מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

S2 מריץ מעולה NFS ואספלט 7. אז על מה בדיוק הויכוח?

איך בכלל אפשר להגיד שבעוד שנתיים/שלוש הנקסוס 4 יהיה לא רלוונטי מבחינת ביצועים.

אגב, הGPU של הS2 זהה לS3 אז כנראה שסמסונג גם הבינו בזמנו שהטלפונים מספקים הרבה יותר חומרה מהדרוש.

דבר אחרון, אני אישית לא מכיר מישהו שעבר לרום סטוק וחזר בחזרה לרום של היצרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראיתי מכשיר 1080P לצד ה-768P של הנקסוס. אותה תמונה ואותו - לא זיהיתי הבדל.

האתר נראה לך שונה כי הרזולוציה שונה, לא כי המסך איכותי יותר. יש יותר שטח עבודה אבל זה מגוחך במסך קטן. גם ככה אתה תעשה זום...

היו משתמשים ב-quadrant עד לגרסה 4.1.2 בשביל לבדוק ביצועים. כשהנקסוס 4 יצא, קיבלו פתאום תוצאה נמוכה לעומת ה-optimus g,

מכשיר זהה עם שם שונה ומערכת הפעלה ישנה יותר. חשבו שיש בעיה עם הנקסוס אבל מהר מאוד הבינו שיש קשר לגרסת המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מכשיר 1080P לצד ה-768P של הנקסוס. אותה תמונה ואותו וידאו - לא זיהיתי הבדל.

אפשר לדעת איזה מכשיר ראית עם 1080p?

S2 מריץ מעולה NFS ואספלט 7. אז על מה בדיוק הויכוח?

איך בכלל אפשר להגיד שבעוד שנתיים/שלוש הנקסוס 4 יהיה לא רלוונטי מבחינת ביצועים.

אגב, הGPU של הS2 זהה לS3 אז כנראה שסמסונג גם הבינו בזמנו שהטלפונים מספקים הרבה יותר חומרה מהדרוש.

דבר אחרון, אני אישית לא מכיר מישהו שעבר לרום סטוק וחזר בחזרה לרום של היצרנית.

אני מניח שהתכוונת לרום צד 3 (סטוק זה של היצרנית). בכל מקרה לא דיברתי על רומים בכלל.

תבדוק משחקים כמו GTA VC שם תראה הבדל גדול בין המכשירים השונים מבחינת ביצועים, זה המשחק הכי כבד שאני מכיר.

לכל השאר : אני אסכם את דעתי, אם אמשיך עם הויכוח זה לא יסתיים אף פעם.

מי שרוצה מכשיר זול שמספיק לרוב השימושים היום ולא אכפת לו מאיכות המסך, איכות חומרים וסוללה נשלפת, שייקח Nexus 4.

מי שרוצה מכשיר קצת יותר יקר לאותם שימושים רק עם מסך יותר איכותי וחומרים קצת יותר איכותיים, שייקח Oppo Find 5.

מי שרוצה מכשיר יותר יקר עם מעבד מהיר יותר, איכות בנייה מעולה, המסך הכי טוב שקיים במכשיר סלולרי כרגע, אבל מוכן להתפשר על איכות מצלמה וסוללה נשלפת, שייקח HTC One.

מי שמוכן להתפשר על איכות בנייה ומסך pentile אבל רוצה את הכי טוב שקיים כרגע מבחינת ביצועים, משחקים, מצלמה, זמן סוללה, סוללה נשלפת, שייקח S4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הOPPO FIND באיכות חומרים גבוהה יותר?

איך אתה מגדיר בדיוק איכות מסך? היא לא נקבעת רק על ידי רזולוציה..

מה התפשרות באיכות בHTC ONE? זאת נחשבת מתקדמת (לא ראיתי עדיין, אבל לפי מה שהם טוענים..).

זה שהיא "רק" 4MP לא אומר כלום..

מי אמר שהזמן בS4 טוב יותר מבHTC?

מאיפה אתה מביא את כל הדברים האלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזולוציה של 1080p לטלפון זו הבדיחה הכי עצובה שיש עד עכשיו בשוק, וחבל שהיא באה על חשבון הכיס של הצרכן וזמן הסוללה של הטלפון.

