מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

420 פאונד ב handtec (אתה לא משלם מע"מ בבריטניה אם אתה מזמין אותו לישראל).

ומה זה משנה מתי שיגיע לארץ? כמו שאת הנקסוס 4 מזמינים מחו"ל, גם אותו אפשר להזמין מחו"ל. להשוות את המחיר של ה One בארץ ממשווק מורשה ועם אחריות בארץ למחיר של נקסוס 4 בחו"ל זו לא חוכמה.

420 פאונד לא כולל משלוח לישראל ולא כולל מיסים. אם מכניסים את המשלוח (25 פאונד) ואת המיסים שתשלם בישראל, (34.6%) זה יוצא 3500 שח. וכל זאת בהנחה שלא יהיו עוד עמלות מיוחדות במשלוח של DHL שיכולים להגיע לתוספת של מאות שח - עמילות מכס וכו'.

בקיצור, לא רחוק מפי 2 כסף יחסית לנקסוס 4.

לדעתי עדיין הנקסוס 4 לוקח בגדול ביחס של תמורה למחיר, וזה לא עומד להשתנות בקרוב.

ולגבי הויכוח של איכות הבניה בין , וכו'... זה שסמסונג בוחרים בפלסטיקה, זה ממש לא אומר שאיכות הבניה שלהם לא משהו. לסוג החומרים אין שום קשר לאיכות הבניה והרכבה, וישנם מכשירים המשתמשים בחומרים "איכותיים", אך יש בהם פול תקלות עקב בעיות בהרכבה.

גם אני לא מבין בדיוק מה זה משנה לכם הצורה הפלסטית. רובכם המוחלט בכל מקרה ישים את המכשיר בתוך כיסוי גומי/סיליקון וכו'. כל הצורה המרשימה תכוסה ע"י גומי מכוער. (וגם היפים שבהם מכוערים יחסית למכשירים עצמם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה כי לרוב המכשירי עבר שלהם היו בעיות עם חלשה.

איכות המכשירים של מאז ומתמיד היתה טובה. אני לא יודע על מה מתלוננים.

^^

בהנחה והוא לא יתקלף/ייפצע, כמו ב ONE S (שעד היום לא נראה לי ש בכלל עשו משו בנידון, אע"פי שהבטיחו)... ::)

זו לא אותה שיטת הבניה בין המכשירים, כמו שה ONE X לא נבנה בצורה כזו (והוא אצלי עד עכשיו כבר חצי שנה ועדיין מבריק ונוצץ ללא שריטה).

בקיצר, אני חושב ש 2 המכשירים הנ"ל מעולים - ONE וגם S4.

אין מה להתפשר יותר מדי, ללכת לדעתי על מה שיותר זול או מה שמתאים לכל אחד, אישית ב S3 למשל במסך טיפה יותר רחב משל ה ONE X ועושה את ההבדל, יש כאלה שיאהבו את זה ויש כאלה שלא מפריע להם.

אגב, ה ONE נותן תוצאה קצת יותר טובה ב QUADARANT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון 4 נע ביד2 באזור ה 1500 ש"ח , תתכונן להוסיף עוד כ 2000 ש"ח בשביל הONE.

הכי משתלם זה להביא מחו"ל ועל הדרך להימנע מתשלום מס.

כרגע לא ידוע בכלל מתי המכשיר יגיע לשוק , לHTC יש בעיות בייצור , חסרים להם עדשות למצלמה וגופי אלומיניום , ע"פ אתרי החדשות.

מקווה שבעיות המלאי יפתרו , גם אני כבר מת לשים את ידי על המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון 4 נע ביד2 באזור ה 1500 ש"ח , תתכונן להוסיף עוד כ 2000 ש"ח בשביל הONE.

הכי משתלם זה להביא מחו"ל ועל הדרך להימנע מתשלום מס.

כרגע לא ידוע בכלל מתי המכשיר יגיע לשוק , לHTC יש בעיות בייצור , חסרים להם עדשות למצלמה וגופי אלומיניום , ע"פ אתרי החדשות.

