Buck - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Buck

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  267
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

Buck last won the day on ספטמבר 26 2020

Buck had the most liked content!

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

16,649 צפיות בפרופיל

הדירוגים של Buck

Zone Freak

Zone Freak (3/6)

19

דירוג

 1. העסק עם הוירוס בקושחה\חומרה נכון לגבי כל רכיב חומרה, לא רק USB, יצא לי לעבוד על דרייברים סינים והודים ובעיקרון די שקוף שהם דוחפים בכוונה פירצות אבטחה שמאפשרות להם לפרוץ לך למכשיר דרך עדכונים או דרך חומרה נגועה. הם לרוב מתכנתים כלכך גרועים שהם לא היו יכולים להסתיר את זה גם אם הם היו רוצים. בכל מקרה, בלינוקס מהשנים האחרונות לפחות צריך שהדרייבר יהיה כתוב בצורה מאוד לא סטנדרטית על מנת לעשות זאת, טרובלדס הכניס סטנדרזיציה למבנה של הדרייברים ומגבלות מיוחדות ליכולת שלהם לגעת במקומות מסויימים בזכרון שלא מאפשרת למתכנתים מהמזרח להכניס את החרא הזה ללינוקס מודרני. אם הם כותבים דרייבר שלא תומך בהגנות הללו ללינוקסים האחרונים אז הם לא יעבדו. וינדווס לעומת זאת היא מערכת הפעלה שכתובה חרא מבחינת אבטחת מידע אז בה זה מאוד אפשרי. בעקרון הUSB ששורף את המחשב זה לא וירוס, סתם משהו שמזכיר קצר ומדוע שזה יעניין מישהו, ברוב המשרדים יש מפצל USB שמתחבר למחשב...
 2. אני חושב שמישהו הביא לכאן וידאו של כמה מהנדסים מהתעשייה שדיברו על המחקר והפיתוח בתחום ולפי מה שהם אמרו כיווץ מעבדים לליטוגרפיות כאלו קטנות זו אולי אחת ממשימת המחקר והפיתוח הכי מסובכות בכל ההיסטוריה האנושית. לפי הטענות שעלו שם תקציבי הR&D שתאגידי ענק משקיעים לירידה בננומטרים יכולה להתחרות במה שמשקיעים לפיתוח פצצת אטום ומימן.
 3. גם הדרייבר צריך לתמוך בPCIE4, אם הוא לא, לא משנה מה החומרה, החיבור לא יגיע למהירויות הללו. כנראה שכותבי הדרייבר לא מימשו את תיקון השגיאות\הביפור שצריך על מנת לתמוך בממשק הזה עדיין וזאת הסיבה שזה עדיין במהירות הקודמת.
 4. תוכנה בלי למצמץ, פוטנציאל השכר הוא פי שלוש בערך... הנדסאי חשמל ירוויח גג גג 12-13, מתכנת גרוע עם קצת נסיון מרוויח היום מעל ל20 וזה רק עולה.
 5. PCIE5 די מרגש אותי, הפרוטוקול הזה דואג שתיהיה לי עבודה בשנים הקרובות...
 6. מגניב, לא ידעתי שיש בדור הנכנס הגנה מספקטר, אני אצטרך עכשיו לבדוק. לגבי הPCI-Express גם עם אינטל וגם עם AMD מאוד לא טריוויאלי לתמוך במהירויות הללו ברמת התוכנה, צריך מתכנתים שמתמחים בריבוי cores והרבה מאוד RAM וגם לא הייתי מצפה ממעבד ביתי להיות מסוגל לעשות זאת בינתיים ולגבי מעבדי השרתים, אני חושב שאנחנו מרוחקים עוד כמה חודשים עד שפיצרים יתחילו לתמוך בכל העיניין ויעבדו כמו שצריך.
 7. דקה 4:27 הוא בדיוק מסביר על מה ששאלת. די הפתיעו אותי, הם מסבירים כאן לא רע ונראה שהבחור הראשון, אנטוני, באמת מבין באלקטרוניקה. לרוב ההסברים שלהם ממש שטחיים ומותאמים לקהל הרחב.
 8. לא צריכה להיות התאמה, זה פשוט עיניין של מהירות. כשיש לך שני ערוצים זה אומר שני חיבורים שונים מהמעבד ליציאות של הזכרון, אז אתה יכול לכתוב בו זמנית לסטיקים שנמצאים בכל ערוץ. אם תשים את כל הסטיקים שלך בצד אחד מהירות הגישה לזכרון תיהיה איטית יותר כי המעבד יוכל לכתוב רק לאחד בבת אחת. מעבדים מודרניים בנויים בצורה כזאת שיש בהם רכיבים שבדרך כלל יכולים לחזות מראש שהולכת להיות פניה עתידית לזזכרון בזמן שהם עושים דברים אחרים ואז המעבד יכול לפנות לזכרון ברקע לפני שהוא צריך באמת לחכות שהמידע יגיע.זו הסיבההמהירות הזו היא בדרך כלל לא צוואר הבקבוק ברוב המקרים, אבל היא כן משפיעה קצת על ביצועים, בגיימינג לדוגמא לשים שני סטיקים של שמונה ג'יגה, אחד בכל חיבור ששייך לערוץ אחר, אמור לתת לך כמה אחוזים על סטיק של 16.