עדיף שהיו מתרכזים במסכים טובים יותר, שמגיבים מהר יותר למגע ולא משפרים את הרזולוציה.

בנוסף מסך ברזולוציה גבוה גומר את הסוללה, וגורר בין היתר הגדלה מיותרת של המכשיר.

ראית פעם במו עיניך מכשיר 720p ומכשיר 1080p זה לצד זה, והשוות ביניהם?

כי אני כן. וראיתי את ההבדל טוב מאוד, במיוחד באתרים בגודל מלא שלא מותאמים לסלולר, לדוגמא hwzone.

אתה מדבר שטויות. יש עובדה ידועה -

It has been observed that the unaided human eye can generally not differentiate detail beyond 300 PPI

מקור - http://en.wikipedia.org/wiki/Pixel_density

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הOPPO FIND באיכות חומרים גבוהה יותר?

איך אתה מגדיר בדיוק איכות מסך? היא לא נקבעת רק על ידי רזולוציה..

מה התפשרות באיכות מצלמה בHTC ONE? זאת נחשבת מצלמה מתקדמת (לא ראיתי עדיין, אבל לפי מה שהם טוענים..).

זה שהיא "רק" 4MP לא אומר כלום..

מי אמר שהזמן סוללה בS4 טוב יותר מבHTC?

מאיפה אתה מביא את כל הדברים האלו..

ה Oppo עשוי ממתכת וכל אתרי הביקורות נתנו לי ציון טוב על איכות הבנייה.

אני מגדיר את איכות המסך כשילוב של רזולוציה ואיכות הצבעים של המסך, לפי דעתי האישית ממה שראיתי בהשוואות ביניהם.

אני ראיתי הרבה תמונות שצולמו על ידי ה One. הוא אכן מצלם יותר טוב בתנאי תאורה גרועים. אבל כשזה מגיע לצילום של פרטים (לדוגמא צילום של שלט עם כיתוב עליו מרחוק) אתה תראה את ההבדל, פה ה 4MP פוגעים בחדות הטקסט כי הם לא מסוגלים לקלוט מספיק פרטים מרחוק.

ל S4, חוץ מזה שהסוללה שלו יותר חזקה, גם יש את העניין של Big.little שחוסך באנרגיה כאשר לא מתבצע שימוש מאסיבי בטלפון. נכון שעוד לא ראיתי בדיקות והשוואות בעניין הזה, אבל לפי ההגיון הסוללה שלו תחזיק יותר זמן. כמו כן הוא מאפשר שימוש בסוללה חלופית במידת הצורך, מה שאני עושה עם ה S1 שלי כרגע ובלתי אפשרי עם ה One שאין לו סוללה נשלפת.

רזולוציה של 1080p לטלפון זו הבדיחה הכי עצובה שיש עד עכשיו בשוק, וחבל שהיא באה על חשבון הכי של הצרכן וזמן הסוללה של הטלפון.

עדיף שהיו מתרכזים במסכים טובים יותר, שמגיבים מהר יותר למגע ולא משפרים את הרזולוציה.

בנוסף מסך ברזולוציה גבוה גומר את הסוללה, וגורר בין היתר הגדלה מיותרת של המכשיר.

אתה מדבר שטויות. יש עובדה ידועה -מקור - http://en.wikipedia.org/wiki/Pixel_density

אתה צודק לגבי העניין של הסוללה. למרות שהגדלה של הטלפון לא קשורה כי תראה לדוגמא את ה S4 שהצליחו להגדיל את המסך והוא נשאר באותן מידות בדיוק כמו ה S3.

למה אתה כל כך אוהב לשלול בלי לבדוק קודם? אני ראיתי את ההבדל במו עיני. יכול להיות שאני יותר רגיש להבדל הזה מאנשים אחרים, בהחלט הגיוני. אבל ראיתי את ההבדל, אני לא סתם קונה מכשיר יותר יקר בשביל אפקט הפלסיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כשזה מגיע לצילום של פרטים (לדוגמא צילום של שלט עם כיתוב עליו מרחוק) אתה תראה את ההבדל, פה ה 4MP פוגעים בחדות הטקסט כי הם לא מסוגלים לקלוט מספיק פרטים מרחוק.

