צריך עזרה בבחירת מסך 120 הרץ - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת מסך 120 הרץ

xentor

Recommended Posts

תקשיבו אנשים שמתי לב שכל פעם שבנאדם פתח נושא על מסך 120 הרץ היה בעיקר זיוני שכל על למה לא צריך 120 הרץ או למה כן צריך במקום לעזור.

בנתיים יש 2 עמודים של תגובות שמתוכם רק syndrome ניסה באמת לעזור.

אז תעשו טובה רק מי שבאמת יכול לעזור שיגיב פה..

הבעיה שלי שבארץ על 90 אחוז מהמסכים לא כתוב בכלל כמה הרץ המסך. אז אם מישהו מכיר או שמע על איזה מסך טוב בסביבות ה2000 שקל + - (עם פאנל ips)

בבקשה תעזורררר

- - - תגובה אוחדה: - - -

גם לינקים מחו"ל יעזרו אבל עם משלוח לארץ בנתיים כל המסכים שראיתי בחו"ל לא מגיעים לישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רכשתי את המסך VG248QE 144hz דרך עם BUY2USA. המסך הגיע תוך שבוע ימים עם משלוח אווירי שסה"כ עלה לי 1800 ש"ח. המסך עצמו מצוין ולמשחק שאני משחק בו מרגישים הבדל גדול בין 60hz ל 120hz מה גם שאני מריץ LIGHTBOOST אז בכלל הכל חלק. אלה שאומרים שאין הבדל כנראה לא התנסו וימשיכו להנפיץ דעות לפי מה שקראו באינטרנט מאשר חוות דעת אישית כמשתמשים. בארץ אין לך מה לחפש מסך שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

samsung S23A700D

זה מסך ה-120HZ שקניתי לפני כשנה ,אני שחקן BF3 אחרי שקניתי את המסך והתרגלתי למהירות תגובה שלו (כמה שעות) , התחלתי לקבל לראשונה

טענות בסרברים השונים שאני צ'יטר, זה מסך שנותן לך יתרון של זמן תגובה על אחרים (לרב האוכלוסייה אין CRT או 120HZ) במידה ויש לך את הרפלקסים המתאימים אתה תתחיל לקבל הערות כאלו בתדירויות גבוהות יותר.

זמן התגובה של המסך זה היתרון התחרותי הבדוק שקיים.

לגבי יתרון כמות הפריימים לשנייה שחוצה את ה-60 ואיך זה נראה : כאשר יש מעל 90 פריימים לשנייה עולם המשחק פתאום , נראה חלק ואחיד הרבה יותר גם בתנועה מאוד מהירה (סיבוב מצלמה 360 מעלות מהר), הרבה יותר קל לכוון על מטרות בתנועה.

SyndromE אני 100% מסכים לכל מה שאמרת וממליץ בחום לכל גיימר לנסות מסך 120HZ , אין שום מצב שבעולם שאני חוזר

לשחק על 60HZ בטכנולוגיית LCD (הייתי חוזר לCRT איכותי במידה והיה קיים**) , זה כל כך משמעותי בשבילי שזה הדבר הראשון שאני ממליץ לחבריי שקונים מחשב חזק למשחקים.

יש לי חבר שהיה סקפטי לכל העניין הזה (תביא מחקרים וכדומה) , עד שהוא בא אליי הביתה ,עכשיו אני צריך לגרש אותו כל פעם מחדש.

אין צורך לשלם 2500 ש"ח למסך 120HZ איכותי, יש אלטרנטיבות זולות וטובות יותר :

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=s23a700d

במידה ואתה יודע אנגלית נא לקרוא חוות דעת על מסך זה:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16824001537

ככה נראת תנועה מהירה בשלושת הטכנולוגיות : נא לשים לב שCRT איכותי (**לרובנו היה חרא של CRT אני מתכוון לF900 של סוני שעד היום נמכר ב 1000$ בebay) עדיף יותר אך לצערנו אינו קיים יותר (אולי oleed יצילנו).

