מחשב רב תכלית עד 25K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב רב תכלית עד 25K

Omri Bazelet

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע התקציב דיי מוגבל , לא הצלחתי להכניס לוח אם , כונן , ספק , קשיח אי אפשר לוותר על כל כך הרבה .. זה בינתים מה שהצלחתי , אם תוכל לחרוג תגיד לי

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel 3930K Six Core I7 3.2 (3.8 Turbo) 2011 Socket 12MB Box - no fan

כמות: 1 - מחיר: ₪2913

מארז:

LIAN-LI Full Tower PC-X2000FB Aluminum Black

כמות: 1 - מחיר: ₪3134

כרטיס מסך:

PNY 6000 6GB GDDR5 PCI-E - 384 BIT Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪20366

סה"כ: ₪26413

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 25885 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/gm5tjf6a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה עריכה עם תמיכה של 100% בדרייברים לצורך יציבות - בשביל זה יש את הQUADRO.

אבל תכלס זה נורא לראות אדם פרטי שמשלם סכום כזה על כרטיס מסך, שעה שלפי המפרט, עושה רושם שמדובר בכרטיס שזהה לTitan, שעולה משמעותית פחות.

כמו כן, הדרייברים של QUADRO פחות טובים לgaming, והדייברים של gaming פחות טובים לעריכה.

לכן, אתה צריך לבחור את הדגש שלך.

אם הדגש הוא עריכה ואתה מגיע למצב עם התקציב שאתה לא מצליח להשלים מפרט, כדאי לשקול את הכרטיס הבא - K5000:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=9695

אבל למחשב רב תכליתי, אולי עדיף הכרטיס הבא - GTX TITAN:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=9838

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שהוא נשמע עם הכספי בר מצווה , יש מצב שמדובר בילד\נער , אז הוא מסוגל להוציא סכום כזה אם הוא קיים אצלו ולא אצל ההורים על מפרט מאד מבוזבז , אז אני לא בטוח שצריך להציע לו כזה דבר.

ואלא אם כן יש לך המון כסף מיותר , לא מוציאים סכום כל כך גבוה על מערכת מחשב , כי יש עוד דברים אחרים בחיים וצרכים.

אני זוכר שכשאני הייתי בגיל הזה והיה לי קטנוע , ובדיוק אחרי נסיעה לאילת עם חברים עשיתי תאונה עם הקטנוע והייתי צריך לתקן אותו , אבל לא נשאר לי כסף נזיל...

תמיד טוב שתשאיר בצד סכום מסוים נזיל לכל צורך , ובמיוחד שאין לך יותר מדי כסף שאתה יכול להרשות לעצמך לזרוק אותו לפח.

אם אתה באמת רציני בקשר למחשב , אז אפשר לבנות לך מפרט ב5000 או שתחפש בפורום מפרטים בתקציב הזה (רמז , לא חסר) , בלי ציוד היקפי (רמקולים , מקלדת ועכבר ואוזניות זה העדפה אישית) , מעבר לזה אין טעם שבנה לך מפרט , כי כל המטרה של בניית המפרטים היא בשביל לנצל ככל שאפשר את הכסף , ולמטרות שלך , מעבר ל5000 זה בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה הייתי ממליץ לך לקנות גם NAS לגיבוי איכותי עם RAID של כל המידע שלך ולהבין שאולי כדי לך לשיים חלק מהתקציב בצד ולמחשב הבא...

בכל מקרה אם זה לא משהו לעסק אין לך שום סיבה לבנות מחשב מעל מפרט של 10 אלף למחשב עצמו שיכלול כרטיס איכותי...

לפי הדברים שאתה רוצה לעשות איתו אל תזרוק את הכסף בשביל ציוד יוקרתי מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. על נאמר בכבוד WTF. ידוע לי על כרטיסי קוואדרו אבל זה לגרפיקאים מפלצתיים. אני כולה עושה לוגו פה ושם וגם בפעם במאה אלף שנה.

