ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

אני חושב שזוהי הצהרה שגויה. נכון שיש תוכנה אחת שמדווחת על הקליינט כרוטקיט, אבל לא מצאתי כל עדויות נוספות שתומכות. ותהיה בטוח שחברות האנטי-וירוס לא היו מתעלמות מקובץ שיורד אלפי פעמים לאלפי מחשבים. כך שזה נשמע לי כ-False-positive ולא יותר מכך.

אף אחת לא דיווחה על זה, פשוט ראיתי שאחרי שהתקנתי והסרתי הGPU בIDLE היה קופץ ל100%. אחרי שבדקתי מצאתי שהיא התקינה בספריה בשם "c:\temporary" רוטקיט שרצח את הכרטיס מסך לכריית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשזה עולה כזה מהר גם תבוא נפילה חזקה בקרוב.

זה ערך מאוד ספקולטיבי. אני לא נכנס במחירים כאלה. מאוד מסוכן... זה לא שווה כל כך הרבה.

המחיר ממשיך לתפס בצורה חדה ובלי הפסקה, משום סיבה אחרת חוץ מזה שאנשים ממשיכם לקנות.

מתישהו... זה גם יפסק.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%99%D7%92%D7%A2%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A6%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D

"c:\temporary" רוטקיט שרצח את הכרטיס מסך לכריית ביטקוין.

זאת סיבה גרועה בהרבה לדאגה ברוטקיטים שקשורים לביטקוין.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=16457.0

תהיו זהירים, חברים! תאבטחו את המחשב כמו כספת בבנק אם יש לכם סכום רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הגדולה היא, מתי זה יקרה?

הוא קפץ ממקום של 40$ ל 90$ והתייצב שם, וכעת קפץ שוב בעוד כ-10$

מי יודע :jump:

השאלה בטווח הרחוק מאוד מה יקרה, כי בטוח הקצר זה פחות משחק תפקיד לאנשים שמתעסקים עם זה בסכומים נמוכים של אלפי שקלים בודדים.

לגבי פריצות של חשבונות וכד', מלבד הצפנה לארנק מה כבר אפשר לעשות עוד?

זאת בהנחה ואין על המחשב זבל\וירוסים.

מה יש לקהל המקים לעשות בנידון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחלק הסכום למס' ארנקים, הצפנה חזקה לארנק ולכל הכונן, להשתמש בלינוקס או במערכת הפעלה אזוטרית ולא ידועה, לשים את הארנקים במחשבים אופליין, ולשלוח אליהם את הכסף כשהם אופליין, לשמור גיבויים במקומות מאובטחים (לא שירותי איכסון אונליין), אף פעם לא לחבר את הארנקים עם החסכונות לרשת ישירות, להחליף כתובות ארנק מדי פעם ליתר ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעייתי. בעיקר כי משך הסנכרון הוא ארוך מאוד כדי לראות את המטבעות.

נגיד וארצה להיפטר מהמטבעות במהרה (נאמר וזה צונח ואני רוצה למכור) אז עובר זמן רב עד שאני מסנכרן את הארנק כולו ויכול לבצע את הפעולה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שהתעניינתי בביטקוין כבר מספר חודשים ולא קניתי עדיין.

תקנו אותי אם אני טועה בנוגע לאבחנות הבאות-

זה מטבע שלממשלות יש אינטרס להילחם בו (מוציא משליטתן את התכנון המוניטרי)

זה מטבע שצומח ככל שמדברים עליו יותר (עצם זה שמאזכרים את העלייה שלו מעלה את הביקוש אליו וחוזר חלילה).

הוא "נהנה" מהמשבר בקפריסין (אנשים לא רק בקפריסין ואפילו לא רק באירופה, פוחדים שהממשלה תשלח יד לכיס שלהם דרך חשבונות הבנקים והתקדים הקפריסאי)

אם אתה רוצה באמת לאבטח אותו אתה צריך לנקוט בפעולות לא טריביאליות למרבית האנשים.

לא נוח במיוחד לעבוד אתו (לא נוח כמו כרטיס אשראי או כסף מזומן)

לא קל במיוחד לקנות אותו (אי אפשר באמצעות פייפאל או אשראי, הופך את ההתעסקות אתו להתעסקות למבינים בלבד).

יש לו ללא ספק הרבה יתרונות אבל גם כמה חסרונות שעשויים להיות מהותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שהתעניינתי בביטקוין כבר מספר חודשים ולא קניתי עדיין.

תקנו אותי אם אני טועה בנוגע לאבחנות הבאות-

זה מטבע שלממשלות יש אינטרס להילחם בו (מוציא משליטתן את התכנון המוניטרי)

זה מטבע שצומח ככל שמדברים עליו יותר (עצם זה שמאזכרים את העלייה שלו מעלה את הביקוש אליו וחוזר חלילה).

