ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 21 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

אני מניח כי אין הבדל. יותר מסודר ובטוח לפתוח את התוכנה פעם אחת ולשכפל את הלשונית.

אגב, עם phoenix אני כורה בקצב טוב יותר. עם כרטיס 6790 אני מגיע לכרייה בקצב של 217Mhash לעומת 185 ב-guiminer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, עם phoenix אני כורה בקצב טוב יותר. עם כרטיס 6790 אני מגיע לכרייה בקצב של 217Mhash לעומת 185 ב-guiminer.

בקשר לקצב הכרייה , ידוע לך מה המשמעות של ה flags בתוכנה guiminer ? או מה הערכים שם מסמלים?

אני דווקא התכוונתי לזה שאני מפעיל כורה בשני מחשבים נפרדים ובpool אני יכול להגדיר workerים(משתמש וסיסמה, של הworker ולא של החשבון שלי בpool) שונים לכל כורה,

השאלה היא מה קורה כאשר אני מריץ שני כורים שמתחברים לworker אחד.

ולמה לעשות ^כך^ ולא פשוט לתת לשני workerים שונים את אותה הכתובת לקבלת התשלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא התכוונתי לזה שאני מפעיל כורה בשני מחשבים נפרדים ובpool אני יכול להגדיר workerים(משתמש וסיסמה, של הworker ולא של החשבון שלי בpool) שונים לכל כורה,

השאלה היא מה קורה כאשר אני מריץ שני כורים שמתחברים לworker אחד.

זה תלוי ב-POOL. אבל אני שמתי לב שזה יכול לגרום לעבודה לסירוגין - בגלל שאתה עובד על אותו worker המערכת לא יודעת להקצות לך את אותו זמן כרייה, אז מחשב אחד יעבוד, ויתחיל לגמגם בזמן שהמחשב השני ימשיך כרייה באותו זמן וחוזר חלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזימבבואה לא היה בשנים האחרונות מטבע רשמי.

מכיוון שאין מטבע רשמי, אז כל המטבעות מהעולם בשימוש כשהשימוש העיקרי זה בדולר אמריקאי, אירו, סטרלינג וראנד דרום אפריקאי.

אז עכשיו ישתמשו שם גם בביטקוין, זה פשוט עוד מטבע...

לא מאמין שזה ישפיע יותר מידי על השוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטקוין צונח. :)

83$ ב-LOW שלו היום.

סוף סוף חח.

על מה ולמה השמחה לאיד? אתה אחד מאלה ששתקו או שצעקו שזו בועה כשזה היה 260? אני מסתכל על זה כהזדמנות פז לרכוש בשער נמוך שלא יישאר ככה לאורך זמן.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...