מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

16GB ממש לא מספיקים לכולם. הסמארטפונים החדשים מצלמים וידאו ב-1080p, שתופס המון מקום. מי שמתכוון לצלם סרטוני וידאו בטלפון שלו, וגם לשמור אותם בטלפון לצפייה עתידית, יגלה שהמקום הפנוי נגמר לו די מהר.

כשקונים מכשיר עם 16GB, יש למעשה רק 11-12GB פנויים לשימוש המשתמש.

מי שרוצה לשים גם מוזיקה, גם לצלם תמונות, גם וידאו, ואולי גם משחק איכותי או שניים (שיכולים להגיע ל-1GB כל אחד), יגלה די מהר שזה לא מספיק. כמו שאני גיליתי.

כאן מגיע היתרון הגדול של טלפונים עם מקום לכרטיס זיכרון חיצוני, או כאלה שניתן לקנות מראש עם 32GB.

בגלאקסי נקסוס יש 13.33GB.

- שימוש בדרופבוקס לגיבוי.

- כמה כבר נראה לך שתצלם וידאו? שטויות.

- Play - למוזיקה, עד 20 אלף שירים.

- תמיד אפשר להשתמש בOTG לסרטים וכו' (לא בטוח שקיים בנקסוס 4, שמישהו שיודע יגיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע בקשר ל ONE אבל בתור בעלים (מאוכזב :( ) של ONE X אני יכול להגיד לכם שהתמיכה והאיכות של ממש לא כמו פעם

במכשיר שלי

* בעיה חומרתית של אנטנת הWIFI בעיה המוכרת ע"יHTC ונדרש מימוש אחריות המעבדה הכי קרובה של היא ביוון והמשלוח היקר (כעולה כ-200 ש"ח, בנוסף כשהמכשיר יחזור לארץ יש סיכוי שהוא ייעצר במכס ואדרש לשלם כ-30% מיסים) כמובן על חשבונינו (הבנתי שעכשיו גם TOUCH GROUP פתחו מעבדה רשמית של בארץ אבל השרות שלהם גרוע ברמות [ דורשים תשלום על "בדיקה" למכשירים באחריות בן לאומית ומשאירים לך את המכשיר שם חודשים מבלי לגעת בו ומחזירים לך אותו באותו מצב בטענה שהמכשיר תקין])

*בעיה חומרתית נוספת היא דבק בצבע צהוב שפורץ למסך ומשאיר כתמים צהובים בפינות המסך שגם דורש מימוש אחריות

* אני רכשתי את המכשיר שלי מTOUCH GROUP (היבואן הרשמי בארץ ) וכמו שאנו יודעים לפני כחמישה חודשים בערך HTC שיחררה למכשיר הONE X את העידכון לJB 4.1.1 ו TG לא שיחררה ולא ניראה שהיא הולכת לשחרר את העידכון המדובר

ןעכשיו כל מי שקנה מTG את המכשיר אינו יכול לעדכן את המכשיר בשום דרך מפני שלכל המכשירים של HTC יש מזהה (CID) שמגדיר לאיזה משווק סלולרי או איזור גיאוגרפי הוא שייך. ולכל CID יש HBOOTכ (Bootloader) בגירסה שונה ועל מנת לצרוב רום מבוסס JB

(שמבוסס על הרום המקורי )יש צורך ב-HBOOT בגירסה 1.3x ומעלה

למכשירים של TG יש CID משלהם בדומה לחברה סלולרית ובCID של TG ה HBOOT הוא בגירסה נמוכה מה שלא נותן לנו להתקין את העידכון בשום דרך (אפילו ע"י רום מקוסטם ) עד שTG ישחררו בעצמם את העידכון

(אפשר ליקרוא עוד על הנושא כאן : http://iandroid.co.il/forum/topic114113.html )

* בשבל לשנות את הCID של המכשיר יש צורך בפתיחת האבטחה של המכשיר (S-OFF ) ל ONE X לא יצא S-OFF

ובשבל להחליף לרום אחר הדרך היחידה הייתה דרך האתר htcdev.com שמיועד למפתחים ,ופותח את ה Bootloader ׁׁׁ(שגם לא פותח ב100 אחוז את המכשיר ) אבל מבטל את האחריות !

