תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא הדיון "אין מספיק חשיפת באתר כולם שונאים אותם, לעזאזל עם כולכם" שבו תוכל לשפוך את זעמך על זה שאין חשיפה שווה למחזיקת 4% משוק המעבדים בישראל. אם משהו מפריע לך באתר אתה יכול לבוא (לא בפרופגנדת פומביי) אלי ולשוחח איתי.

ולא, אני ממש לא עובד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים מה שאתה כותב על BCLK overclocking. תודה.

מסכים איתך על תושבת האקסטרים (EX). אלא אם כן המחשב נועד למטרה ספציפית, שבה ידוע שיש תוספת ביצועים.

בקשר ל NON-Z OC, זה באג קטן של אורגון, שיכולים לסגור בשנייה. אני מציע לא לקבל החלטות קנייה או אי קנייה עקב קיומה של הפרצה הנ"ל.

קונספירציה: מעבד חם = סטטיסטיקת הנזקים תחת אחראיות גדלה. ממש לא מה שאנחנו רוצים. הפוך ממה שאמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא אמר שהוא לא עובד במחלקה הזאת והוא יברר.

אבל קצת הגזמתם. הוצאתם את כל התסכול שלכם על , חברה עצומה עם עשרות אלפי עובדים, על עובד אחד מסכן, כל הכבוד שהוא עונה ברצינות.

אתם מהנדסי חומרה שמייצרים מעבד? אתם יודעים מה השיקולים בפיתוח מעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא העניין בדיון שהתפתח. העניין הוא שאני מוצא דברים מאוד פופולאריים שאני מציין חדשים לו וזה קצת מטריד בהתחשב במעמדו. בשלב זה כל העולם ואשתו מכירים את כל הנושא הטרמי באייבי ברידג' והאסוול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו מכירים את הבעיה, יש ספקולציות לגבי מקורה.

זה שהוא עובד באינטל לא אומר שהוא מתכנן, בונה ומשווק את המעבד לבדו, כל קבוצה ותת קבוצה עובדים על דברים ספציפיים.

לדוגמא, אמא שלי עבדה פעם בסימנטק, ותאמינו לי שלא היה לה מושג על הבעיות שיש לי בנורטון, היא אפילו לא עבדה עם מי שאחראי על התוכנה המזופטת באותו הבניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דורון תודה לך על ההשתתפות בדיון. אני מקווה שתוכל לענות לי על כמה שאלות.

א' - כאחד שעשה Delid ל3770K המצב באמת מעצבן - לאחר מריחה של Liquid Pro (מתכת נוזלים) על הליבה ואז הרכבה של הIHS מחדש טמ''פ המעבד ירדה בממוצע ב20 מעלות. אשמח אם תוכל לבדוק את זה ולשפוך קצת אור על הסיבות של אינטל לחוסר ההלחמה.

ב' - כמישהו שעבד על אייבי וסנדי אני אשמח אם תוכל לשפוך קצת אור על מתח מקסימאלי\זרם מקסימאלי\צריכה מקסימאלית המותרת במעבדים אלו. הרי מתח גבוה מידי שוחק את המעבד ויכול להביא למותו. כרגע מקובל שמתח בטוח מקסימלי למעבד סנדי הוא 1.4V (בטמ''פ טובות כמובן) ומתח מקסימאלי בטוח למעבדי אייבי הוא 1.3V (גם בטמ''פ סבירות) - האם יש אמת בדבר? ואם לא האם תוכל לשפוך קצת אור על הנעשה.

ג' - המעבר ל-22NM - עד היום עם כל קפיצה בתהליך הייצור קיבלנו קפיצה בתדר המקסימאלי תחת המהרה. כיום מעבדי ואייבי מגיעים לתדרים נמוכים יותר ממעבדי הסנדי, נכון ש22NM צורכים הרבה פחות חשמל אבל מעניין אותי לדעת למה פוטנציאל התדר המקסימאלי לא עלה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעלמת באלגנטיות מנושא החלפת התושבת בכל דור. משום מה כשהייתה תחרות מכיוון הקפידה להשאר (במשך 8 שנים!) עם אותה תושבת. ברגע שהתחרות נחלשה פתאום יש "אילוצים טכנולוגיים" שמכריחים החלפה כל דור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להבין את האילוצים הטכנולוגיים בהתאמה למבנה הליבות, אי אפשר להבין למה הם אילוצים והיו חייבים לבצע אותם ולא למצוא דרך לתכנן באלגנטיות משופרת שתעבוד עם אותו מערך נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...