מחשב רב תכלית עד 25K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב רב תכלית עד 25K

Omri Bazelet

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 25K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?-אם אפשר, אז אני אומר, למה לא?

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?- איך אפשר לחרוג מדבר כזה?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? רב תכלית של HTPC תכני HD ברמת איכות מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד גבוהה, גיימינג סופר מטורף, עריכת מוזיקה,עריכת סרטים, יצירת סרטונים קצרים, עבודה משרדית,עבודה

גרפית קלה וכדומה

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).-סוני וגאס ,פוטושופ, אמפליטיוב קיובייס, ,ריפר, ASIO, פיקאסה, ותוכנות.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. באטלפילד 4 ומשחקי הדור הבא עם הגרפיקה החזקה, קריייסיס 3.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).DELL U2312UHM משם אין צורך לתאר יותר.

-

לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? סופר גבוהת לרמת הפריט הקטן כמו עץ או פרח.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.-כן מקלדת עכבר אוזניות גיימינג 7.1 או דומה לכך איכותי, מערכת קולנוע ביתית של 5.1 או 7.1.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? צורב.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?9.5- באותה רמה גם היופי כן?

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כבד. יש אדם מקצועי שעושה את זה כי אני לא עושה את זה. זה קשה מדי ומסובך מדי. וגם חראם על הכרטיס אחרי שהוא יישבר או על המעבד אחרי שיישרף. חשוב לי לשפר ביצועים ברמה גבוהה אבל לא כזאת שתהרוג אותי.

7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס?מערכת הפעלה נראה לי שכן. ווינודס 8 לא כזה קצר כמו האולטימייט. שעלה 950 שקל. אני מקבל גם עדכון חינם ל8.1 נכון אם אני קונה? אם אני לא מקבל את 8.1 כעדכון חינם אז לא שווה לקנותת הרכבה אני יכול גם לבד. אני יודע לתקן מחשב כמעט כל בעיה.. פשוט אוברקלוק אני לא יודע.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? - לא בעיקר tms KSP. הן הכי קרובות לי.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). -שיהיה כרטיס קול ברמה של PHOEBUS שיתאים לאוזניות ברמה גבוהה או רמקולים מרסיבר. שיהיו יציאות USB3 רבות להארדיסק חיצוני שיחובר כמעט קבוע.שיהיה חיבורי sata3 רבים לחיבור הארדיסק ישן, הארדיסק חדש וכונן SSD לבוט. לפחות 3. שהלוח יהיה חזק לאוברקלוק חזק כמו mpower max ושאיכות הקבלים שם תהיה טובה לגיימינג וגם איכות הרכיבים המותקנים בPCB יהיו טובים באיכות גבוהה באופן של דלוקס. לאוברקלוקינג ולגיימינג בו זמנית.שיהיה יחסית גדול של 128GB עד 256 לא צריך יותר.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא, כל העניין שכמעט חוץ ממאווררים אולי לא יהיה לי צורך לשדרג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שאני מזלזל במסך שלך אבל עם כל הכבוד אם התקציב שלך בגובה עלות של רכב תפנק את עצמך עם איזה

דל 30' H- ברזולוצית 2560X1600, עדיין ישאר לך עודף מהמערכת הכי מבוזבזת בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אני חייב לומר שכן זה די מביא לאזעקת טרול ואפילו מאוד בצורה רצינית

הבעיה היא שאני לא רוצה להיות מטומטם בבחירות שלי. שאדע שמה שאקח זה נכון ואני לא טמבל בהם מאיפה הכסף אתה שואל.

1. עבודה.

2.שמירת כספי בר מצווה למקרי SOS חמורים- ועוד נשאר לי איזה 5000 שם בבנק.

3. כסף שחסכתי בעצמי- הגעתי ל1200 שקל

4 אין לך מושג כמה אני עובד עליו בתור סאונד מן שמחשב שלו במרתף עם מוניטורים וכרטיסים כאלה ואלללה..... אין לך מושג.

5. חוץ מזה שגם גיימינג זה אחד התחביבים הגדולים עליי. שאני יכול להיות 5 שעות. וזה מספק.

אני גם מפיק מוזיקה ולכן המחיר היקר של המחשב.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא שאני מזלזל במסך שלך אבל עם כל הכבוד אם התקציב שלך בגובה עלות של רכב תפנק את עצמך עם איזה

דל 30' H- ברזולוצית 2560X1600, עדיין ישאר לך עודף מהמערכת הכי מבוזבזת בעולם.

חייב לומר, מבוזבזת אכן, יקרה אכן, סיבה יש. תקרא למטה.

