Buck - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Buck

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  217
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  419יום 16ש' 13דק' 46שנ'

דירוג

5 ניטרלי

אודות Buck

 • דרגה
  Zone Newbie

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. קרינה לא מייננת מפלאפון או מהמחשב לא יכולה לגרום לכאבי ראש. היא חלשה בסדרי גודל מהעוצמות ואורכי הגל שצריך כדי להשפיע על הזרמים במוח. השראה אלקטרומגנטית אולי כן יכולה להשפיע, אבל אירוק הפלאפון או המחשב לא יעזור לך איתה. השראה קשורה לכמה מהר זרמים משתנים ולאו דווקא לעוצמה שלהם או לזרמי מערבולת והיום יש תקנים די מחמירים בעניין.
 2. זה אמפר ולא אמפרא... ואני מחכה כבר לתחרות שתוריד מחירים.
 3. תחפש את הציפ של הביוס, אם הבעיה בביוס בהרבה לוחות אם יש יותר מציפ אחד ויש סוויץ שמעביר מאחד לשני. אולי התמזל מזלך ויש לך אחד כזה.
 4. קודם כל תודה רבה לכם, אני יודע שזה הולך להיות יקר ולכן אני לוקח את הזמן לקרוא ומתייעץ בפורומים לפני שאחליט מה לקנות. כרגע הכיוון הוא מסך ביניים של LG עם תמיכה רשמית של ניוידיה. אם למישהו יש עוד הארות אני אשמח.
 5. תודה אבל אני לא מחפש גודל אני מחפש מארז שאפשר לפתוח בנוחות משני הצדדים, (לא להחליק לוח, אלה לפתוח כמו חלון כי מנסיון הברזלים והברגים נהרסים כשפותחים לוח מחליק הרבה) כדי שאוכל לנקות אותו כל שבוע עם הקומפרסור . במארז העכשווי שלי מרוב שפתחתי אותו הדלתות כבר לא יושבות כמו שצריך. מארז מרווח זה אמנם נוח בגלל החוטים והמקום אבל מה שהצעת לי עדיין נפתח עם לוחות מחליקים.
 6. עוד משהו, האם הrefresh rate בהכרח מעיד על הfps המקסימלי שהטלוויזיה תומכת בו?
 7. אני רוצה לקנות מסך טלוויזיה בגודל 50-60 אינץ של 4k למחשב לגיימינג (החומרה שלי יכולה לעמוד בזה). מנסיון מר, לחבר סתם טלוויזיה למחשב יכול להיות בעייתי כי יכולות להיות כל מיני הפרעות כשדברים זזים על המסך. אז אני אשמח להמלצות או לדברים שכדאי יהיה לי לשים לב אליהם. הבנתי שנוידיה התחילה לתת למלא מסכים תמיכה בgsync שלה. חלק כבר הגיעו לארץ?
 8. אגב, אם לא אמצא מארז מתאים שקלתי גם לקדוח ולשנות פיזית את המארז. כבר עשיתי בו קצת מודינג כי לא היה לי מקום לשים מאווררי נוקטואה שהיו לי. פשוט זה יותר מידי מאמץ להשקיע ברכיב כלכך זול.
 9. לפני כמה שנים קניתי מחשב חדש עם מארז יחסית זול ופתוח ממתכת ומאז אני פותח כל הזמן את המחשב בשביל לשדרג, למדוד טמפרטורות ולנקות אבק עם קומפרסור. הבעיה שבגלל שהמארז נפתח מלוחות המתכת מהצד, הפינים האחוריים נועדו להבריג את לוחות הצד למארז כל הזמן מתעקמים ולוחות הצד כל הזמן נופלים וזה ממש לא נוח. אני רוצה לשדרג למארז גדול פתוח ומאוורר שלוח הצד שלו נפתח בצורה נוחה, אולי דרך חלון. אבל זה לא מסוג הדברים שבדרך כלל מזכירים באתרים פה בארץ. יש לכם המלצות למארז נוח יותר?
 10. הדיון לא סטה מהנושא בכלל, sheik yerbouti טען שמכונית חשמלית היא לא אלטרנטיבה לשימוש בדלקים מבוססי פחמן שמשתמשים בהם במנוע הבערה הפנימית מכיוון שהפקת חשמל מדלקים מבוססי פחמן מזהמת יותר משריפה ישירה במכונית ושהסוללות של המכוניות החשמליות מזהמות מאוד ואני טוען שאפשר להשתמש באנרגיה גרעינית כדי לייצר דלק רגיל מהפחמן הדו חמצני באוויר או כדי לטעון סוללות ושיש טכנולוגיה חדשה של סוללות מהשנתיים האחרונות שאולי תפתור את הבעיה של הזיהום, זה מאוד קשור לנושא.
