תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

כן, אני זוכר שיב"מ מתעסקים בשערים לוגיים בגודל של אטום אחד היום, אבל גם בלינק אין זכר למושג הזה.

אתה מתכוון להרכב הכימי של החומר? למשל ההרכב של אתאנול (האלכוהול המצוי במשקאות חריפים) הוא C2H6O, כלומר 6 אטומי מימן, 2 אטומי פחמן ואטום חמצן. לזה אתה מתכוון ב"חתימה מולקולרית"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרתי כמו הדוגמה שאמרתה רק בתחום האלקטרוניקה כך שיודעים מה החתימה המולקולרית של החומר אפשר לשנות לשפר כול מלקולה בנפרד

ברמת האטום ובעתיד יותר קטן מאטום וכך לשפר את החומר ולהתאים אתו יותר טוב לצרכים שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צריך להיות פתרון לעניין הצבעים.

מבחינת היצרניות זה לא הגיוני שאנשים יתרחקו מדגם מסויים של לוח רק בגלל הצבע שלו.

יש גם אנשים שיעדיפו שלא לקנות כרטיס מסך מיצרנית מסויימת אם הצבע שלו לא תואם ללוח.

אולי עדיף היה ליצרניות ללכת על בטוח (לוח שחור-סלוטים אפורים - פחות מלהיב אבל גם לא מרתיע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI דאגו טוב לשילוב של כרטיסי מסך עם הלוחות שלהם בהתאמה

סדרת של לוחות האם הולכת עם של כרטיסי המסך

סדרת MPOWER ו-XPOWER הולכים עם LIGHTNING

סדרת שוק הכניסה והביניים הסטנדרטיים הולכים טוב עם HAWK, FAN EDITION ו-Power Edition

ASUS עדיין במצב המתנה לכרטיסי מסך שנושאים צהוב\זהב

GB דיי מסודרים עם הכחול וה-WF2\WF3

ליאור, מעולם לא ירדתי לעומק הפרטים למרות שזה תמיד סקרן אותי -

אתה מקבל מהיצרניות את המוצר כדי לסקר אותו, ומה קורה איתו אחר כך?

נשאר לבדיקות נוספות, "שימוש פנימי" וכל מה שאתרים אחרים עושים עם דוגמיות לאחר ביקורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאם אני לא בכיס של יצרנית מסויימת עם לוח האם, ייתכן שגם לא אקנה מהם כרטיס מסך אם הצבע לא זהה.

כך, למשל, אם יש לי לוח כחול של GB, איזו סיבה יש לי לקחת כרטיס מסך אדום או זהוב של אסוס?

במקרה כזה הפסידו אותי פעמיים בגלל התמה (theme) החדשה שבחרו שלא תואמת את שלי.

למעשה יש כאן hit or miss. או שאתה ״מתחתן״ עם חברה וקונה ממנה פעמיים או שהם לא מרוויחים ממך אגורה, במידה וסט הצבעים חשוב, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...