The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

חייב להגיד ששתי הגרסאות נראות לא משהו..

אני מפספס משהו? כמעט לא שמתי לב להבדלים, למעט אולי רעמת השיער של הסוס. נדמה היה לי שלגבי הצללים, גרסת ה- אפילו עדיפה ויותר מציאותית. הדשא הוא האכזבה הכי גדולה, פשוט נראה עלוב בשתי הגרסאות.

אם ל- יש באופן פוטנציאלי חומרה חזקה בהרבה משל ה-, למה אין הבדל ניכר ביניהם?

ושאלה נוספת: למה אתם כל כך בטוחים שתצא גרסת enhanced edition שתשפר את הגרפיקה? הם הרי עובדים על המשחק הזה כבר כמה שנים, דחו אותו לפחות פעמיים שאני זוכר. כלומר, נראה שאם היו רוצים לספק גרפיקה מרשימה באמת, יכלו לעשות זאת כבר עכשיו. מה הטעם להמתין עם זה?

פייר, התאכזבתי קצת. אולי בגלל ההייפ וההבטחות, ציפיתי לעולם פתוח שיתן תחושת immersion של ממש. בשביל זה צריכים טקסטורות חדות, mesh מורכב, שדה ראייה רחוק וחד, וכו'. לפי הסרטון הזה, המשחק ממש לא נמצא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת? לא כל כך איכפת לי מהגראפיקה.

בתור חובב RPG מאז ומתמיד התוכן והמשחקיות היו חשובים לי הרבה יותר מגראפיקה.

וממילא אני תמיד קונה כרטיס MEDIUM-HIGH END וממצה אותו עד הסוף, אולי 3-4 שנים כל עוד זה לא מונע ממני להינות ממשחקים.

כך שאני לא אפעיל אותו על הגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון מדוייק

bait and switch מלוכלך

וכל הסרטוני "גיימפליי" שקר גס

הרי יצאו בהבטחות שלא יהיה שנמוך והנה יש הורדה של גרסת המחשב כל הדרך למטה להשתוות לקונסולות

וקבלנו משחק ברמה נמוכה יותר מדברים שכבר קיימים בשוק

היו יכולים להוציא פה משחק שהוא גם קפיצת מדרגה טכנולוגית וזה היה מטיס את האיכות של כל העלילה כמה רמות למעלה בחוויה

והמשחק היה נכנס למקום משמעותי בהיסטוריה

מה שאני לא מבין זה למה לא להשקיע באיכות גבוהה ואז בקונסולות לשחק בהגדרות נמוכות יותר

כאילו ההשקעה אמורה להיות אותו דבר במודלים וטקסטורות והכל

ואחרי שיש לך את הכל מוגמר ברמה גבוהה פשוט תיצור בצורה טכנית רמות נמוכות יותר של איכות

לוגית ברגע שיש לך את הכל מוכן ברמה הגבוהה להוריד למטה נשמע קל?

אולי בכוונה ממש יש לחצים להוציא משחק שיהיה זהה בקונסולות ובמחשב כדי שלא ליצור השקה שיש איתה פער משמעותי בגרסאות

כי אז בעלי קונסולות יתמרמרו ויעברו למחשב מה שיוביל לנזקים לקונסולות

הייתי יכול לשער שאפילו קיימת אופציה אמיתית שהחברות שמאחורי XBOX ו PS4 משלמות ליוצרי המשחק כספים גדולים כדי לשחרר משחקים נטולי פער בין מחשב לקונסולה

אחרת איזה אינטרס יש לחברה לשנמך משחק בזמן שהיו יכולים לעשות אותו יותר טוב בערך באותה השקעה

מי יודע אולי אפילו יש להם מוכן כבר את ה enhanced edition מוכן לשחרור

והגרסה הזאת בעצם כמו שהמשחק אמור היה להיות

אבל יש להם איזה חוזה שאומר שהם יחכו חצי שנה בשביל שיהיו מכירות לקונסולות

ואחרי התקופה הזאת ישחררו את המשחק כמו שהוא אמור היה לצאת ל PC

עריכה"

האמת תסריט כזה נשמע יותר נכון

היוצר של המשחק מגיע לחברות הקונסולות ואומר יש לי משחק בשבילכם תשווקו לי אותו בפלטפורמה שלכם

ואז החברות אומרות לו אנחנו מוכנות אבל רק במידה ובהשקה לא יהיו הבדלים באיכות בין גרסת הקונסולות לבין גרסת המחשב

זה בעצם יותר סיצואציה של סחיטה

המפתח של המשחק לא יכול להרשות לעצמו לסרב לחברות הקונסולות ושהמשחק שלו לא ישחורר על הקונסולות

לכן הוא מחוייב לשנמך את גרסת ה כדי לעמוד בחוזה מול הקונסולות

ואחרי תקופה ראשונית של מכירות כנראה אפשר סוףסוף לצאת עם המחשב המשופר שהוא תמיד התכוון לשחרר

זה תואם למציאות שבה משחקים שיוצאים אקסלוסיבית ל תמיד נראים מעולה ישר בהשקה

אז במידה ואתה קונים את המשחק עכשיו ב 35 דולר תכינו עוד 15 דולר בארנק לשדרג לגרסה המשופרת שהיא תצא