 11. דיון ממש מעניין, אך אני מאוד עסוק לאחרונה אז אשתהה קצת עם התגובות. העניין שההיסטוגרמה נגמרת ב2016 ואני עוקב אחרי כתבות בנושא אז אני נוטה לחשוב שהיא כבר לא עדכנית, בשלוש השנים האחרונות היה שינוי מגמה במזרח מסיבות גיאו-פוליטיות, סין נמצאת כבר שנים בבעיה כי כמעט כל המסחר שלה תלוי בנמלים באוקיינוס השקט שנשלט ל ידי האמריקנים והמתחרות שלה באיזור. כדי לפתור זאת היא מנסה ליצור קשרים כלכליים לאורך דרך המשי הישנה על מנת ליצור נתיבים כלכליים קרקעיים חדשים. כחלק מהאסטרטגיה הזו היא דוחפת באגרסיביות אנרגיה גרעינית למדינות שבדרך כדי לפתח אותן וליצור איתן תלות הדדית, הדוגמאות נעות בין למשל פקיסטן, מצריים ואלג'ירה ואגב היא הגיעה אפילו למדינות בדרום אמריקה כמו ארגנטינה: https://www.scmp.com/news/china/economy/article/1933488/chinas-nuclear-plant-makers-seek-new-markets-along-ancient-silk http://www.kallanishenergy.com/2019/06/20/china-completes-construction-of-pakistani-nuclear-plant/ במדינות הללו שהן לא מדינות עולם ראשון אין כלכך ערך לחיי אדם ולבטיחות והכורים הזולים של הסינים די קורצים להן וזה בלי לדבר על סין עצמה שלא רוצה להיות תלויה במדינות זרות ומתכננת כמעט להכפיל את כמות האנרגיה הגרעינית שהיא מפיקה בעשור הקרוב. גם למתחרה שלה הודו שעכשיו כולם מהמרים על כך שהיא הולכת להיות הכלכלה הפורצת הבאה בתור, יש נטייה לעבור להשתמש בכורים. בשלוש השנים האחרונות מודי החליט להקים עוד ועוד כורים של אורניום טבעי שזה משאב שיש להודו המון ממנו, כרגע זה נעשה באמצעות טכנולוגיה אמריקנית: https://sputniknews.com/asia/201807191066502219-india-nuclear-power-park/ לגבי המאמר שהבאת, ראשית, מילת המפתח היא could ושנית, כתוב שם שהתכנון הוא לעבור לאנרגיה ירוקה יותר כמו אנרגיה סולרית, רוח וגלי ים ולא אנרגיה שמבוססת על חמצון פחמן. בכל מקרה רוב אוכלוסיית העולם לא נמצאת במערב ובגלל שסין מוכרת היום אנרגיה גרעינית לכולם בניגוד לעבר שבו למערב היה וטו בעניין, הרבה מדינות שבעבר לא מכרו להן טכנולוגיה שאפשרה להן להקים כורים מקימות, אפילו ערב הסעודית מקימה עכשיו כורים סינים. אגב הנה סרטון מעניין על קיבוע פחמן: והנה סרטון על החברה שמייצרת אלטרנטיבות לבטריות: אגב, מי שרוצה מידע יותר מקצועי שפחות מכוון לקהל הרחב יכול לחפש על הנושאים הללו מידע בגוגל ובגוגל סקולר.
 12. לדעתי, אתה טועה לגבי החלק הראשון בהודעה שלך כי רוב העולם עובר היום לאנרגיית ביקוע גרעיני שהיא נקייה מאוד ויש חברות פרטיות שטוענות שהן מתקדמות גם עם מיזוג גרעיני ואולי גם יצליחו לבנות תחנה עוד כמה שנים. החלק השני קשור אולי לאחת הבעיות הכי בוערות בשני העשורים האחרונים והיא שהטכולוגיה של הסוללות הניידות לא השתנתה מאז שוולטה המציא אותן. אולי אם ישתמשו באנרגיה גרעינית כדי לקבע פחמן דו חמצני מהאוויר לדלק פחמני זה יפתור את הבעיה כי אפשר יהיה להשתמש באותה הטכנולוגיה של היום אבל בסך הכל לא ישתחרר פחמן חדש לאטמוספירה, כי הדלק יהווה את מאגר האנרגיה, אני יודע שביל גייטס השקיע במיזם שכזה הרבה כסף. אגב, ראיתי סרטון של חברה אירופאית שיש לה בטריות שמבוססות על תהליכי חמצון-חיזור של יוני ברזל בתמיסה, הבעיה שהסוללות שלה ענקיות והן נמצאות על משאיות.
 13. אז יש תקווה שאוכל בקרוב לשדרג לכרטיס מסך חדש ולא משומש בלי למכור כליה. בהצלחה לAMD. בעצם, פייסבק והליברה שלה ידפקו את הכל, נקנה משומש וזהו
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר