מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

מצליח לקרוא, אבל אני רואה שצילמת את התמונה על הרזולוציה המקסימלית של המכשיר שלך שהיא 8MP. אם מצלמים את זה על 4MP זה יפגע בחדות הטקסט בצורה מסוימת.

לדוגמא ה - a(m+1) שיש בשורה השניה. ה m+1 כתוב באותיות קטנות מאוד ויכולת הפענוח שלהם היא גבולית. אם זה היה מצולם על 4 MP אי אפשר היה להבחין בהן בכלל. ותאר לעצמך אם בנוסף לזה, הכתב היה לא ברור...

אם זה היה העניין היחיד הייתי לוקח את ה , אבל יש גם את העניין של חוסר בסוללה נשלפת. אתה לא יכול לתאר לעצמך עד כמה זה יותר נוח להשתמש תמיד בבהירות שנוחה לי וכמה שאני צריך, בלי לדאוג כל הזמן שהסוללה תיגמר כי תמיד יש אחת חלופית בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברה, ממש נהניתי לקרוא את כל ההודעות- נראה לי שהחכמנו המון מכל התגובות פה של האנשים,...

עבור מנהלי הפורום- אם לעדתכם מיצינו - אפשר לסגור את הדיון

שבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה ההבדל בין המעבדים של השניים?

הS4 יכול להשתמש בכל המעבדים שלו ביחד?

ואם לא אז למי מעבד יותר טוב?

(ולא משנה לי שאני לא צריך כזה כח עיבוד :/ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל S4 יש 8 ליבות, אבל זה מתחלק ל 4 ליבות חזקות ו4 ליבות חסכוניות. כאשר אתה משתמש בטלפון לדברים פשוטים כמו שיחות, , הטלפון ישתמש בליבות החלשות כדי לחסוך בסוללה. כאשר תשתמש בו לדברים כבדים כמו גלישה, ומשחקים, הוא ישתמש ב4 ליבות החזקות.

לפי ההגיון אמור להיות פה חיסכון טוב בסוללה, אבל נדע בוודאות רק כשיופיעו ביקורות בעניין.

ל One יש מעבד 4 ליבות "רגיל" אבל מבחינת באנצ'מארקים הם דיי שווים כרגע. מה שכן, הליבה הגרפית של ה S4 יותר טובה מה שישפיע על ביצועי משחקים כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל S4 יש 8 ליבות, אבל זה מתחלק ל 4 ליבות חזקות ו4 ליבות חסכוניות. כאשר אתה משתמש בטלפון לדברים פשוטים כמו שיחות, , הטלפון ישתמש בליבות החלשות כדי לחסוך בסוללה. כאשר תשתמש בו לדברים כבדים כמו גלישה, ומשחקים, הוא ישתמש ב4 ליבות החזקות.

לפי ההגיון אמור להיות פה חיסכון טוב בסוללה, אבל נדע בוודאות רק כשיופיעו ביקורות בעניין.

ל One יש מעבד 4 ליבות "רגיל" אבל מבחינת באנצ'מארקים הם דיי שווים כרגע. מה שכן, הליבה הגרפית של ה S4 יותר טובה מה שישפיע על ביצועי משחקים כבדים.

אתה עושה יותר מדי השלכות מעולם המחשבים לעולם הסלולר. אף מפתחת לא תפתח משחק שהדרישות שלו הן GPU שקיים רק במכשיר אחד, זה לא כלכלי. ולכן אין שום דאגה שמשחק לא ירוץ טוב על adreno 320 (שגם הוא בליגה מעל שאר ה GPU בשוק כרגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה יותר מדי השלכות מעולם המחשבים לעולם הסלולר. אף מפתחת לא תפתח משחק שהדרישות שלו הן GPU שקיים רק במכשיר אחד, זה לא כלכלי. ולכן אין שום דאגה שמשחק לא ירוץ טוב על adreno 320 (שגם הוא בליגה מעל שאר ה GPU בשוק כרגע)

יש משחקים כבדים שאפשר לשנות בהם הגדרת גרפיקה כמו במחשב.

