The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

מאוד חבל הסיפור עם הגרפיקה, מאכזב ביותר. במיוחד הצמחייה , שאתה מוקף בה במשחק (בניגוד לאש, שזה פחות קריטי). הצמחייה נראית פחות טוב מאשר בוויטצ'ר 2, וגם העובדה שאין שימוש בטסליישן על אבנים, זה די עלוב.

אני מאוד מקווה שייצא פאץ' מתישהו בקרוב שיחזיר את זה למראה נורמלי. אני אישית מאוד מאוכזב, והניסיון שלהם לטייח את זה פשוט פתאטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למרות שלא אהבתי את וויצ'ר 2 בכלל ורק נהניתי מהראשון אני מזכיר שעד כה כל משחק בסדרה קיבל אחרי כמה חודשים גרסה משודרגת מהמפתחים עם עדכון חינם לכל מי שקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אל תגזים אני לא מאמין שמשחק תוצרת CDPR ישתווה למשחק מUBI אבל אכן אם זה יהיה ככה אני יהיה מאוכזב.

אבל בתכלס הכל המשחק הזה העלילה אז ככה שזה לא עד כדי כך יגרום לי לא לשחק.

מקסימום נחכה עוד חצי שנה + - ואז נקנה אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך הגמור.

CDPR חברה אמינה יחסית לשאר החברות בשוק והמשחקים שלהם יוצאים כמו שצריך לעומת UBI.

אני עדיין מתקשה להאמין שה"DOWNGRADE" שרואים בתמונות אכן אמיתי ואם כן אמיתי לא עד כדי כך בצורה משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מתקשה? תסתכל על כל סרטון PRE-ALPHA ועל המוצר הסופי ותבין שהדבר הזה קורה תמיד.

תן למתכנתים/מעצבים יד חופשית והם יצרו לך דברים מדהימים. אחרי זה תבוא אליהם ותגיד להם שהמשחק הזה צריך לעבוד בהגדרות ככה וככה על אחוז ככה וככה של המחשבים בשוק ותראה איך מתחילים לקצץ באפקטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני יגיד לך למה כי CDPR אמרו בפירוש שבגרסת הPC לא יהיה שום DOWNGRADE אבל מסתבר שגם עליהם אי אפשר לסמוך בסופו של דבר.

אני גם מבין את מה שאתה אומר זה ברור מאליו הם צריכים להתאים את המשחק לכולם אבל לא ירידה כזאת משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שיהיה מעניין ומאתגר, תמיד בגיימפליי הראשונים שמוציאים זה נראה יותר טוב מהמקור ובטח מהר מאוד יצא טלאי עם שיפור טקסטורות.

מאז סקיירים לא התרגשתי ככה לקראת משחק מקווה שלא נתאכזב מהסיפור והמשחקיות,הגרפיקה פחות חשובה לי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה חשדתי.

"So. Xbox One footage. Sadly it took us some time - because our team still worked on the graphics. That's by the way also the reason why there will 'only' be reviews of the PS4 version this week so far. We still wanted to optimize some things on PC and Xbox One and we didn't want to send out versions which don't contain these improvements."

http://forums.cdprojektred.com/threads/35751-Reviews-prior-to-release-only-for-PS4-no-PC-or-Xbox-this-week

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה באמת...

המשחק עולה 50 דולר בGOG ובנוסף 30 דולר ל2 הרחבות

בנוסף,אני ממש לא בטוח שהקליינט גלקסי מעדכן את קבצי המשחק אם תוריד אותם מטורנט

הקטע עם הפאץ' היה ידוע. כאשר עושים PRELOAD הם פשוט לא כוללים את הקובץ EXE ומשחררים אותו (ביחד עם עוד תיקונים) בDAY0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטוני הוידאו שראיתי מהPC מהחודשיים האחרונים מראים דווקא שהמשחק לא עבר הרבה downgrade יחסית לתמונות שהראו בפורום הזה ,דווקא נראה שחלק מהדברים שופרו וחלק הורעו ואגב גם גרסאת הPS4 נראית טוב מאוד.

מה שכן ,מעניין אם ה970 שלי יספיק כדי למקסם את כל ההגדרות. גם צריך לתת להם קרדיט על חסיכה במקום. המשחק ישקול רק 25 ג'יגה ,זה מראה שהם לפחות השקיעו בלכווץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...