The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

אחרי 3 שעות משחק, גרפיקה טובה ומספקת אותי, במיוחד אהבתי שנמצאים ביער ומתחיל גשם ורוח חזקה אז יש אווירה מעולה.

יש המון דברים לחקור ומשימות לעשות בנתיים אני מאוד נהנה לשחק והם ממש הצליחו למזער זמני טעינה שלהפתעתי כמעט ואין.

סקיירים זה לא אבל בהחלט משחק מעולה .

אצלי הכל על אולטרה חוץ מהעשב והשיער ורץ מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

העלילה היא המשך ישיר של המשחקים הקודמים, אם לא שיחקת אז יש מספיק הזדמנויות ואיזכורים במשחק הנוכחי שנותן לך הקשר לכל הבלגן מסביב.

מדהים איך בסוף רוב ההודעות עסוקות בגרפיקה ולא במשחקיות או האווירה :(

אני משחק על הרמה הכי קשה (בשביל הציוד המשופר) וזה קצת מתסכל אבל הקרבות כבר הרבה יותר טובים מהשני. זה יישמע מוזר אבל מבחינת הקרב הכי נהנתי מהראשון...

קצת מרגיז הממשק של המקלדת כי יש כפתורים נפרדים לריצה ולשחייה מהירה. לא ברור לי למה לא משתנה להם ההקשר כמו בזמן שמשחקים עם גיימפאד (לרוב הוא נוח אבל להחליף כישופים זה סיוט מבלבל בטירוף) אז בשחייה הרבה פעמים אני מחליף לגיימפאד ובכל השאר משתמש בעכבר ומקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/

משהו הזוי במבחני ביצועים של ה- Pre Release. ה 960 שם יותר מהיר מה-780, לא הגיוני בכלל.

http://gamegpu.ru/rpg/rollevye/the-witcher-3-wild-hunt-test-gpu.html

עם המפרט שלי ב-1080P זה רץ חלק על הגדרות מקסימליות מינוס השיער של אנווידיה, אבל זה בגלל שהמניאקים בחרו לדפוק את בעלי כרטיסי המסך של , אז זה לא מפתיע.

HairWorks עושה שימוש כבד ב-Tessellation, שם יתרון גדול לירוקים, ועוד יותר בסדרת מקסוול.

באותה מידה TressFX עושה שימוש כבד ב-DirectCompute, שם היה יתרון גדול לאדומים (עם דגש על היה).

AMD בסך הכל צריכים לשפר את ביצועי הטסלציה שלהם (אמור לקרות ב-390x אם אני לא טועה). בינתיים NV מנצלים את היתרון.

ה-r9 285 חזק יותר מ-r9 290x בטסלציה וזה מתבטא בכך ש-HairWorks מסב פגיעת ביצועים יחסית נמוכה יותר על ה-285 מאשר על שאר הכרטיסים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קורא רוסית, לא ברורות לי ההגדרות שם.

מצאתי את זה שרק יצא:

http://www.gamersnexus.net/game-bench/1947-witcher-3-pc-graphics-card-fps-benchmark#!/ccomment

אפילו על מדיום צריך 980 GTX עבור 1440p :(

ה- 780 שלי יסחוב בקושי.

אני פשוט שונא את הדוקטורט הזה שצריך לעשות בהגדרות המשחק כדי לקבל קצב שחיק בכרטיס היי-אנד.

נסיים את ההורדה ונראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר. יש הודעת שגיאה על דיסק שלא מפריעה לטעינת המשחק.

מישהו יודע למה?

גם נתקע לי בקרב הראשון בדיוק אחרי ה- Tutorial.

witcher.jpg

גם שינוי הווליום של רמקול ה- לא עובד בכלל בזמן המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ קטן לבעלי שרוצים להפעיל HairWorks, שנמכו את הגדרות ה-tessellation ב-CCC ע"מ למצוא sweetspot של איכות\ביצועים. שיפור ביצועים מובטח, לא יודע לומר עד כמה.

קחו בחשבון שזה ישפיע על כל אובייקט עם טסלציה בסצנה, כמו מים למשל, אבל אין ספק ששיער\פרווה משתמשים בזה יותר מכל. שווה נסיון. (מעניינות אותי התוצאות, אז שתפו אם משתלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצמחיה במשחק עשויה בשיטה מיושנת ונפוצה בהרבה משחקים של מין אובייקט מושטח כזה

פשוט ניסו לדחוף הרבה צמחיה שיראה עשיר

למשל בדרגון אייג האחרון הצמחיה הייתה עשויה באיזה שיטה אחרת ואני זוכר שנראה הרבה יותר טוב

כמו הצמחיה גם דברים אחרים במשחק נראים מיושנים ורק ניסו לייפות בעזרת כמה טכניקות אבל הבסיס לא חדשני

לא הפריצת דרך שבנו עלייה הייפ במשך שנים

מעבר לזה שחקתי כמה שעות ובנתיים נחמד אבל מוכר

רץ אצלי כמעט הכל על אולטרה ופריימים ב 45 באיזורים קשים יותר ורוב הזמן 55

אם אני מבטל את השיער זה נהיה יציב על 60 אבל דווקא אהבתי את הטכנולוגיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בדקתי את ה"דמו". המשחק רץ די טוב יחסית למחשב המיושן שלי, אני מקבל איזור 40-45 FPS על אולטרה (בלי האפקטים של השיער).

מבחינה גרפית, זה לא שהמשחק נראה רע אבל גם הlighting וגם הצמחיה ממש לא משהו. כמו ש3emi אמר, טכניקות ישנות. גם ASS CREED UNITY וגם DA:I לדעתי נראים יותר טוב. אה, והמים גם כן די מאכזבים, אפילו בGTA 5 הם נראים יותר טוב.

מבחינת משחקיות, די דומה לW2. משהו גם מציק לי בשליטה של הדמות, כאילו יש delay מהלחיצות שלי לתכלס בשטח. מוזר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...