מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא יוצא ב 29 לחודש ליתר דיוק :)

אם אני לא טועה המחיר של הנקסוס שמצאת בארץ זה בעצם חברת השילוח שמזמינה אותו מחו"ל במקומך, אבל אז כמובן שהם לא נותנים עליו אחריות אלא גוגל ארה"ב. כמובן שאותו מצב קורה גם כשמזמינים את ה מחו"ל, אז מי שרוצה אחריות מסודרת בארץ עדיף לו באמת לחכות שהמכשיר יגיע לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שתשאל למה לקנות כרטיס מסך GTX 680 כשאפשר לקנות GTX 660 והוא מספיק טוב כדי שכל המשחקים כיום יעבדו עליו בצורה טובה.

זה נכון, אבל מה יקרה בעוד שנה שנתיים? אז ה GTX 660 הזה כבר לא יהיה טוב כמו פעם ומשחקים חדשים כבר לא ירוצו עליו בצורה טובה, בעוד שה GTX 680 יחזיק יותר זמן מהבחינה הזו.

זו השוואה עקומה. תראה לדוגמה היום את האייפון 4 או הגלקסי 2 עדיין מחזיקים בלי בעיה כל שמישהו ממוצע יריץ.

במשחקים, כל שנה יש התקדמות גרפית דיי משמעותית ולכן כרטיסים ישנים לא מספיקים אחרי שנתיים, מצד שני בטלפונים אין צורך במפרטים כאלו.

תראה לי אחת שלא רצה טוב על 2, ואולי יהיה על מה לדבר.

בלי קשר לזה, גם לקנות GTX680 כדי להשתמש בו 3 שנים היה רעיון גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוס והhtc חולקים אותו מאיץ גרפי, רק שהנקסוס דוחף הרבה פחות פיקסלים. אז ההשוואה בין ה680 ל660 ממש לא רלוונטית.

זה שעשיתי השוואה בין 660 ל 680 לא אומר שמבחינת הטלפונים גם השוותי רק את המאיצים הגרפיים שלהם. התכוונתי דווקא לCPU.

והמאיץ הגרפי של ה htc one אולי לא חזק מספיק לרזולוציה שלו. בשביל זה יש את ה s4 עם מאיץ שהוא יותר חזק עד כמה שידוע לי.

ועוד פעם, אתם שוכחים את ההבדל ברזולוצית המסך שזו הסיבה העיקרית שאני לא קונה את הנקסוס. החומרה היותר טובה זה בונוס, אבל אני גם שוקל את ה Find 5 שעולה בסביבות ה 2500 ש"ח כולל מכס ויש לו 1080p, עם חומרה כמו של הנקסוס. הדאגה היחידה שלי היא לגבי תמיכת המפתחים במכשיר, כי בסך הכול זה לא מכשיר כזה נפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסתכל על quadrant, הוא לא מעודכן לאנדרואיד 4.2.1 ומעלה.

ב-antutu המצב שונה לגמרי (אני מקבל 22000).

בנוסף, מה אכפת לך מהרזולוציה של המסך? הרי אתה לא יכול להבחין בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Quadrent. זה בדיחה

עצוב שאתה היחיד באינטרנט שלא יודע את זה

באמת? אז מעניין למה כל אתרי הביקורות הרציניים מפרסמים מבחני quadrant.

[quote author=Gil28 link=topic=556434.msg4744259#msg4744259 date=1363442874]

בנוסף, מה אכפת לך מהרזולוציה של המסך? הרי אתה לא יכול להבחין בהבדל.

ראית פעם במו עיניך מכשיר 720p ומכשיר 1080p זה לצד זה, והשוות ביניהם?

כי אני כן. וראיתי את ההבדל טוב מאוד, במיוחד באתרים בגודל מלא שלא מותאמים לסלולר, לדוגמא hwzone.

(השוותי 4 ל- find 5).

מבחנים סינטטיים הם מבחנים סינטטיים. בסופו של יום החוויה בנקסוס ע"פ רוב היא מעולה, ואין סיבה מוצדקת לשלם יותר בשביל אותו הדבר.

לכן גם הצעתי את ה find 5 , שהוא בדיוק כמו הנקסוס מבחינת חומרה רק עם מסך 1080p ויש לו כפתורים מתחת למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...