* פיתוח הרומים של HTC עלוב לעומת , שזה מאוד חשוב עבורי ועבור אחרים

* כפי שאתם יודעים כמה שהמסך של המכשיר יותר גדול הוא יצרוך יותר חשמל ובONE X ובONE (תעדכנו אותי אם אני טועה ) הסוללה היא פנימית אין אפשרות להחליפה לסוללה מורחבת מבלי לפתוח את המכשיר ומבלי להגזים הסוללה של ה ONE X לא מחזיקה לי אפילו יום אחד בשימוש שותף

תסיקו מסקנות לבד :-\

ָָ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלאקסי נקסוס יש 13.33GB.

- שימוש בדרופבוקס לגיבוי.

- כמה כבר נראה לך שתצלם וידאו? שטויות.

- Play - ענן למוזיקה, עד 20 אלף שירים.

- תמיד אפשר להשתמש בOTG לסרטים וכו' (לא בטוח שקיים בנקסוס 4, שמישהו שיודע יגיד)

קודם כל, אל תגיד "שטויות" על דברי אחרים אם אתה רוצה לנהל איתם דיון ענייני. זה לא FXP פה.

- במקרה שלי, אני מצלם לא מעט וידאו של המשפחה שלי (ככה זה כשיש לך ילדה ראשונה), וזה בהחלט היווה עקב אכילס מבחינת הזיכרון. לא סתם קניתי מיקרו SD של 32GB, בנוסף ל-16GB המקוריים. לכן, כתבתי ש-16GB לא מספיקים לכולם. לחלק, אולי אפילו לרוב המשתמשים, זה יספיק. למי שמצלם הרבה תמונות והרבה וידאו, זה לא יספיק ויאלץ להעביר למחשב קבצים בתדירות גבוהה יחסית.

- גיבויי הענן לא מספיק טובים, משום שה-quota שלהם מצומצמת, קצב העלאה די נמוך, והם כמובן לא זמינים אופליין.

- play music מצריך חיבור . זה אומר שדווקא בטיולים ונסיעות למקומות עם קליטה חלשה או ללא קליטת 3G, תהיה בעיה לעשות של המוזיקה. אין מנוס מבחינתי מלשמור לפחות חלק מהמוזיקה במכשיר עצמו.

- בגלקסי S3 ישנם 11-12GB פנויים. 4-5GB תפוסים ע"י מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים מאוכזב של S3 אני עובר ל One,

משני סיבות עיקריות שלא טופלו במכשיר החדש,

1. ממש ה Touchwiz פשוט הורג אותי, מאוד לא נוח והבעיה של אנשי הקשר זה פשוט זוועה.

2. איכות החומרים של המכשיר, ספינת דגל ?! אהלק... מרגיש כמו מכשיר זול ופשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ממש ה Touchwiz פשוט הורג אותי, מאוד לא נוח והבעיה של אנשי הקשר זה פשוט זוועה.

2. איכות החומרים של המכשיר, ספינת דגל ?! אהלק... מרגיש כמו מכשיר זול ופשוט.

בעיית אנשי הקשר והחייגן ניתנת לפיתרון בקלות יחסית, זו לא סיבה לעזוב את ה-S3...

לגבי איכות הגימור: ממה שאני קראתי, ה- one X בנוי בצורה לא טובה, עם לא מעט בעיות בתכנון, בחומרים ובעיצוב. כמו למשל, עינית שנשרטת, דליפת דבק למסך, הרכבה לא טובה שמביאה לרעשים כאשר לוחצים טיפה את המסך וכו'. אני לא בטוח עד כמה המצב ישתפר ב-one החדש.

דווקא ה-S3, למרות היותו פלסטיקי, מורכב ובנוי די טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל החפירות, לא נתתם סיבה טובה אחת לשלם 3600-4000 שח על טלפון במקום 2100 ולקנות את הנקסוס 4.

אתמול שיחקתי לראושונה עם הנקסוס 4, ובאמת, פשוט מכשיר מעולה,

אין סיבה להוציא יותר מזה, הבעיה היחידה אצלו זה המצלמה, לי זה חשוב מאוד, אני מטייל המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל החפירות, לא נתתם סיבה טובה אחת לשלם 3600-4000 שח על טלפון במקום 2100 ולקנות את הנקסוס 4.