בכל מקרה זה מה שחשבתי עליו+ שאלה.

Core i7 4770k

MSI Z87-XPOWER

16GB 2400MHZ

OCZ VECTOR 128GB SSD

SEAGATE 3TB SATA3

CAVIAR BLACK 1TB ממחשב ישן.

DELL U3014

GIGABYTE WINDFORCE X3 GTX780 SLI

ROCCAT ISKU KEYBOARD

ROCCAT KONE PLUS MOUSE

RAZER TIAMAT 7.1

NZXT PHANTOM 820

PSU- יש אפשרות ליותר מ1200W בארץ? לאוברקלוק יציב יחסית כי לאחר חישוב זה יוצא 950 וואט. עם של 4 גיגה הרץ ו1.3 וולט

SAMSUNG HT-6750W

ג'וסטיקים לטקן ולכדורגל חדשים של טראסטמאסטר .

עכשיו לגבי מיים

איזה מהם עדיף h110 או asetek 570lx

- - - תגובה אוחדה: - - -

לפי איך שהוא נשמע עם הכספי בר מצווה , יש מצב שמדובר בילד\נער , אז הוא מסוגל להוציא סכום כזה אם הוא קיים אצלו ולא אצל ההורים על מפרט מאד מבוזבז , אז אני לא בטוח שצריך להציע לו כזה דבר. ואלא אם כן יש לך המון כסף מיותר , לא מוציאים סכום כל כך גבוה על מערכת מחשב , כי יש עוד דברים אחרים בחיים וצרכים. אני זוכר שכשאני הייתי בגיל הזה והיה לי קטנוע , ובדיוק אחרי נסיעה לאילת עם חברים עשיתי תאונה עם הקטנוע והייתי צריך לתקן אותו , אבל לא נשאר לי כסף נזיל... תמיד טוב שתשאיר בצד סכום מסוים נזיל לכל צורך , ובמיוחד שאין לך יותר מדי כסף שאתה יכול להרשות לעצמך לזרוק אותו לפח. אם אתה באמת רציני בקשר למחשב , אז אפשר לבנות לך מפרט ב5000 או שתחפש בפורום מפרטים בתקציב הזה (רמז , לא חסר) , בלי ציוד היקפי (רמקולים , מקלדת ועכבר ואוזניות זה העדפה אישית) , מעבר לזה אין טעם שבנה לך מפרט , כי כל המטרה של בניית המפרטים היא בשביל לנצל ככל שאפשר את הכסף , ולמטרות שלך , מעבר ל5000 זה בזבוז.

מעל ל5000 זה לא בזבוז כלל, 10000 זה בזבוז.. אל תדאג לגבי כסף יש לי עוד איזה 9000 שמור בבנק. חוץ מזה שאני משלם רק על המחשב כל הציוד היקפי זה ההורים וזה יוצא כמעט 9000 שקל בגלל המסך האוזניות אז אני חוסך ועל הדרך אפילו שם בבנק עוד 9000 שקל. עכשיו יש לי שנה באוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מציקים לבן אדם?

שמע, מה אתה רוצה בת'כלס שהמחשב שלך יעשה?

גיימינג באיכות גבוהה? אתה צריך בשביל זה כרטיס מסך טוב ומסך איכותי, זה בערך הכל.

השאר תחסוך, לך תדע מה עוד תרצה בחיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעל ל5000 זה לא בזבוז כלל, 10000 זה בזבוז.. אל תדאג לגבי כסף יש לי עוד איזה 9000 שמור בבנק. חוץ מזה שאני משלם רק על המחשב כל הציוד היקפי זה ההורים וזה יוצא כמעט 9000 שקל בגלל המסך האוזניות אז אני חוסך ועל הדרך אפילו שם בבנק עוד 9000 שקל. עכשיו יש לי שנה באוניברסיטה.