תראה לדוגמא איך רץ VC על ה Droid DNA שהוא מכשיר 1080p עם Adreno 320:

ה FPS נמוך יחסית באיזורים מסוימים. אבל יש לו אפשרות להוריד הגדרות גרפיקה ואז המשחק ירוץ יותר טוב.

על ה GPU של ה S4 זה (כנראה) ירוץ יותר חלק.

ה Adreno 320 הוא באמת GPU מעולה, אבל מסך 1080p זה דיי גבולי איתו במשחקים כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאכלס? לא עדיף שום מכשיר, במיוחד אם הינכם בעלי S3 או ONE X או נקסוס / LG או כל דבר באותה הרמה ממה שכתבתי כרגע.

פשוט אין צורך במכשירים כאלה היום.

אם זה היתי אני, אני פשוט הולך לכיוון מסיבות ברורות שהן איכות המכשיר המתכת והמסך.

גם עיצוב.

אני כרגע משתמש ב ONE X ואני לא חושב שיש טעם להחליף מכשיר למשהו יקר יותר שיעשה את אותם הדברים בידיוק שעושה ה ONE X שיש לי כרגע.

זה חל לגבי כל אחד מכם חברים בעלי מכשירים דומים.

הכל זה הייפ, פרסום ומכירה, אל תשכחו שהם כולם במרוץ אחד מול השני מי ימכור יותר ומי ירוויח יותר.

מכשירים מעולים, אבל בשביל מה? בזבוז.

מיותר לומר אגב שעד החצי השנה הקרובה המחירים של המכשירים הנ"ל לא ירדו מ 4000 שקל לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחקים כבדים שאפשר לשנות בהם הגדרת גרפיקה כמו במחשב.

תראה לדוגמא איך רץ VC על ה Droid DNA שהוא מכשיר 1080p עם Adreno 320:

ה FPS נמוך יחסית באיזורים מסוימים. אבל יש לו אפשרות להוריד הגדרות גרפיקה ואז המשחק ירוץ יותר טוב.

על ה GPU של ה S4 זה (כנראה) ירוץ יותר חלק.

ה Adreno 320 הוא באמת GPU מעולה, אבל מסך 1080p זה דיי גבולי איתו במשחקים כבדים.

אתה פשוט צודק.

אני חייב רזולוציה של 1080p כדי לשחק כמו שצריך על הטלפון עם 5 אינצ' שלי!

אתה מבין כמה זה נשמע מגוחך?

טוב... קיצר רק לחכות ...

אני משתמש ב 4 והוא על הפנים...

אני אשמח לשמוע מה טלפון כזה לא יודע לעשות היום, שגלקסי S3 או אפילו S4 יעשו.

אולי יש דברים שאני מפספס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט צודק.

אני חייב רזולוציה של 1080p כדי לשחק כמו שצריך על הטלפון עם 5 אינצ' שלי!

אתה מבין כמה זה נשמע מגוחך?

טעות שלי, ה One מריץ אותו על הגדרות מקסימליות חלק לגמרי, למרות שלשניהם יש את אותו GPU. ייתכן שמדובר בבעייה ספיציפית ב DNA.

אבל בכל מקרה, עוד שנה יצא SA לאנדרואיד, אם ימשיכו במסורת שלהם של להוציא את המשחקים לאנדרואיד 10 שנה לאחר שיצאו למחשב. ואז כן נראה הבדל. רזולוציה זו לא ההגדרה היחידה, יש גם צללים, איכות טקסטורות ועוד.

אני אשמח לשמוע מה טלפון כזה לא יודע לעשות היום, שגלקסי S3 או אפילו S4 יעשו.

אולי יש דברים שאני מפספס...

לא שהוא לא יכול לעשות, הוא פשוט נתקע דיי הרבה, גם בדברים בסיסיים כמו כמה זמן לוקח לו מהרגע שאתה לוחץ על שורת הכתיבה בחלון SMS ועד שמופיעה המקלדת. למי שזה לא מפריע לו, שיהיה לו בכיף (וברור שהנקסוס הרבה יותר מהיר ממנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...