזה יגיע רק עם העידכון EE בעוד כחצי שנה.

לפחות הגיע לי התיליון היום בדואר! :) עכשיו להמתין בסבלנות לספרי ה-LORE של המהדורה המוגבלת.... אהההההההההההההההה פאקין שבועיים וחצי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מערכת הקרב דומה למשחק הקודם אבל הם שיפרו את כל הטעויות של המשחק הקודם. כל מנגון הקרבות עכשיו מזכיר את DARK SOULS מבחינת הגנה-תיזמון-מכה-התחמקות-גלגול. הרבה יותר טוב. למה במשחק הקודם הקרב היה מתסכל? כי ההגנה הייתה חסרת תועלת, למה ההגנה הייתה חסרת תועלת? כי הסיבולת הייתה קשורה לריצה\הגנה\כשפים. הגנת לרגע, בשנייה העיפו לך את כל הסיבולת ואז צריך לברוח-להתגלגל. עכשיו ההגנה היא נפרדת מהסיבולת וכל עוד לא מדובר באוייב עוצמתי מדיי אז ההגנה בהחלט עושה את העבודה. בזכות הליטוש הזה עש שיקול טקטי הרבה פעמים - להמשיך להגן ולהנחית מכת נגד או לברוח ולחזור כשיש QUEN? סוף סוף הקרבות באמת מרתקים ולא הופכים לטירחה מתסכלת. אפילו מערכת הנעילה קצת יותר טובה אבל עדיין קצת מוזרה, אני לא ממש בטוח אם זה ננעל לפי קירבה של אוייב או האוייב החזק ביותר.

אם זה ככה אז זה מצויין. מערכת הקרבות במשחק הקודם היתה פשוט מתסכלת. טיפלו גם בבעיה של האלכימיה? במשחק השני היית צריך להיות נביא כדי לדעת איזה שיקויים לקחת ומתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

עוד לא הגעתי למצב שבו השתמשתי באלכימיה, פרט לקרב עם הגריפין (אין QTE! הללויה! עצוב לי שככל שאני נהנה מהמשחק הזה אני לא מבין איך סיימתי את המשחק השני...) אז אני לא יודע אם ממש סידרו את זה. באף משחק בסדרה לא צריך להיות נביא, אם לדוגמה אתה יודע שבאזורים מסומים ובשעות מסוימות יש מלא GHOULS אז תכין את השיקויים מראש. השיקוי היחיד שתמיד צריך שיהיה מוכן לדעתי זה CAT, WHITE HONEY ונגד רוחות SPECTRE OILS למיניהן ופצצות כמו MOON DUST, הצלחתי ברמה 2-3 להתגבר גם על רוחות ברמה 6 (כן, הן שחטו אותי המון אבל אחרי ניסוי וטעייה והמון סבלנות הצלחתי לגמור אותן) אבל הן נוטות להיות חזקות במיוחד, מהן צריך להתגלגל בפחדנות (תשכחו מגנה! הן מהממות בקלות במקרה הטוב ופשוט מתעלמות במקרה הרע. ואז מהממות וממשיכות לשחוט...) ולהיות מוכנים עם YRDEN.

אגב, כל מי שניסה את ה... "דמו'' חושב מתישהו לרכוש גם את הגירסא המלאה? לחברה כזו שסך הכל חושבת על טובת הלקוחות שלה עם מדיניות ללא שווה לפרגן. לדעתי ברגע שיוציאו את ה-EE תהיה אחלה מכירה בהנחה עם ההרחבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה במשחק השני שאתה יכול לשתות שיקויים רק כשאתה עושה מדיטציה (מול מדורה) כך שאתה צריך לנחש האם תתקל עכשיו במפלצות ובאיזה סוג. נלחמתי בדרגון כועס מאוד בלי שום שיקוי בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה מהבחינה הזו התכוונת, ואו, שכחתי מזה לגמרי:kopfpatsch:

הפעם יש לך גישה מהירה לאוכל, שיקויים ופצצות\קשת, הכל נגיש בזמן אמת עם לחיצת כפתור, ז"א שאתה יכול לשתות את השיקוי וגם לאכול בזמן הקרב ככה שסיכויי ההישרדות שלך משתפרים פלאים. האמת שלא בדקתי אם בזמן הקרב אתה ממש יכול להכנס אל התפריט וממש להחליף שיקויים (כל עוד הכנת אותם מראש במלאי, בשביל להכין אותם בכל מקרה אתה מוכרח מדיטציה) בהתאם לצורך, אבל עכשיו לפחות אתה לא מוגבל לפני הקרב עם השיקויים והאוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אהבתי את ההתייחסות, רצינית ומתנצלת במקום לקרוא ניסוח ארוך ומסובך שמלא בהצטדקויות.