זה כמו שתשאל למה לקנות כרטיס מסך GTX 680 כשאפשר לקנות GTX 660 והוא מספיק טוב כדי שכל המשחקים כיום יעבדו עליו בצורה טובה.

זה נכון, אבל מה יקרה בעוד שנה שנתיים? אז ה GTX 660 הזה כבר לא יהיה טוב כמו פעם ומשחקים חדשים כבר לא ירוצו עליו בצורה טובה, בעוד שה GTX 680 יחזיק יותר זמן מהבחינה הזו.

על אותו עיקרון - נכון, החומרה של הנקסוס מספיקה לרוב השימושים היום (יש לציין שבנקסוס יש בעיה חמורה של thermal throttling כך שבמשחקים כבדים הביצועים שלו פחות טובים ממכשירים אחרים, אבל נניח לצורך העניין שהביצועים שלו זהים למכשירי S4 Pro אחרים). אבל אפליקציות נהיות יותר ויותר כבדות, אתרי אינטרנט נהיים יותר ויותר כבדים לשימוש ממכשירים סלולאריים, לכן קניית מכשיר חזק יותר תבטיח שהוא יחזיק יותר זמן מהבחינה הזו. גם מסך 1080p יותר חד מ 720p, עד כמה זה משמעותי? אולי לא מאוד משמעותי, אבל טקסט יותר חד זה תמיד טוב לדעתי.

למי שמחליף מכשיר כל שנה באמת לא תהיה בעיה לקנות עכשיו נקסוס 4, אבל אני רוצה לקנות טלפון ולהישאר איתו מספר שנים.

כשקניתי את ה S לפני קצת יותר משנתיים, הוא היה המכשיר הכי טוב מבחינת חומרה. תראו מה המצב שלהם היום. אז אם כר קונים מכשיר לטווח רחוק לדעתי צריך לקנות את הטוב ביותר.

ואגב קצת הגזמת עם המספרים, ה one יעלה בסביבות ה 3000 ש"ח כולל מכס בזמן ההשקה והמחיר הזה עוד יירד. ה s4 יהיה כנראה עוד יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לזכור שהנקסוס עולה בערך חצי מהם,

ועד שהמכשירים האחרים יגיעו.. לא שווה לחכות לפלאפון!

ועד שהנקסוס4 לא יחזיק, הוא יוכל לנקות כבר את הנקסוס הבא או אפילו זה שאחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוס לא עולה חצי מהם.

Nexus 4 16GB עולה 2100 כולל מכס.

HTC One 32GB עולה 3000 כולל מכס.

זה נכון שבמחיר של הנקסוס מעורב גם משלוח UPS שהוא יותר יקר וגם מיסים החלים בניו יורק \ ניו ג'רסי לחברת השילוח, אבל זו עובדה שזה המחיר לצרכן הישראלי.

כמו כן תזכור שבניגוד לנקסוס שהמחיר שלו נשאר קבוע מרגע ההשקה עד שיוצא הנקסוס הבא, המחירים של וסמסונג יירדו עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שהמחיר שלו יהיה 3000?

כל מה שאני מוצא זה 500 פאונד.

- עד שיצא, עד שיגיע לארץ, עד שהמחיר בארץ ישתווה למחיר בחו"ל, עד שהמחיר בחו"ל ירד..

יקח מלא זמן. מלא.

את הנקסוס אפשר להביא ב2000 ש"ח.

רשמתי בערך חצי..

תצא מופסד ב500 ש"ח, אבל עוד 2 דורות תוכל לקבל את הסמארטפון הכי חזק.

(בהנחה שהוא יקנה עכשיו ובעוד 2 דורות .)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

420 פאונד ב handtec (אתה לא משלם מע"מ בבריטניה אם אתה מזמין אותו לישראל).

ומה זה משנה מתי שיגיע לארץ? כמו שאת הנקסוס 4 מזמינים מחו"ל, גם אותו אפשר להזמין מחו"ל. להשוות את המחיר של ה One בארץ ממשווק מורשה ועם אחריות בארץ למחיר של 4 בחו"ל זו לא חוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...