נכון שאין לך מושג בצילום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק לגבי העניין של הסוללה. למרות שהגדלה של הטלפון לא קשורה כי תראה לדוגמא את ה S4 שהצליחו להגדיל את המסך והוא נשאר באותן מידות בדיוק כמו ה S3.

זה רק מראה שה-S3 היה גדול מדי מההתחלה

צילום של שלט עם כיתוב עליו מרחוק) אתה תראה את ההבדל, פה ה 4MP פוגעים בחדות הטקסט כי הם לא מסוגלים לקלוט מספיק פרטים מרחוק.

יש לי דבר אחד להגיד על זה - פחחח

כל הדיון הזה פתאום מקבל כיוון מובן הרבה יותר, או למה אתה אומר חצי ממה שאתה אומר. מגוחך.

אני ראיתי את ההבדל במו עיני. יכול להיות שאני יותר רגיש להבדל הזה מאנשים אחרים, בהחלט הגיוני. אבל ראיתי את ההבדל, אני לא סתם קונה מכשיר יותר יקר בשביל אפקט הפלסיבו.

אני לא קבעתי את זה, זו עובדה שהוכחה.

אנשים לא יכולים פיזיולוגית לזהות פרטים קטנים יותר מאשר ב-300ppi.

אתה לא שונה או מיוחד, אלא חרטטן שנדמה לו שהוא סופרמן או סתם עם תכונות מיוחדות, וכמו חצי מהאנשים בארץ - קונה טלפון כדי שיראו שיש לך את הכי חדש.

אם היה לאנשים שכל לקנות את מה שהכי כדאי, לא היו יוצאים טלפונים חדשים כל יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאין לך מושג בצילום?

נכון שלא ראית השוואות של תמונות שצולמו עם ה One לתמונות שצולמו עם ה Z לדוגמא? ואני מדבר על ברזולוציה מלאה ולא מה שיש באתרי ביקורות שמקטינים לרזולוציה נמוכה בהרבה.

זה רק מראה שה-S3 היה גדול מדי מההתחלה

יש לי דבר אחד להגיד על זה - פחחח

כל הדיון הזה פתאום מקבל כיוון מובן הרבה יותר, או למה אתה אומר חצי ממה שאתה אומר. מגוחך.

אני לא קבעתי את זה, זו עובדה שהוכחה.

אנשים לא יכולים פיזיולוגית לזהות פרטים קטנים יותר מאשר ב-300ppi.

אתה לא שונה או מיוחד, אלא חרטטן שנדמה לו שהוא סופרמן או סתם עם תכונות מיוחדות, וכמו חצי מהאנשים בארץ - קונה טלפון כדי שיראו שיש לך את הכי חדש.

אם היה לאנשים שכל לקנות את מה שהכי כדאי, לא היו יוצאים טלפונים חדשים כל יומיים.

קודם כל, חבל מאוד שאתה לא מסוגל לנהל דיון תרבותי. כמו שלא ראית אותי אף פעם משתמש בביטויים כמו "חרטטן" או "שטויות" אלא מגיב בצורה ראוייה, כך הייתי מצפה גם ממך. אבל נראה שאתה לא מסוגל להישאר בגבולות הדיון התרבותי, אז אין פה מה לעשות.

אתה מוזמן להציץ בפורום של ה One ב XDA. יש שם תראד שמוקדש לתמונות שצולמו איתו, ויש גם השוואות למכשירים אחרים. תסתכל קודם ואז תגיד מה יותר טוב.

הא ולא, אני לא קונה טלפון כדי שיראו שיש לי הכי חדש. עובדה שנשארתי עם ה S1 שלי עד היום, והמצב החיצוני שלו לא משהו ככה שהוא מעורר יותר רחמים מהתפעלות. וגם עובדה שאני שוקל את ה S4 למרות שמבחינת מראה חיצוני הוא זהה ל S3 ואנשים ברחוב לא ידעו שזה בעצם S4. אני קונה טלפון שמתאים לצרכים שלי. לכן עוד לא החלטתי מה אני קונה.