רכב, אין לי צורך והרכב שאני אקנה זה אולי טוסטוס חדשה או 2005. אחי אני אפרסם משהו ותגיד לי תשובה

יש אוברקלוקרים שזה המקצוע שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2000..

נו באמת. מה אתה מחפש לזרוק כסף? לך תתרום אותו.

אמרתי לך שיש חנויות שעושות את זה בחינם.

השירשור הזה יהפוך במהרה לכתם ספאם בפורום.

אני לא יבנה מפרט כי זה די ברור שבאת להעביר פה את הזמן בקישקושים.

גם אין איך להגיע לסכומים כאלו בלי להגיע לביזבוז אסטרונומי ואני לא אוהב לבנות מפרטים כאלו, אם למישהו

מתחשק הוא מוזמן.

אמרת שאתה קרוב ל-TMS, זו חנות מומלצת בפורום שגם עושה OC בחינם, גש לשם ובקש מפרט בתקציב הזה, שיכלול

את כל הציוד ההיקפי שאתה צריך. פרסם פה את ההצעה שלהם לאחר מכן ונתקן את מה שצריך אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש לנו ניסיון עם מפרטים בזבזניים. כבר שכחתם את ״מחשב החלומות״ של EAD?

http://hwzone.co.il/community/threads/527289-המשחקים-הכי-קשים-גרפית-כיום-לבדיקה-של-מחשב-חלומות

פותח הדיון, לדעתי אין שום סיבה להכניס אנשים לכיס שלך.

אתה לא חייב דין וחשבון לאף אחד.

הכסף שלך הוא הכסף שלך ואף אחד לא צריך פירוט איך השגת אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא זכה בלוטו חח. הנה בניתי לך מפרט חסכוני תלך עם זה מודפס לחנות והם ישמחו מאוד:

מאתר maingear:

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=width: 85%]Chassis: Corsair® Obsidion 900D with Window[/TD]

[TD=width: 15%, align: right][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Exterior Finish: Brushed Black Aluminum with Acrylic and Matte Black Accents[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Motherboard: Asus® Maximus VI Extreme [Red on Black color] 4x SLI/CrossFire[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Processor: Intel® Core™ i7 4770K 3.5GHz/3.9GHz Turbo 8MB L3 Cache HD 4600[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Processor Cooling: EK Supremacy - Nickel[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Heat Exchanger Array: EK 420 (3x140mm) copper radiator with Corsair® high airflow fans[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]BiTurbo Pump Array: BiTurbo Dual Laing D5 Vario Pumps[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Reservoir: 400mL Bitspower Oversized Reservoir[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Coolant: EKoolant extra pure, distilled, and deionized water[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]MAINGEAR Redline Overclocking Service: Intel® Turbo Boost Advanced Automatic Overclocking[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Memory: 16GB Corsair® Dominator™ Platinum -1600 Extremely Low Latency 1.5V (4x4GB)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Graphics and GPGPU Accelerator: 2x NVIDIA® GeForce™ GTX TITAN 12GB Total GDDR5 In SLI 3D Vision Surround w/PhysX[uLTIMATE][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Hard Drive Bay One: 512GB Samsung® 840 Pro SSD SATA 6G [540MB/s Reads][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Hard Drive Bay Two: 3TB Seagate® Barracuda™ XT 7200rpm 64MB Cache SATA 6G[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Hard Drive Bay Three: Pre-Wired SATA Backplane Expansion Bracket For Easy Upgrades[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Hard Drive Bay Four: Pre-Wired SATA Backplane Expansion Bracket For Easy Upgrades[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Power Supply: 1500 Watt EVGA® SuperNOVA 80+ Gold Certified Modular Power Supply ROHS[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Optical Drive One: 24X Dual Layer RW Drive[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Audio: 7.1 Channel High Definition Surround Sound Supporting S/DIF Optical Out[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Ethernet Adapter: On-board Gigabit Ethernet[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Memory Card Reader: All-in-One Integrated USB 2.0 Flash Card Reader & Writer[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Operating System: 7 Home Premium 64-bit[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]The Final Finesse: Designed, Manufactured, and Supported in the USA - Flawless Craftsmanship and Wire Management[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Angelic Service Warranty: Lifetime Angelic Service Labor and Phone Support with 2 Year Comprehensive Warranty[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=width: 85%]Premium Packaging: Custom reusable Benson® packaging specially optimized for the MAINGEAR FORCE

total: 6638$[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

=24308.34 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

•CAS: * Cooler Master HAF-X Gaming Full Tower Case w/ 1x230mm Fan, 1x200mm Fans, 2xFront USB 3.0 Port [+108]

•CD: LG 14X Internal Blu-ray Burner, BD-RE, DVD+RW, 3D Playback Combo Drive [+79] (Red Color [+9])