בחיי שמגיע לך באן. מילא לפגוש אידיוט שמוכן לבזבז את הכסף שלו, כי יש לו עוד איזה 9000 שמור בבנק. (וואו! 9000 שקל - הסתדרת ולא צריך יותר לדאוג לשום דבר בחיים.) אבל לבזבז על זה כסף של הורים תמימים?

למרות שככל שהזמן עובר ככה נראה יותר ויותר סביר שאתה סתם עוד טרול כמו כל מי שפותח דיונים כאלה. בתיאבון. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לרנדרינג, אם זה בחור רציני כמו שהוא עושה לי רושם, כדאי המעבד הכי טוב שניתן להשיג, עם RAID 0 של שני של 256GB לפחות, ועוד שני 3TB HDD.

מעבר לזה, ברצינות, כל ההצעות שלכם כאן כללו רק כרטיסי OB, האיש אומר שהוא מקצוען, הוא -צריך- כרטיס חיצוני, ועדיף שיהיה USB3\FW1394.

כרטיס גראפי למשחקים, אלא אם כן לחברינו יש חשק לשלושה\חמישה+ צגים, שזו אופציה בתקציב שלו, וזה כיף מאוד שיש לך פיצ'ר כזה, אחד חזק יספיק עם 2GB VRAM, אבל אם 3+ צגים זאת אופציה שמעניינת את הלקוח, אזי מומלץ שני כרטיסים גראפיים עם 3GB+ VRAM, כדוגמאת 7970.

לסיכום, זה שהתקציב הוא 25K, זה לא בהכרח אומר שרק חלקי הבסיס צריכים לעלות 25K!!! מיקסר טוב, וציוד היקפי לעבודה שלו בהחלט יכולים להכנס לתקציב, אבל לא עושה רושם שנתתם לזה משקל רב אלא רק התייחסתם אליו כאל טרול עשיר.

אגב לגבי הקירור הנוזלי שהוצע פעם וחזור כאן, כן זה אפשרי השאלה אם זה נחוץ לידידינו, באם כן, פותח האשכול הצץ נא בפורום יומני פרוייקטים בפרוייקט שלי, אני אשמח לסייע לך עם בחירת, ואפילו להרכיב לך, מערכת שתכנס בתקציב שלך ותסייע לך להשיג הכי הרבה בהכי פחות כסף.

בהצלחה חבר.

צ'או.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לדעתי הבחור מקצוען בערך כמו שאתה חתול (אינך חתול, נכון?)

מדובר על ילד. אם הבנתי נכון כנראה בגיל שרשיון נהיגה ורכב לא ממש נראים באופק - (פחות מ- 15?) אבל גם ייתכן שרכב לא רלוונטי היות והובטח לו שיקבל משלו ממההורים בלי קשר למימון הנכחי (ואז הוא אולי קצת מעבר).

בכל מקרה, הוא כנראה משחק עם ענייני , אולי גם מידי פעם עושה פרוייקט כלשהו בנושא שאולי נחשב מאוד לגילו אבל סביר שאינו מתקרב לרמה של מקצוענים או המצריכה ציוד כזה.

זה פשוט מאוד. הוא בגיל שהוא רוצה מחשב הכי הכי טוב, חזק ומפלצתי שיכול את הדברים הכי גדולים ורציניים למרות שבפועל לא יגרד את היכולת שלהם. לצערם של הוריו התמימים הוא הצליח להשיג מהם תקציב מופרע לחלוטין והוא לא רואה שום סיבה שלא לבזבז אותו עד הגרוש האחרון.

גם לגבי נוזלי, כנראה אין לו כל צורך בעניין אבל זה מאגניב ואם יש למארז חלון קל מאוד גם להשוויץ לפני החברים והיות ואין לו על מה לבזבז שהשיג אז מבחינתו כנראה למה לא. אגב, סביר שהוא גם יצטרך מישהו שיבנה לו את מערכת הקירור הנוזלי הזה.

באופן כללי אני יותר ממסכימה עם מה ש-QttP כתב בעניין. עדיין, כנראה אני במצברוח של האכלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...