מחשב רב תכלית עד 25K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב רב תכלית עד 25K

Omri Bazelet

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
^ לדעתי הבחור מקצוען בערך כמו שאתה חתול (אינך חתול, נכון?)

מדובר על ילד. אם הבנתי נכון כנראה בגיל שרשיון נהיגה ורכב לא ממש נראים באופק - (פחות מ- 15?) אבל גם ייתכן שרכב לא רלוונטי היות והובטח לו שיקבל משלו ממההורים בלי קשר למימון הנכחי (ואז הוא אולי קצת מעבר).

בכל מקרה, הוא כנראה משחק עם ענייני , אולי גם מידי פעם עושה פרוייקט כלשהו בנושא שאולי נחשב מאוד לגילו אבל סביר שאינו מתקרב לרמה של מקצוענים או המצריכה ציוד כזה.

זה פשוט מאוד. הוא בגיל שהוא רוצה מחשב הכי הכי טוב, חזק ומפלצתי שיכול את הדברים הכי גדולים ורציניים למרות שבפועל לא יגרד את היכולת שלהם. לצערם של הוריו התמימים הוא הצליח להשיג מהם תקציב מופרע לחלוטין והוא לא רואה שום סיבה שלא לבזבז אותו עד הגרוש האחרון.

גם לגבי נוזלי, כנראה אין לו כל צורך בעניין אבל זה מאגניב ואם יש למארז חלון קל מאוד גם להשוויץ לפני החברים והיות ואין לו על מה לבזבז שהשיג אז מבחינתו כנראה למה לא. אגב, סביר שהוא גם יצטרך מישהו שיבנה לו את מערכת הקירור הנוזלי הזה.

באופן כללי אני יותר ממסכימה עם מה ש-QttP כתב בעניין. עדיין, כנראה אני במצברוח של האכלה :)

ההורים שלי. בדיחה טובה. זאת מהעבודה שלי 9000 שקל+ כסף בר מצווה עוד' 12000 שקל. משום שלהורים היה אכפת שיישאר לי כסף נוסף ולא אבזבז 4000 נוסף. אז הם הציעו לתת 9000- כדי שיישאר לעתיד. משם אני מסודר. דרך אגב. אני דווקא בן 18. ולא 15. רישיון. פשוט מפחד לנסוע על כביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

^

רשיון ומפחד לנהוג... אתה אמיתי?

בכל מקרה, אם להורים שלך היתה את ההבנה מה אתה הולך לעשות בכסף, הם לא היו נותנים לך אותו. תחתוך מהר את התקציב למשהו שנמוך מ-10000 (6000 זה תקציב מעולה למחשב גיימינג + עריכה חובבנית), ונוכל לבנות לך מפרט שלא עולה כפול בשביל יכולות שאין לך בהן שום צורך, ובחלק מהמקרים חלקים יקרים ב-66% בשביל עוד 5% ביצועים. :cwm3:

אם ההבנה שמחשב ביתי, ואפילו לשימושים יותר רציניים כמו גיימינג או עריכה חובבנית, לא צריך לעלות מעל 10000 שקל בהתפרעות (גם 7000 יספיק), לא נוכל להתייחס אליך ברצינות. אפילו המתלהבנים (תרגום ישיר ל-enthusiasts) של הפורום, כמו עידן, יגידו לך שאת מוציא הרבה יותר מדי כסף על המערכת שלך. וזה ללא ספק אומר הרבה ;)

באמת, לא חבל לך על הכסף סתם? לשלם דירה, נסיעות בתחבורה ציבורית (לא נוהג, לא?), לבלות, שכר לימוד, מיסי שקר למיניהם וכו' וכו'... מילא היית נובוריש ממולא בכסף, לא היה אכפת פה לאיש, אם כי לא היית זוכה ליחס אוהד או מכבד... אבל אני בטוח שלך יש דברים יותר טובים לעשות בכסף הזה.

טוב, סיימתי להכנס לך לכיס. תעשה מה שבראש שלך, אבל דיר-באלאק אני רואה אותך יוצא אח"כ להפגנה על יוקר המחייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עידן, אתה acceptable ethusiast כי אתה לא סתם מפזר כסף על חלקים יקרים, אלא באמת עושה בהם שימוש עם 3 מסכים, ולא נרתע מאוברקלוק ומודינג לשיפור ביצועים בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אם היו לי שני כרטיסי מסך על מסך אחד הרי שזה בזבוז.

לפני כמה חודשים כשראיתי את היופי שבדבר לשחק על שלושה מסכים, התחלתי להכין את הקרקע..

אבל פה להשקיע 25K במחשב בלי להבין שלא תרגיש בהבדל על מסך אחד, בין מפרט של למפרט של 25K...זה כבר בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד משה תודה על המחמאה.. (-:

על לא דבר :P

בסופו של דבר רובנו היינו שמחים לקנות חומרה כמו ילד בחנות ממתקים... אבל אתה כמובן יודע להוציא מזה ביצועים אמיתיים, וכמובן חי את זה כולל לכלוך של הידיים במשחה תרמית והכל- וזה נראה טוב :) אלו האנטוסיאסטים שכיף שיש בפורום, לא אלו שקונים מערכת מופקעת ולא מנוצלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלי. בדיחה טובה. זאת מהעבודה שלי 9000 שקל+ כסף בר מצווה עוד' 12000 שקל. משום שלהורים היה אכפת שיישאר לי כסף נוסף ולא אבזבז 4000 נוסף. אז הם הציעו לתת 9000- כדי שיישאר לעתיד. משם אני מסודר. דרך אגב. אני דווקא בן 18. ולא 15. רישיון. פשוט מפחד לנסוע על כביש.

כל הודעה נוספת שלו רק מוכיחה טוב יותר שהוא טרול.. בן 18 ומפחד לנהוג נו באמת.. הוא סתם עובד עליכם ומבזבז לכם את הזמן.

דיון מיותר ומטופש.. מי שפתח אותו הוא סתם טרול, אני מציע להפסיק להתייחס ולאחראי לנעול אותו.

^ ההודעה היחידה בדיון שרלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...