או לחילופין לקנות את הגרסה המשופרת באיזה 40+ דולר עוד חצי שנה שנה

ככה גם מועיל לחברות הקונסולות וגם המפתחת של המשחק מוכרת את המשחק פעמיים

זה גם מסביר למה נותנים את המשחק הזה במתנה עם קנייה של

כי שותלים פה את הזרע כי מדובר רק בקנייה התחלתית

בן אדם שיהיה לו את המשחק הזה יהיה צעד אחד יותר קרוב לקנות את הגרסה המשודרגת שהיא תגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפספס משהו? כמעט לא שמתי לב להבדלים, למעט אולי רעמת השיער של הסוס. נדמה היה לי שלגבי הצללים, גרסת ה-PS4 אפילו עדיפה ויותר מציאותית. הדשא הוא האכזבה הכי גדולה, פשוט נראה עלוב בשתי הגרסאות.

אם ל- יש באופן פוטנציאלי חומרה חזקה בהרבה משל ה-, למה אין הבדל ניכר ביניהם?

ושאלה נוספת: למה אתם כל כך בטוחים שתצא גרסת enhanced edition שתשפר את הגרפיקה? הם הרי עובדים על המשחק הזה כבר כמה שנים, דחו אותו לפחות פעמיים שאני זוכר. כלומר, נראה שאם היו רוצים לספק גרפיקה מרשימה באמת, יכלו לעשות זאת כבר עכשיו. מה הטעם להמתין עם זה?

פייר, התאכזבתי קצת. אולי בגלל ההייפ וההבטחות, ציפיתי לעולם פתוח שיתן תחושת immersion של ממש. בשביל זה צריכים טקסטורות חדות, mesh מורכב, שדה ראייה רחוק וחד, וכו'. לפי הסרטון הזה, המשחק ממש לא נמצא שם.

שאלה טובה שיש לי אליה תשובה צינית מאוד: כדי שתהיה סיבה נוספת ל-EE, אין לי ספק שגם יהיה אחלה תוכן וערך מוסף אבל זו תהייה הזדמנות בשביל CDPR להגיד "הנה, דאגנו לכם''. לדעתי זה לא רק לחץ של התאמת סטנדרטים בין המחשב לקונסולות אלא גם האפשרות שיותר אנשים יוכלו להריץ את המשחק גם אם אין להם I5. בואו ואזכיר לכם שרובנו כאן לא ממש מדגם מייצג עם כל הידע וההשקעות שלנו בחומרה, גם כשאנחנו לא מומחים אנחנו עדיין מעל המשתמש הממוצע. כשאני שגדרתי את המחשב הנוכחי הסתכלו עליי מוזר בחנות כי אני היחיד באזור שקונה חומרה כזו חזקה, לא היה לי אפילו למי למכור את ה-Q9600 וכרטיס ה-9800GT. בסוף נתתי הכל לחבר נשוי שלא היה לו כסף לשדרג בתמורה לאוזניות ועכבר גיימינג. הנקודה שלי היא שברגע שהם ירדו מהעץ עם ההגדרות הפסיכיות שלהם אז יותר אנשים יוכלו לחוות את המשחק, ובעוד כחצי שנה כשיהיה יותר קל וזול לשדרג לקנות מעבדים עוצמתיים יותר, לשחרר את מלוא הפוטנציאל הגרפי של המשחק.

לא צריך להגזים עם ההצהרות שזה פוגע בעולם המשחק. השנמוך מבאס תחת אבל זה שעכשיו נשחק פתאום במשחק עם רמה גרפית מלפני עשור, וזה בטח לא מה שימנע ממני ומשחקנים אחרים להנות מהעולם התוכן העשיר, מקסימום נתרשם פחות, אבל בטח שלא נהנה פחות! יותר חשוב שהמחשק יהיה יציב עם קצב פריימים עיקבי, בלי התרסקויות ומערכת קרב יותר נוחה! לפי מה שראיתי הקרב נראה הרבה יותר כייפי וזורם, וסוף כל סוף המפה נראית נוחה ומכוונת אותך ליעד כמו שצריך! זה היה סיוט במשחק הקודם ותיסכל אותי בטירוף.

אני אוהב את החברה וכל מה שהיא מייצגת מבחינת אמון בלקוח (ללא DRM) ותגמול (הטבות שמגיעות חינם), ואני לא מתחרט על ההזמנה המוקדמת, אבל כואב לי שהיה מהלך כזה מגעיל שהזכיר למרבה הצער את ההתנהלות של :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ בדיוק זה.

בגלל זה אני חושב שאני הולך להחזיק את עצמי עוד חצי שנה לגרסא משופרת או לפחות למספיק מודים שיעשו את המשחק יותר טוב מהגועל הזה עכשיו.

אני מאוד מאוכזב מCDPR כי הם יצאו בהצהרות ברורות שלא יהיה DOWNGRADE לגרסת הPC.

תודה לכם מחורבנות שפשוט שמות מקל בגלגלים בתעשיית הגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הדרישות הקודמות היו לפריים רייט סינמטי של 24 fps והם פתאום קלטו שהם לא ubisoft אז הם הורידו את ההגדרות הגרפיות כדי ש כרטיסי מסך של ימינו יצליחו להריץ את זה ולא יצטרכו quad של x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...