תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל מי שאוהב את MPOWER של MSI, לא יכול לספר יותר מדי כרגע אבל יכול להבטיח שבדור הזה ה-MPOWER קופץ עוד מדרגה למעלה ומכיל דרגה סופר אקסטרימיסטית שתתחרה ב- M6E וב-GB Z87XOC

עריכה:

לא שמתי לב שמר טום "הקשקשן" מ-OC3D מיהר כבר לשים אותו בסרטון. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק אותי זה מרגיז שהחברות עוד לא למדו לא לשים את התושבת של הבטרייה באזור הכי חם

ועד מתחת לכרטיס מסך זה רק עושה בעיות כמו בלחות של ג'יגה בייט X48 שהפלסטיק התושבת

של הבטרייה היה מתחמם ועושה בעיות וגם זה היה מתחת לכרטיס והיה על התושבת הרבה משקל

ולמה אני צריך להוציא את הכרטיס גרפי בשביל להחליף בטרייה אני לא מבין את זה

- - - נערך: - - -

עכשיו ראיתי את הסרטון של הלוח של ולא ניראה לי אין הרבה מקום בין הזיכרון והקירור

של מיצבי המתח כך שלה היה מקום לקירורים גדולים למעבד בעיה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רק אותי זה מרגיז שהחברות עד לה למדו לא לשים את התושבת של הבטרייה באזור הכי חם

ועד מתיחת לכרטיס מסך זה רק עושה בעיות כמו בלחות של ג'יגה בייט X48 שהפלסטיק התושבת

של הבטרייה היה מתחמם ועושה בעיות וגם זה היה מתחת לכרטיס והיה על התושבת הרבה משקל

ולמה אני צריך להוציא את הכרטיס גרפי בשביל להחליף בטרייה אני לא מבין את זה

- - - נערך: - - -

עכשיו ראיתי את הסרטון של הלוח של ולא ניראה לי אין הרבה מקום בין הזיכרון והקירור

של מיצבי המתח כך שלה היה מקום לקירורים גדולים למעבד בעיה רצינית

תרגום לעברית (כולל פיסוק):

"חוששני כי חברות האלקטרוניקה המייצרות לוחות אם, ולמראית עיני גם מרבית הצרכנים, טרם שמו לב לבעיה הצומחת ממיקום בית הסוללה של מערכת הביוס באזורים של הלוח אשר נוטים להתחממות יתר. לראיה לוחות האם של גיגהבייט בעלי ערכת השבבים X48 אשר יוצרו בזמנו- תושבת הסוללה עצמה הייתה מתחממת בשל מיקומה הבעייתי מתחת לכרטיס המסך, דבר אשר יצר בעיות ככל שמעיד ניסיוני. המיקום הזה ספציפית בעייתי מאוד גם מהסיבה שהוא אינו מאפשר החלפת ללא הוצאת הכרטיס ממקומו, דבר אשר פוגע בנוחות השימוש, כמו גם מפעיל על התושבת (פרשנים מעריכים כי מדובר בתושבת של הסוללה).

זה עתה, בצופי בסרטון הפרסום ללוח של חברת שצירף הנה החבר djelectric, עולה כי ישנה בעייתיות בלוח, בשל המרווח הצר בין הגישה האקראית לבין מפזר החום של מייצבי המתח, דבר המונע בעד הלקוח שקנה את הלוח במיטב כספו לעשות שימוש בגופי--מעבד גדולים עם הלוח הנ"ל."

פעם אחרונה שאני מתרגם מה שהוא כותב :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Why only me is annoying until she learned that companies do not put the battery in the cradle of the hottest

Video card to lift it only makes problems like humidity GB X48 the plastic bracket

The battery was heating up and causing trouble and it was under the card and the socket was a lot of weight

And why do I need to remove the graphic card to replace a battery I do not get it

--- Edited: ---

Now I saw the video of the board and seems I have a lot of space between memory and cooling

Installations of its power was so great Lkirurim processor space is a serious problem

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Why only me is annoying until she learned that companies do not put the battery in the cradle of the hottest

Video card to lift it only makes problems like humidity GB X48 the plastic bracket

The battery was heating up and causing trouble and it was under the card and the socket was a lot of weight

And why do I need to remove the graphic card to replace a battery I do not get it

--- Edited: ---

Now I saw the video of the board and seems I have a lot of space between memory and cooling

Installations of its power was so great Lkirurim processor space is a serious problem

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שהPCIE צמוד מדיי לקירור של מיצבי המתח ולכן קשה לחבר שם כרטיס

היום הלחות החדשים צפופים מדיי היצרנים לא חשבו יותר מדיי על סידור יותר טוב שמנצל יותר טוב את המקום בלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש. אתה יכול לחבר כל כרטיס שמיועד ל-PCIE X1 ולא תהיה שום בעיה של צפיפות, אתה מדמיין.

יצרניות הלוחות היום מציעות מגוון של סידורי ממשקים כשיש אופטימאלי לכל מערך כרטיסי מסך שרוצים. מי שרוצה לשים SLI\CFX של שני כרטיסי מסך ילך בדרך כלל על לוח אם שהמערך בו:

PCIEX1

PCIEX16

PCIEX1

PCIEX1

PCIEX16

PCI\PCIEX1

PCI\PCIEX1

זה פשוט הכי אופטימאלי. אם אתה חושב שיש בעיה עם זה, אתה מוזמן לשלוח מייל לתמיכה של גיגה-בייט או ותראה מה הם יגיבו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור של סדרת גיימינג הוא דווקא טוב מאוד, בקושי מתחמם ועושה את העבודה מעל ומעבר. בעידן הזה לכל לוחות האם המתקדמים עושה רושם שיש קירורים מאוד מוצקים על מייצבי המתח. אגב, אני שמח לבשר שזאת תהיה הביקורת המקיפה ביותר וכוללת המוצרים הרבים ביותר של האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...