מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

אם ימשיכו במסורת שלהם של להוציא את המשחקים לאנדרואיד 10 שנה לאחר שיצאו למחשב. ואז כן נראה הבדל. רזולוציה זו לא ההגדרה היחידה, יש גם צללים, איכות טקסטורות ועוד.

אתה מבין שאנחנו מדברים על מסך של 4-5 אינצ'? איזה טקסטורות או צללים כל כך חשוב לדחוף בכזה מסך?

איזו חווית משחק אתה חושב שתקבל על מסך כל כך קטן - שכל פיקסל נראה לך קריטי?

אני חושב שאתה יותר מדי מקביל את הנושא למשחקי מחשב או קונסולות למרות שהמצב רחוק מאוד.

לא שהוא לא יכול לעשות, הוא פשוט נתקע דיי הרבה, גם בדברים בסיסיים כמו כמה זמן לוקח לו מהרגע שאתה לוחץ על שורת הכתיבה בחלון SMS ועד שמופיעה המקלדת.

אני לא מסכים שהוא נתקע. אם לא פרצת את המכשיר והתקנת תוספים שלא תוכננו עם המערכת מראש הוא לא נתקע.

בנוגע לזמן התגובה, אני יכול להראות לך חדשים בהרבה שעובדים הרבה יותר לאט עם רומים (סטוק או מקוסטמים) גם באנדרויד.

הכוונה שלי שאין באמת משהו שטלפון בן מעל לשנתיים לא יכול לעשות ולכן אין משמעות לרוץ לקנות את המכשיר הכי חדש ויקר בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מבין שאנחנו מדברים על מסך של 4-5 אינצ'? איזה טקסטורות או צללים כל כך חשוב לדחוף בכזה מסך?

איזו חווית משחק אתה חושב שתקבל על מסך כל כך קטן - שכל פיקסל נראה לך קריטי?

אני חושב שאתה יותר מדי מקביל את הנושא למשחקי מחשב או קונסולות למרות שהמצב רחוק מאוד.

תלוי באיזו תנוחה אתה משחק. זה לא קשה לקרב אותו כך שהמסך יתפוס חלק נכבד משדה הראייה שלך, למשל אם אתה שוכב על המיטה ומחזיק אותו קרוב אליך. ואז אתה נמצא מספיק קרוב כדי להבחין בהבדלים האלו.

ואני אישית מסוגל להנות מהמשחקים האלו גם על מסך 3.5" של האייפוד שלי. וגם להנות מסרטים באורך מלא על ה 4" של ה S שלי (לפני שהתקלקל חלק במסך שזו גם הסיבה שאני מחליף אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כהיום כל הפלאפונים למעט איפון 5 [?] סובלים מאותו בעייה שהיתה למחשבים לפני כמה שנים HDD איטי

הפלאפונים כולם מבוססים פחות או יותר על אותו סוג עם IOPS מוגבל שמונע מהמכשיר לרוץ כמו שצריך

וגם הבעייה JAVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חצי שנה אני עם כפתור home תקול, הבטריה נגמרת בשניה,נמאס לי מהתוכנה iTunes ותוכנות הניווט כבדות עליו כבר.

מסכים איתך , אני עם I4 כבר שנתיים וחצי,

ולכן החלטתי לשדרג לONE החדש חודש הבא , בגלל הסיבות הבאות:

איכות בניה ( לא פחות טובה מהאייפון לשם שינוי)

מסך מצויין ( למרות שאני לא אוהב מסכים גדולים , אבל ה 4.7 זה הרע במיעוטו)

ממשק הסנס 5 , אחרי בדיקה של רוב הממשקים הקיימים באנדרואיד הוא הכי מצא חן בעיני

כמו כן ה BLINKFEED , נראה מאוד יעיל , במקום לשותת ב101 אתרים הכל מול העינים.

ועוד פיצ'רים קטנים ונחמדים כמו ה ZOE ( למרות שאני לא מתלהב ממצלמות בסלולרי באופן כללי) , כפתור ההדקלה שהוא גם עינית IR ,

הBOOMSOUND - שזה בעצם הרמקולים החזקים והאיכותים ביותר שתוכל למצוא בטלפון סלולרי כרגע - אחד החסרונות הבולטים באייפון אגב.

חשוב לי 2 דברים עיקרים כשאני הולך לקנות טלפון חדש הוא איכות הבניה וחווית השימוש , האייפון 4 בזמנו עשה את העבודה , הגיע הזמן להתקדם.

אני לא קונה טלפון כל שנה , אני נוטה יותר לכיוון של פעם ב 3 שנים.

נ.ב

למכשירים שמוגדרים כספינות דגל בדרך כלל יש ערך גרט לא רע ברגע שרוצים להיפתר מהם. (ופה הכדאיות הכלכלית ברכישת המכשיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה ביקורת ^^^^ מי זה ההיפר אקטיבי המוטרף הזה?

אז מה נשתנה עם הדיון פה? מה יהיה עם הבטרייה החלשה של HTC?

אני גם מעוניין לעבור מאייפון4 לאנדרואיד עם מסך יותר גדול. גם האייפון 5 כבר מרגיש לי מוגבל וקטן (אני רוצה לצפות בסרטים ולהנות!)

אבל העניין הוא שגם מאוד מדאיגים אותי כל המימשקי המעיקים האלה. איך אנשים פה הסתדרו אחרי נטישה של הIOS האיטואיטיבית והמעולה?

עוד לא ראיתי אף אנדרואיד שמרגיש נוח ופשוט להפעלה כמו . מישהו יכול לשכנע אחרת? ;)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כזה נוח להפעלה ב ios?

באנדרואיד אתה יכול לעשות כל מה שיש ב ויותר. אם כזה נוח לך שכל מה שיש לך במכשיר זה מסך עם 34982383254932 אייקונים, פשוט תיצור קיצורי דרך לכל האפליקציות שמותקנות במסכי הבית שיש לך במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כזה נוח להפעלה ב ios?

באנדרואיד אתה יכול לעשות כל מה שיש ב ויותר. אם כזה נוח לך שכל מה שיש לך במכשיר זה מסך עם 34982383254932 אייקונים, פשוט תיצור קיצורי דרך לכל האפליקציות שמותקנות במסכי הבית שיש לך במכשיר.

אני לא מדבר על האייקונים, אני מדבר על חווית השימוש והחלקות של המימשק. אפילו מבחינת עיצוב וגימור. אין ספק שIOS פשוט נראית יותר יפה ואסתטי. לא יעזור מה שתגיד. אבל אני מוכן לוותר על זה, בגלל זה אני שואל. (האמת שמה ששבר אותי זה שאפשר פשוט להוריד טורנטים בUTORRENT ולצפות ישר ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על האייקונים, אני מדבר על חווית השימוש והחלקות של המימשק. אפילו מבחינת עיצוב וגימור. אין ספק שIOS פשוט נראית יותר יפה ואסתטי. לא יעזור מה שתגיד. אבל אני מוכן לוותר על זה, בגלל זה אני שואל. (האמת שמה ששבר אותי זה שאפשר פשוט להוריד טורנטים בUTORRENT ולצפות ישר ;) )

כדאי לך לראות את הסדרת סרטונים הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה אחד המהנדסים.

אתה מבין לא טוב :D - הכוונה שראיתי אינספור ביקורות מצולמות/כתובות וכולם מהללים את הבנייה שלו המסיבית והאיכותית. אין מה להתווכח עם זה. בזה הם השקיעו. למה אתה לא מסכים ? זה לא כמו הHTC הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...