לינק לתמונה (גדולה מדי ) : http://jooh.no/wp-content/uploads/2011/12/lcd-lcd-120hz-crt-comparison.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי היום את ה VG248QE שהזמנתי מחו"ל,

(המנקה שרט לי את ה- לפני שבועיים ! שריטה ב-"3D"... לא נעים)

הבנתי שיש לאסוס אחריות בין לאומית אבל לא ירדתי לעומק העניין. העיקר המסך הגיע שלם, ואני ממש מבסוט עליו !

ה-Lightboost 120hz 2D בפרט, למרות שהצבע יותר טוב בלעדיו, זה פשוט תענוג איך שה-blur נעלם כליל.

ממש כמו CRT ב-120hz. אפילו ב-144hz יש blur בהשוואה ל -Lightboost 120hz. אבל לא מתלונן, כל מצב והייתרונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאלתי שאלה רלוונטית בהודעה פרטית, וברשותך א', אני מעדיף להתייחס אליה על גבי הפורום.

מה ההבדל בעצם בין ASUS VG248QE ל Samsung S23A700D ?

אני פשוט חשבתי לקנות מסך 24 אינץ והעיניין של ה120-144 הרץ נשמע לי מעניין

האסוס תומך 3D Vision 2 (ולפיכך Lightboost) באופן רשמי, כאשר ב-2D, ניתן להפעיל לייטבוסט (באופן בלתי רשמי), בקצבי רענון 100hz / 110hz / 120hz. בלעדיו ניתן לבחור עד 144hz. בנוסף זמני התגובה (input lag) של האסוס עדיפים.

http://www.blurbusters.com/zero-motion-blur/lightboost/

בדומה ללייטבוסט, לסמסונג יש strobe backlight משלו, וניתן להפעילו ב-2D 120hz עם כרטיסי Nvidia ו-AMD כאחד.

אני לא יודע אם ניתן להפעילו ב-100hz/110hz. קח בחשבון שבנוגע ל-blur, התוצאה עדיפה ככל שה-fps קרוב יותר לקצב הרענון.

(הוזכרו גם תופעות אפשריות של כיבוי מסך ביציאה\כניסה למשחק - פשוט מדליקים שוב).

http://www.blurbusters.com/zero-motion-blur/samsung/S23A700D

לסמסונג איכות תמונה עדיפה למיטב הבנתי. לאסוס חיבוריות ומעמד\stand עדיפים.

אם אתה צריך תמיכת 3DVision רשמית או שממש חשוב לך זמני התגובה, לך על האסוס.

אם אתה רוצה איכות תמונה עדיפה או שאתה מעדיף לרכוש בארץ - הסמסונג יהיה בחירה טובה.

ספציפית ההבדל הויזואלי בין 144hz ל-120hz (ללא לייטבוסט), לדעתי לא צריך להוות שיקול מכריע בבחירתך.

בעת שהזמנתי את האסוס מחו"ל, לא הייתי מודע לזמינותו של הסמסונג בארץ בכלל ובמחיר דומה בפרט.

אם לא היה לי 3dvision2 כנראה שהייתי מתלבט לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי העין האנושית לא יכולה להבחין בהבדל ביותר מ92 לשניה וזה במאמץ.

75 זה מעל ומעבר למספיק.

מסכי 120 מיועדים ל3D.