ביקורת חדשה שמאכזבת אותי מאוד היא השליטה, אחרי שהעירו על זה בפורומים שמתי שבאמת אין אפשרות להגדיר את מקשי הכיוון (ברירת המחדל זה החיצים או WASD) וזה נותן תחושה קצת חובבנית. זה מגיע בתור שחקן שמאלי שממילא תמיד מעדיף חיצים אני מקווה מאוד שייצא טלאי בקרוב שיתקן את הנושא הדחוף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי יש רשימה ארוכה מאוד של דברים המתוכננים לעדכונים עתידיים.

אפילו עם PATCH 1.03 זה עדיין מעט מאוד ממה שצריך להיעשות.

לא יודע אם נכון לומר שזאת "טעות" לשחק במשחק כרגע, אבל אין ספק שעדיף לחכות.

משחקים יוצאים מוקדם מדי, ורק אחר כך עושים להם ליטוש.

הראשונים לקנות/לשחק הם קורבנות של שיחרור מוקדם, או סוג של BETA TESTERS בשלבים האחרונים של הפיתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי התקדמתי עוד קצת ויש לי עוד כמה תובנות.

הקרב על הסוס יכול להיות ממש כיף אבל זה דורש המון אימון עם תיזמון המכה, לתת מכה קטלנית בזמן דהירה זו בהחלט תחושה של הישג. הבעייה שדווקא מקש הקפיצה לא ניתן להגדרה מחדש וזה בהחלט פוגע בהנאה ובנוחות של השליטה בסוף שהיא גם ככה לא תמיד הכי מדוייקת בעולם. נראה לי שאוותר על מרוצי סוסים או שאחליף לגיימפאד. אבל אם יש חלקים במשחק שאתה צריך להחליף במיוחד בשבילהם את צורת השליטה אז משהו פה דפוק :(

קראתי כמה תלונות על מערכת האלכימיה ועדיין קשה לי להבין למה לא אוהבים אותה. היא הרבה פחות מבלבלת, הפעם לשם שינוי הבנתי בדיוק איך להשתמש במוטגנים ובהמשך אחכה להזדמנות לשדרג אותם.

קרבות האגרוף הם לא QTE כמו המשחק הקודם או שליטה נוראית כמו במשחק, אלא זו מערכת הקרב של המשחק מה שאומר שזה קרב כמו כל שאר הקרבות במשחק, נוח קל ופשוט.

זה כיף ומפתיע כל פעם מחדש להתקל במפלצות אקזוטיות ומוזרות (ממתי בזיליאק הוא מעופף עם כנפיים ענקיות?!), אפילו שבנתיים אין לי סיכוי נגדן. מבחינתי ככה המשחק הוא באמת עולם-פתוח, לא מגבילים התרחשויות כאלה רק למצבים מסוימים או ברגע שמגיעים לרמות גבוהות זה "נפתח'' בפנייך, הכל קורה בצורה טבעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה משחק מוצלח ומהנה! מעניין לקרוא את ההתרשמות של שחקנים. באופן אישי, אני חושב שאמתין כמה שבועות לפני שארכוש את המשחק, גם לפאטצ'ים שישפרו מעט את הגרפיקה וגם לירידת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תוך חצי שנה בערך תצא ה-EE של המשחק ואז תקנה את זה ביחד עם כל התוכן הנוסף*. זה מה שאני עשיתי עם שני המשחקים הקודמים בסידרה. W3 זה המשחק הראשון שקניתי בהזמנה מוקדמת ואני לא מספיק להתלהב ממנו מעבר לעובדה שאני נהנה ממנו בטירוף.

כשקניתי SHADOW OF MORDOR בהזמנה מוקדמת נהנתי אבל לא התלהבתי, אפילו הרגשתי פרייאר כי המשחק היה בהנחה תוך זמן קצר מאוד והתוכן הנוסף שלו לא היה כזה מלהיב. באמת אחלה משחק ואני עדיין נהנה ממנו אבל הערך ביחס לכסף לא ממש שווה אותו. עם W3 אוטומטית קיבלתי הנחה כי היו לי את שני המשחקים וגם המון ערך מוסף שהיה זמין מיידית כמו פסקול.

*אני חושב שאת חבילת ההרחבה עדיין יימכרו בנפרד, גם כשייצא עדכון ה-EE, אבל במחיר נמוך ומפתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...