 9. האופרטור a%10 נותן את האחדות של a, תחלק את a ב10 ואז אותו האופרטור יתן לך את ספרת העשרות, תחלק שוב ב10 האופרטור יתן את המאות...
 10. לא ראיתי עדיין את הסרטון האחרון, אבל מעניין אם יש שם כבר הגנה מלאה מspectre וmeltdown, לAMD תמיד היה יתרון בתחום הזה של אבטחת המידע בגלל איך שהמנגנון הספקולטיבי במעבדים שלהם עובד. בעקרון די מביך שאין עדיין שירות של מערכות ההפעלה שמייצר זיכרון מוגן. אם כן, אז זה באמת נותן להם יתרון רציני והולך לפגוע באינטל. אני כותב כרגע קוד בקרנל של שרתים של כל מיני חברות מוכרות, עד עכשיו יצא לי לעבוד עם מערכות של בערך ביחס של 80-15 לטובת אינטל מול AMD (ARM ממש מעט). אולי עכשיו אני אוכל לשחק קצת יותר עם האפיקים. אגב, אני לא חושב שהרבה אנשים שמו לב, אבל לאינטל יש יתרון אחד מאוד! רציני על AMD וזה הoptane , על מנת לאגף את AMD אינטל הפסיקה בכוונה למכור עכשיו את הכוננים המהירים שלה למי שלא מחזיק שרתי זיון שלה כך שאי אפשר להחזיק מעבד אפיק עם optane בdimm או באחסון. אני יכול להגיד מנקודת המבט של מי שמכיר את הנושא מבפנים שלהרבה חברות הרבה יותר אכפת מכמה מהר הן מצליחות להעלות דברים מהאיחסון מאשר מיכולת העיבוד. חברות משחקים למשל מעדיפות שלשחקנים על השרתים שלהן תיהיה חווית משחק חלקה וטעינות מהירות מהדיסק מאשר היכולת להחזיק יותר שחקנים באותו השרת.
 11. איך הם התדרדרו, לא שהכתובת לא היתה על הקיר כבר עשור. אני מקווה שהם יצאו מהברוך הזה מהר, אני חושב שההתדרדרות שלהם יכולה להוביל את שוק הטכנולוגיה למשבר כלכלי של שנה שנתיים. אין להרבה חברות הייטק מספיק שבבים על מנת לייצר מוצרים חדשים ולמכור ויהיו להן הפסדים כי הן לא יצליחו להחזיר את ההשקעות שהן גייסו מהבורסה וייקח לסמסונג ולTSMC שנה שנתיים עד שהו יעמדו בקצב. צריך עוד יצרנית שבבים גדולה בשוק...
 12. כרגע AMD הרבה הרבה יותר טובים אולי בדור הבא של אינטל זה ישתנה. לפי מה שקראתי רק בסוף השנה ירגע המחסור שיש כרגע בשבבים, במקומך לא הייתי מחכה וקונה עכשיו, לא בטוח שיהיו מעבדים גם אם יצאו וסביר שאינטל לא יהיו טובים יותר כי הם מפגרים מאודד בטכנולוגיה שלהם כרגע.
 13. הארכיטקטורה של ARM אחראית לתכנון של יותר שבבים מכל חברה אחרת בעולם, סביר שיש כרגע יותר צ'יפים מבוססי ARM מAMD ואינטל ביחד ולא צריך להתאים את התוכנות והאפליקציות לארכיטקטורה שלהם. מתכנתים שכותבים מערכות הפעלה (כמוני) כבר דואגים שתוכנות שרצות בצד של היוזר לא ידעו שהן רצות על חומרה שונה. אחד מהדברים שאני צריך לעשות כשמעדכנים מעבד או רכיב חומרה זה להתאים את מערכת ההפעלה לחומרה כך שהשירותים שלה יראו אותו הדבר למשתמשים. העיניין שהמעבדים של ARM מתחממים הרבה פחות וצורכים פחות חשמל אז אפשר לבנות למשל מחשב עם שלושים ליבות ולהמהיר אותן בצורה פסיכית על ספק טיפוסי. בנוסף, בגלל שלאפל יש יותר שליטה על עיצוב המעבד הם יכולים להתאים אותו לצרכים שלהם בצורה יותר חופשית. למשל לבנות מעבד עם יותר ערוצי DMA שמתאימים להעביר מידע מהמצלמה בנוסף ליותר יחידות שמסוגלות לעבד תמונה למשל על חשבון יחידות שעושות חישובים מתימטיים. גם שים לב שהם יכולים לעבוד עם ליטוגרפיה בחמישה ננומטר, כך שבעצם יש יותר פונקציונליות בפחות מקום כך שזה בכלל עדיף להם.
 14. היי, אני ואני בטוח שבערך 90 אחוז ממי שקורא פה נשמח לקנות ממנו כרטיסים אם ירצה. למכור כרטיסים בתקופה הזאת זה ממש פשוט.
 15. מה עם סייברפאנק? אני מחכה לקנות כרטיס מסך חדש על מנת לשחק בו .
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר