The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עצוב מאוד.. מאוד הוריד לי מהחשק לשחק בזה.

הגרפיקה עכשיו נראית לא רחוק ממה שיש בDA:I. לא שזה רע כמובן, אבל יחסית למה שהראו בעבר...

העיקר הם הצהירו כמה פעמים שהמשחק לא יעבור downgrade והPC היא הפלטפורמה הראשית, שקר וכזב.

סתם שתראו כמה השתנה מאז 2013.

גרפיקה מקורית:

ilo8ZEuf1yn7w.gif

גרפיקה עכשיו:

W2475ee.gif

זה יותר גרוע ממה שהיה עם Watch_Dogs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בדבר הזה, תגובה של עובד CDPR באתר טורנטים כלשהו.. נחמד מאוד מצידם לעדכן את הפיראטים בעדכונים למשחק [emoji14]

2zYvMkp.png

כן גם אני ראיתי את זה כשבאתי להוריד את הדמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני די מאוכזב שעשו downgrade

מה אתם אומרים אני מריץ על אולטרה עם 4790 i7 ו 8 גיגה gtx770 4 gb oc?

אין דאגה! אתה מכוסה!

מבחינת מינימום P:

יש לי I5

8 ג'יגה זיכרון

GT 970 4 GB

ו... אני משום מה לא עומד בדרישות המינימום מבחינת מעבד. מדאיג אבל נראה מה יהיה בפועל. תנו לי הגדרות בינוניות על 60 פריימים ואני מרוצה. בנוסף למשחק אני מחכה בטירוף גם להזמנות בדואר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Spacecowboy מזל שאני עדיין משחק בראשון, כל שיפור בגרפיקה אני מקבל בברכה ולא כ"כ אכפת לי לאבד טיפה מהמראה אחרי הכל הסיפור הוא העניין. (ואני מקווה שהסיפור יהיה מעניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hadarK ברור שהסיפור/משחקיות זה רוב העניין אבל זה עדיין מבאס תחת בהתחשב במה שהם הראו בהתחלה. גם שקוף שעוד כמה חודשים יהיו מודים, פאטצים שיתנו הרבה יותר, שלא נדבר על enhanced edition בעתיד.

בגלל זה נראה לי שאני מוותר על לשחק בזה בrelease כי עם משחק כזה ארוך, לא יהיה לי זמן לשחק פעמיים - פעם בrelease ופעם שנייה בגרסה נורמאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק וspacecowboy הרגעתם אותי טיפה מלסיים את 2, אני מניח שאולי באמת עדיף לחכות ל

enhanced edition.

off topic- ברק צריכים לעשות את השוד השלישי עם יבגני ואורן :) ולא לעשות בעשור הקרוב את השני

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה יהיה המשחק הראשון בסדרה שאני קונה לפני ה-EE, אשחק פעם אחת ואסיים אותו, וכשיוציאו את ה-EE אנסה אפשרויות ובחירות אחרות בסיפור. זה אחלה למשחקיות חוזרת :)

במשחק הקודם היה מיני משחק בזירה שצריך להביס גלים של אוייבים. ממש נהנתי ממנו ואני מקווה שבמשחק הנוכחי יחזירו וישפרו אותו. לדעתי זה יכול להיט להיט עם איזה מוד או אפילו תחרותי\שיתופי עם\נגד חברים!:please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה ששינו משהו באיגרוף. בראשון היה נחמד רק שהאיפלמנטציה הייתה לא משהו (כמו כל מערכת הקרבות שם. אם כי כשמתרגלים זה דווקא בסדר גמור, אבל האגרוף אף פעם לא הצלחתי לתפוס כמו שצריך) בשני בינתיים ממה שיצא לי לראות זה רק QTEים. פשוט זוועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...