מבחינתי הדיון הזה הסתיים. אני הייתי ממשיך אותו אם זה היה דיון תרבותי, ולא זולג להערות אישיות שאני מודה, קצת פוגעות בי. ואני מעריך את כל אלו שהגיבו על דברי בצורה הולמת ולא גלשו להערות אישיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שלא ראית השוואות של תמונות שצולמו עם ה One לתמונות שצולמו עם ה Z לדוגמא? ואני מדבר על ברזולוציה מלאה ולא מה שיש באתרי ביקורות שמקטינים לרזולוציה נמוכה בהרבה.

בהחלט יכול להיות שהתמונות טובות הרבה יותר, אבל כל קשר בין זה לבין כמות המגה פיקסלים מקרית לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאתה בחיים לא תראה את התמונות ברזולוציה מלאה..

זה שימושי רק אם אתה מפתח את התמונות,

ובמקרה כזה עדיף בכל מקרה טובה.

4 מגה פיקסל זה מספיק בדיוק לשימוש שלמענו נועדו מצלמות פלאפונים -

פייסבוק ושומר מסך של הנכדה.

רזולוציה של מעל FHD בלא מעט, ואם המצלמה אכן איכותית ולא יהיה רעש רב בתמונה - זה מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, ורק כדי שזה יהיה יותר ברור - 2 מגה פיקסל מספיק לתמונות FHD (כלומר 1080p)

4 מגה פיקסל יספיק לכל צילום שלא מדפיסים על דף שגדול מחצי A4.

להגיד שהמצלמה לא טובה כי היא "רק" 4 מגה פיקסל מראה שאתה לא מבין כלום בצילום.

עדיפה עם חיישן איכותי ופחות מגה פיקסל מאשר מצלמת 13 מגה פיקסל עם חיישן בינוני שנותן פחות מדוייקות.

למשתמש שקורא לעצמו house, אני לא מתכוון לפגוע. אבל להגיד שאתה מסוגל לזהות הבדלים בין המסכים - נקרא לחרטט.

אין בנאדם שמסוגל לזה, ותסלח לי אם אני לא מאמין שאתה שונה מאדם רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שאני משתמש בטלפון הרבה פעמים לצילום טקסטים, למשל קלסרים עם חומר לימוד כאשר אין לי גישה לסורק. במקרה כאלו הרזולוציה הגבוהה מאוד משפיעה, ואני תמיד מבקש להשתמש בטלפון של מישהו שיש לו מצלמה ברזולוציה גבוהה כי אז כל הטקסט יותר ברור לשימוש עתידי, במיוחד אם מילה מסימת לא כתובה בצורה ברורה ויש צורך לבצע זום כדי להבין אותה.

אני יודע שזה לא משהו שרוב האנשים משתמשים בטלפון שלהם בשבילו. אבל זה עוד פרט שלפעמים יכול להיות שימושי.

לגבי תמונות ברזולוציה של המסך שצופים בו, אין ספק ש עשו פה עבודה טובה מאוד, התמונות נראות טוב.

זה נכון, ורק כדי שזה יהיה יותר ברור - 2 מגה פיקסל מספיק לתמונות FHD (כלומר 1080p)

4 מגה פיקסל יספיק לכל צילום שלא מדפיסים על דף שגדול מחצי A4.

להגיד שהמצלמה לא טובה כי היא "רק" 4 מגה פיקסל מראה שאתה לא מבין כלום בצילום.

עדיפה עם חיישן איכותי ופחות מגה פיקסל מאשר מצלמת 13 מגה פיקסל עם חיישן בינוני שנותן פחות מדוייקות.

למשתמש שקורא לעצמו house, אני לא מתכוון לפגוע. אבל להגיד שאתה מסוגל לזהות הבדלים בין המסכים - נקרא לחרטט.

אין בנאדם שמסוגל לזה, ותסלח לי אם אני לא מאמין שאתה שונה מאדם רגיל.

תגיד לי בבקשה, האם ראית את ההשוואה בעצמך? אם תהיה לך ההזדמנות לנסות טלפון כלשהו עם מסך ברזולוציית 1080p, נסה להשוות אותו למסך 720p למשל בטקסט קטן יחסית.

ולא אמרתי שאני שונה מאדם רגיל, אלא שייתכן שאני יותר רגיש להבדל הזה. כמו שלדוגמא יש אנשים שמסוגלים לשמוע קולות חלשים יותר טוב מאחרים, אתה לא יכול להגיד שהם "מיוחדים", אלא פשוט חוש השמיעה שלהם יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...