•COOLANT: High-Performance Coolant powered by Koolance [+19] (UV Red Color [+10])

•CPU: Intel® Core™ i7-4770K 3.50 GHz 8MB Intel Smart Cache LGA1150 (All Venom OC Certified)

•CS_FAN: Maximum Enermax 120MM Case Cooling Fans for selected case (Maximum Silent Operation) [+29] (500-1,200 RPM T.B. Silence Black Color with Red LED Twister Bearing 8-14 dBA [+0])

•FAN: CyberPower Xtreme Hydro Liquid Cooling Kit 360MM w/ XSPC Rasa 750 RS360, Triple Fan(CPU & GPU Liquid Cool Capable, Extreme Overclocking Performance + Extreme Silent at 18dBA)(All Venom OC Certified) [+93]

•GLASSES: NVIDIA 3D Vision 2 Glasses [Require 3D Ready Display to get 3D] [+199]

•HDD: 480GB Corsair Neutron GTX SATA-III 6.0Gb/s SSD - 555MB/s Read & 511MB/s Write [+427] (480GB x 2 (960GB Capacity) Raid 0 Extreme Performance [+512])

•HDD2: 2TB (2TBx1) SATA-III 6.0Gb/s 64MB Cache 7200RPM HDD [+112] (2TB x 2 (2TB Capacity) Raid 1 High Performance with Data Security [+112])

•IUSB: Built-in USB 2.0 Ports

•KEYBOARD1: AZZA Multimedia USB Gaming Keyboard [+5]

•KEYBOARD2: Razer BlackWidow Ultimate 2013 Mechanical Gaming Keyboard w/ 5 customizable macro keys [+129]

•MEMORY: 16GB (8GBx2) DDR3/1600MHz Dual Channel Memory [+89] (Corsair or Major Brand)

•MONITOR: 27" VG Series VG278H Black 2ms HDMI Widescreen LED Backlight LCD 3D 120Hz Monitor 300 cd/m2 ASCR 50,000,000:1 w/ 3D Glasses & Speakers [+699]

•MONITOR2: 27" VG Series VG278H Black 2ms HDMI Widescreen LED Backlight LCD 3D 120Hz Monitor 300 cd/m2 ASCR 50,000,000:1 w/ 3D Glasses & Speakers [+699]

•MONITOR3: 27" VG Series VG278H Black 2ms HDMI Widescreen LED Backlight LCD 3D 120Hz Monitor 300 cd/m2 ASCR 50,000,000:1 w/ 3D Glasses & Speakers [+699]

•MOPAD1: Cooler Master Storm Power-RX Gaming Mouse Pad [+29]

•MOTHERBOARD: * [4-Way CrossFireX/SLI] GIGABYTE G1.Sniper 5 Intel Z87 Chipset DDR3 ATX Mainboard w/ Ultra Durable 5 Plus, OP AMP, 7.1 Creative Sound Core 3D Audio, Dual GbLAN (Intel & Killer E2200), 4x Gen3 PCIe x16 & 3 PCIe x1 (All Venom OC Certified) [+323]

•MOUSE1: AZZA Optical 1600dpi Gaming Mouse with Weight Adjustable Cartridge [+4]

•MOUSE2: Razer Naga Hex 11 Buttons 5600 DPI Laser Gaming Mouse [+71]

•NETWORK: Onboard Gigabit LAN Network

•POWERSUPPLY: 860 Watts - Corsair AX860 80 Plus Platinum Modular Power Supply [+134]

•RUSH: NO; READY TO SHIP IN 5~10 BUSINESS DAYS

•SERVICE: STANDARD WARRANTY: 3-YEAR LIMITED WARRANTY PLUS LIFE-TIME TECHNICAL SUPPORT

•SOUND: Creative Sound Blaster ZX 5.1 Channels 24-bit 96KHz PCIe Sound Card w/Multi-channel surround, SBX Pro Studio, Sound Core3D Processor & Audio Control Module [+118]

•SPEAKERS: Logitech Z-506 5.1 Surround Speakers + Subwoofer System [+96]

•USBX: NZXT Internal USB 6-PORT Expansion Module + USB Module [+29]

•VIDEO: NVIDIA GTX TITAN 6GB 16X PCIe 3.0 Video Card [+1035] (EVGA Superclocked [+39])

•VIDEO2: NVIDIA GTX 6GB 16X PCIe 3.0 Video Card [+1150] (EVGA Superclocked [+39])

•VIDEO3: None

•WNC: None

•_PRICE: (+8121)

זה טיפה התפרעות... יכול להיות שטיפה חורג אבל... יש פה מערכת די רצינית וטובה. כוללת 3 מסכי 3D 27 בשביל GAMING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...