הוא "נהנה" מהמשבר בקפריסין (אנשים לא רק בקפריסין ואפילו לא רק באירופה, פוחדים שהממשלה תשלח יד לכיס שלהם דרך חשבונות הבנקים והתקדים הקפריסאי)

אם אתה רוצה באמת לאבטח אותו אתה צריך לנקוט בפעולות לא טריביאליות למרבית האנשים.

לא נוח במיוחד לעבוד אתו (לא נוח כמו כרטיס אשראי או כסף מזומן)

לא קל במיוחד לקנות אותו (אי אפשר באמצעות פייפאל או אשראי, הופך את ההתעסקות אתו להתעסקות למבינים בלבד).

יש לו ללא ספק הרבה יתרונות אבל גם כמה חסרונות שעשויים להיות מהותיים.

אתה צודק ברוב האבחנות שלך, אך כיום (כך שמעתי) כבר קיים כרטיס אשראי המאפשר תשלום בביטקוין, ויש מערכות נוספות המקילות על שימוש בביטקוין, כמו bitpay ו-ripple.

בביטקוין, כמו בכל השקעה ספקולנטית, צריך לקחת סיכון אם רוצים סיכוי להרוויח. אם אתה רוצה לשחק בטוח, תשים בבנק ותרוויח אולי 2-3 אחוזים על הכסף. אבל אם אתה רוצה להשקיע בביטקוין, אל תסכן יותר מדי כסף. אישית (ואני מדגיש אישית בלבד) אני הייתי משקיע עוד כסף אפילו בנקודת זמן זו, כי אני מאמין שהמטבע יעלה עוד הרבה, וזה נכון שמשברים כלכליים דוחפים מטבעות חלופיים חזק למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעייתי. בעיקר כי משך הסנכרון הוא ארוך מאוד כדי לראות את המטבעות.

נגיד וארצה להיפטר מהמטבעות במהרה (נאמר וזה צונח ואני רוצה למכור) אז עובר זמן רב עד שאני מסנכרן את הארנק כולו ויכול לבצע את הפעולה בפועל.

בשביל להתחבר לארנק שלך בלי להאלץ להמתין לסינכרון, תמיד תוכל להשתמש בארנק מבוסס רשת (כמו אלקטרום למשל), או בארנק היברידי (כמו מולטיביט) שלא דורשים להוריד כ-6 גיגה של היסטוריית עסקאות למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כולנו כאן מדברים ומוטרדים כל הזמן מנושא האבטחה, אז מה הרעיון בלהשתמש בארנק רשת?

למולטיביט קיים קליינט למק, והוא באמת מאוד קליל. מה משמעות ההיברידיות? מה הוא מוריד לי למחשב ומה לא?

אני מניח שכדי להעביר אליו את ה"ממון" שלי, אני לא יכול לייבא ארנק של הקליינט הרגיל, אלא לשלוח אליו את הכל, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כולנו כאן מדברים ומוטרדים כל הזמן מנושא האבטחה, אז מה הרעיון בלהשתמש בארנק רשת?

למולטיביט קיים קליינט למק, והוא באמת מאוד קליל. מה משמעות ההיברידיות? מה הוא מוריד לי למחשב ומה לא?

אני מניח שכדי להעביר אליו את ה"ממון" שלי, אני לא יכול לייבא ארנק של הקליינט הרגיל, אלא לשלוח אליו את הכל, נכון?

ארנק היברידי הוא ארנק מבוסס דפדפן, (מה שאומר שהגישה להיסטוריית העסקאות היא ברשת, ולא צריכים להוריד אותה למחשב האישי) אשר נותן את המפתח הפרטי של הארנק בידי המשתמש. ההבדל הוא שבכך הוא מספק רמת גבוהה יותר, ועסקאות נרשמות על שם כתובת הארנק האישית ולא על שם הארנק/אתר האינטרנט של הארנק.

מולטיביט מבוסס על ג'אווה ומתמקד במהירות לעומת הארנק הבסיסי הרגיל. אתה יכול לייבא ארנק של הקליינט הרגיל (בחלק מהמקרים) אבל התהליך הוא סבוך קצת. עדיף באמת לשלוח לכתובת החדשה שתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מעולה.

אם המפתח הפרטי נשמר אצלי מקומית, אז אין לי סיבה לדאגה.

באמת קצת הופתעתי שלא קיים משהו בסגנון, שאינו מצריך הורדה של כל היסטורית העסקאות (שמלבד הנפח, גם מכביד מאוד)

אני אעשה זאת :jump:

קשה לשרוד בימינו עם של 120GB..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...