מקווה שבעיות המלאי יפתרו , גם אני כבר מת לשים את ידי על המכשיר.

מה אתה אומר... :( בעסה.

אולי שווה בינתיים גם לחכות לביקורת מעמיקה על GS4, ראש בראש עם הONE. בטח עוד איזה שבוע. אם אפשר להתרגל לפלסטיק אז יש מצב שאצליח להתפשר. בטח מבחינת תמיכה ושירותים עדיף לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר... :( בעסה.

אולי שווה בינתיים גם לחכות לביקורת מעמיקה על GS4, ראש בראש עם הONE. בטח עוד איזה שבוע. אם אפשר להתרגל לפלסטיק אז יש מצב שאצליח להתפשר. בטח מבחינת תמיכה ושירותים עדיף לא?

יש לך ביקורת מעמיקה על ה S4 :

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4-review-910.php

אני אישית לא הולך עליו בגלל הסיבות הבאות:

1. גודל מסך , גדול מידיי ,למרות שגם 4.7 זה גדול , אבל 5 זה יותר מידיי.

2. פלסטיק , אם כבר משקיעים כמה אלפים אז לפחות שיהיה בנוי טוב , זה לא מכשיר שאני קונה לשנה.

3. עיצוב , לא משהו בכלל , כבר אקספירה Z יותר יפה(וגם חסין למים ואבק).

4. איכות המסך , יש לי הרבה מוצרים של בבית , אבל מסך לטלפון סלולריהם לא יודעים לעשות , הצבע הלבן אצלם וורד-סגול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא הולך עליו בגלל הסיבות הבאות:

1. גודל מסך , גדול מידיי ,למרות שגם 4.7 זה גדול , אבל 5 זה יותר מידיי.

2. פלסטיק , אם כבר משקיעים כמה אלפים אז לפחות שיהיה בנוי טוב , זה לא מכשיר שאני קונה לשנה.

3. עיצוב , לא משהו בכלל , כבר אקספירה Z יותר יפה(וגם חסין למים ואבק).

4. איכות המסך , יש לי הרבה מוצרים של סמסונג בבית , אבל מסך לטלפון סלולריהם לא יודעים לעשות , הצבע הלבן אצלם וורד-סגול.

כבר התייחסו להכל.

1. המכשיר פיזית טיפה יותר קטן מהגלקסי S3. המסך הוגדל, אך המכשיר הוקטן.

2. אין קשר בין סוג החומרים לאיכות הבנייה. ובכל מקרה, סביר שתשים אותו בתוך קייס גומי או משהו כזה, כך שלא משנה מאיזה חומר המכשיר בנוי, הוא יוסתר.

3. אולי נכון. אבל שוב, ראה סעיף 2.

4. טעם וריח. לי אין שום בעיה עם מסכי . אגב, הבהירות שלהם נהדרת בתנאי שמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אנחנו משווים לONE , הONE קצת ארוך יותר , וצר יותר מS4.

במידה ואקנה אתהONE אני לא מתכוון להסתובב עם כיסוי , כמו שלא הסתובבתי עם כיסוי על האייפון 4 עד עכשיו.

צודק , צבעים זה עניין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו משווים לONE , הONE קצת ארוך יותר , וצר יותר מS4.

צר יותר ב 1.6 מילימטרים. זניח ביותר יחסית ל 0.3 אינט'ש חסרון בגודל מסך.

אגב, הONE הוא גם עבה יותר ב 1.4 מילימטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמאוד מוזר לי כשאני משחק עם הSG3 זה שהוא ממש לא רץ חלק.. יש הרבה עיכובונים קטנים כאלה שמשגעים אותי.

אם זה ככה במכשיר שיחסית כל כך מתקדם אז מה כבר יהיה כל כך שונה ב4? :-\ מאוד מוזר. ציפיתי ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי כמה ימים להיות עם ה S3 ולא נתקלתי בזה.

תכלס, לא סתם אומרים שהרומים של הנקסוס הם הכי נקיים וחלקים. אבל אתה יכול להתקין רום אחר בגלקסי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...