:cognee::cognee::cognee::cognee::cognee:

כמו שליינוס אמר באיזה וידיאו שלו על מסך 120 הרץ

אנשים יגידו לך "העין האנשוית יכולה לראות עד..." *הכנס חרטה אקראית לחלוטין*

דרך אגב אני לא יודע אם זה נכון אבל במצלמה אצלי אין הבדל בין זמן חשיפה של 1/2000 שניה לבין 1/100 שניה אפילו אם אני מצלם עם במקום חשוך, מבחינת התאורה... אז לפי זה אני מניח שהפלאש זה משהו כמו חצי מילישניה? אלא אם יש פה משהו שאני מפספס, אתה יכול להבין לאן אני חוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה מוזר, אם אני מצלם עם על 1/2000 ו1/250 לדוגמא זה יראה אותו דבר, אם זה חושך חזק שלא רואים בו שום דבר בלי הפלאש. ואם אני אשים לדוגמא 2 שניות אז כבר יראו יותר בהיר - אז אני מניח שהוא כן מתייחס להגדרה הזאת כשהפלאש מופעל. יש הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאש יכול להיות על 1/2000 בזמן שהתריס על 1/250 אבל התאורה שהפלאש יספק תהיה כ"כ חזקה שזה יהיה מספיק כדי 'לצרוב' את מה שהמצלמה קולטת.

כדי להבין יותר טוב, שים את המצלמה על חצובה, כוון את זמן החשיפה למשהו כמו 10-15 שניות ותן קצר בהתחלה. האובייקט יהיה מואר לחלוטין בעוד הרקע יהיה בחשיפה ארוכה.

(בוקר הפוך, אני חולה, אני מקווה שזה היה מובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות להגדיר את המשך זמן של הפלאש ... אין לי מושג מה הדיפולט, מה שהתכוונתי קודם זה שאין הבדל בתמונה בין חשיפה של 1/2000 לבין 1/100 אם אני מצלם בחושך.

אם אנחנו רואים את הפלאש ל1/2000 שניה אני חושב שהדיון על 120FPS מגוחך D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אנחנו שרואים, זה החיישן/פילם. והפואנטה היא שזמן הצמצם לא קשור לזמן הפלאש כי הפלא כ"כ בהיר שהוא צורב את מה שהחיישן רואה בזמן כמעט אפסי.

וזה לא רלוונטי בכלל לנושא הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי מ-buyamerica בעיקר מאחר ובאותו היום היה ל-buy2usa איזה באג במערכת שלא איפשר לי להזין לינק למוצר מאמזון.

שניהם מתחייבים לאספקת מוצר תקין. יש ביטוח והם יטפלו בשילוחים במידה והמוצר הגיע פגום.

אולי יש פתרונות אחרים שאני לא מכיר. אבל נראה שאין בעיה עם השניים האלו.

(העדפתי להמנע מאיביי במקרה הזה. אפשר למצוא שם מחיר נמוך יותר, אבל לא כולל מיסים שתשלם בארץ,

ואני מעדיף לדעת מראש כמה בדיוק אני מוציא + תמיכה טלפונית וראש שקט בכל הנוגע למשלוחים\ביטוחים)

ב-buyamerica זה יצא 1840ש"ח (משלוח אווירי).

ב-buy2usa אני עכשיו רואה 1931ש"ח במשלוח אווירי, או 1669ש"ח במשלוח ימי.

זאת הרכישה הראשונה שלי ב-buyamerica ואין לי טענות (היו עיקובים בגלל החגים).

את ערכת המשקפיים, 3DVision 2 הזמנתי מ- דרך buy2usa עוד שהיה לי את המסך הקודם (שלא תמך lightboost ולכן המשקפיים תפקדו בדומה לגרסא הישנה שלהם, אבל הם יותר נוחות וכבר חשבתי על העתיד, שהגיע מוקדם מהצפוי).

זה עלה לי אז 730ש"ח, אני רואה עכשיו שזה בסביבות 770-800ש"ח דרכם, בהתאם למחיר ב-.

אפשר להשיג דיל יותר טוב ב- (אני רואה ב-710ש"ח כולל משלוח. אבל צריך לשים לב שזה דואר רשום, כי פעם אחרונה שהזמנתי מאיביי כרטיס קול לא שמתי לב לסוג המשלוח ובסוף הזדיינתי במיסים, יצא לי מחיר כולל כמו בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...