ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 22 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

מישהו עוד חווה קריסות דרייבר של הכרטיס מסך (display driver stopped responding and has recovered) בזמן הרצת miner ?

ואם לא, אני אשמח לדעת על איזה דרייבר זה עובד יציב..

תלוי איזה כרטיס וכדומה. אבל בעיקרון מתרסקים כתוצאה מהתחממות יתר. תבדוק באיזה טמפרטורה אתה עובד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור-BITCOIN נמצא בשימוש אצל אנשים מפוקפקים בגלל שהוא מטבע אנונימי

כמו שTOR נמצא בשימוש אצל אנשים מפוקפקים כי הוא מספק אנונימי

2 הדברים האלה חשובים הרבה יותר מהעובדה שכמה אנשים מפוקפקים מצליחים להשתמש בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור-BITCOIN נמצא בשימוש אצל אנשים מפוקפקים בגלל שהוא מטבע אנונימי

כמו שTOR נמצא בשימוש אצל אנשים מפוקפקים כי הוא מספק אנונימי

2 הדברים האלה חשובים הרבה יותר מהעובדה שכמה אנשים מפוקפקים מצליחים להשתמש בהם

אורן היקר

אני בטוח שאני יודע פחות ממך בעניין ובגלל זה אני חשדן מאוד (טבע אנושי לגבי משהו לא מוכר) , כך שאני לא קובע פה עובדות חדשות או משהו כזה אלא רק מנסה לשאוב מהתרד הזה מידע על הנושא ככל שניתן... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיתיות היא שהיות שביטקוין הוא מטבע שמתבסס ישירות על המשתמשים ללא גב פיננסי כלשהו כל שמועה או טענה יכולה לפגוע ביציבותו באופן אנוש.

אין ספק. כמו כל השקעה ספקולנטית, נושא סיכון ומושפע משמועות וטענות. בדומה למניות, משחקי כדורגל וחיזוי מחירי סחורות ומטבעות.

אך המצב קשור לגודל המחזור וגיל המטבע. ככל שהשימוש במטבע יגדל, והוא גדל כל הזמן, פעולות של מכירה המונית, וגם פריצות לבורסות יתמעטו - כי ההצפנה בה ייעשה שימוש תהיה הרבה יותר חזקה מבעבר. וכך, תנודות המטבע יתמעטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאין מאחוריו גוף אמין כמו ממשלה והנפקת מטבעות נתונה לגחמה של מישהו עלום, ה"מטבע" הזה לעולם לא יוכל באמת להיות מטבע וישאר בגדר השקעה ספקולטיבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...