ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

נאמר ואני רוצה לרכוש כמה מטבעות ולשמור אותם בצד לתקופת מה, לראות בזה רווח עתידי כלשהו

כיצד אני עושה זאת?

אין לי מחשב שיכול לשבת ולכרות כל היום, אלא מקבוק AIR אומלל

אילו אפשרויות קיימות להעברת כספים ל MTGOX כדי לרכוש שם מטבעות?

ומה הקונספט הכללי של האתר הזה?

יש לי את הארנק שלי האישי, ויש לי את החשבון ב MTGOX.

אז אני מעביר כסף לחשבון ב MTGOX, ומשם לאחר שהמרתי אותו בביטקוין אני צריך להעביר חזרה לארנק, או שזה כאילו מקושר ומסונכרן בין שניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומהן האפשרויות הכי זולות עבור קהל הישראלים כדי להעביר כספים ל MTGOX לרכישת מטבעות?

כמו כן, נדרשים שם מסמכים רבים בהרשמה. מה מהם באמת מחייב ומה לא?

ולגבי הקליינט עצמו, bitcoin-qt, מדוע הוא כ"כ מכביד על המחשב? הנחתי שהוא רק מנהל את הארנק, אך הוא *ממש* מאמץ לי את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בסוחרים ישראליים כמו bitcoil, או BitcoinIsrael , או למצוא מוכר פרטי ב-localbitcoin.com

בבורסת mtgox מומלץ להשתמש רק אם אתה מתעסק בסכומים גבוהים בגלל עלויות ההעברה הבנקאית לחו"ל.

הארנק בבורסה לא מסונכרן לארנק האישי אלא נפרד ממנו למטרות בטיחות. כל פעם שתרצה להעביר בין הארנקים תצטרך ליזום העברה.

נאמר ואני רוצה לרכוש כמה מטבעות ולשמור אותם בצד לתקופת מה, לראות בזה רווח עתידי כלשהו

כיצד אני עושה זאת?

אין לי מחשב שיכול לשבת ולכרות כל היום, אלא מקבוק AIR אומלל

אילו אפשרויות קיימות להעברת כספים ל MTGOX כדי לרכוש שם מטבעות?

ומה הקונספט הכללי של האתר הזה?

יש לי את הארנק שלי האישי, ויש לי את החשבון ב MTGOX.

אז אני מעביר כסף לחשבון ב MTGOX, ומשם לאחר שהמרתי אותו בביטקוין אני צריך להעביר חזרה לארנק, או שזה כאילו מקושר ומסונכרן בין שניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא העברתי כספים לשם אז אין לי עצה לגבי הדרך הכי טובה או זולה.

מספיק צילום של דרכון או מסמך אחר רשמי באנגלית ואם אני זוכר נכון גם חשבון עם הכתובת שלך באנגלית.

כנראה הלקוח עדיין מוריד את הבלוק (היסטוריית העסקאות של ביטקוין) זה יכול להכביד על המחשב. ותבדוק אם יש לך גרסה עדכנית של הלקוח.

ומהן האפשרויות הכי זולות עבור קהל הישראלים כדי להעביר כספים ל MTGOX לרכישת מטבעות?

כמו כן, נדרשים שם מסמכים רבים בהרשמה. מה מהם באמת מחייב ומה לא?

ולגבי הקליינט עצמו, bitcoin-qt, מדוע הוא כ"כ מכביד על המחשב? הנחתי שהוא רק מנהל את הארנק, אך הוא *ממש* מאמץ לי את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע.

לגבי הארנק, אכן אני עם הגרסה האחרונה אך אני מתקשה להבין דבר מאוד בסיסי לגביו.

הורדתי את התוכנה, היא מילאה לי את ה האומלל שלי בכמה GB טובים, וזהו.

מה מייחד את הארנק הזה ומה גורם לו להיות אך רק שלי?

נגיד ואני רוצה גישה לארנק מהטלפון, מה אני עושה כדי להבטיח שהארנק לא יאבד ותמיד יהיה רק שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למעשה כשאני מתקין את הקליינט במחשב הוא מוריד תיעוד של כלל העסקאות ביטקוין ברשת (ולכן צורך המון מידע)

ומשם כדי לנהל ארנק אני למעשה צריך תמיד להיות עדכני לגבי המידע הזה ולהקדיש נפח כלשהו עבור המטרה?

אז כשאני מגבה את הארנק שלי, מה למעשה אני מגבה? את אותו בלוק מידע ענקי שיש לי על המחשב?

רק הגדרה ראשונית של הקליינט על המחשב הורידה לי כ-8גב, לאילו מימדים זה תופח?

אולי אני צריך לדאוג שזה יעבוד על דיסק חיצוני מלכתחילה מאחר ויש לי בסהכ ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה לגבי הארנק, (בעמוד הקודם) ..

באופן מוזר לא ראיתי אותה גם כמה ימים לאחר שהעלתי את השאלה, אז אאלץ לשבור את הרצף של הנושאים בפורום עם המבנה המוזר הזה :) (יותר נכון ללא מבנה ) .. כי יש לי שאלה ממש חשובה:

אני מתכנן לייצר ארנק לצורך חיסכון, שיהיה כמה שיותר בטוח, על פי ההוראות בלינק הבא:

http://startbitcoin.com/how-to-create-a-secure-bitcoin-wallet/

ההוראות שיש שם לא רלוונטיות לשאלה, רק המצב הסופי - שיהיה לי ארנק בטוח ונקי בדיסק און קי, לצורך העניין ארנק ריק, אחרי שהעתקתי ושמרתי כתובת שיוצרה ע"י הארנק הזה לצורך קבלת ביטקויינס.

בנוסף יש לי גם ארנק .

אז נניח שבכל חודש אני קונה ביטקוינס ומעבירים לי אותם לארנק , ואז אני מעביר אותם לארנק החיסכון באמצעות הכתובת ששמרתי קודם. אני יכול לראות שהכסף ירד לי מהארנק , אבל מעוניין לא לחבר את ארנק החיסכון לאינטרנט, אלא אם כן ארצה למכור משם ביטקוינס.

האם אני לוקח סיכון מסויים בכך שאני לא בודק שהכסף באמת נכנס לארנק החיסכון ?

האם יש לי דרך לבדוק את אישור העיסקה לא דרך ארנק החיסכון ? מה בעצם אני יכול לעשות אם אני כן בודק דרך הארנק החדש ורואה שהמטבעות לא נכנסו לארנק, למרות שירדו מהארנק המקורי, האם יש לאן לפנות כדי לפתור את הבעייה? ואם נניח אני בודק פעם בשנה, האם זה מוריד לי את הסיכוי לפתור אותה ?

תודה שוב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה לגבי הארנק, (בעמוד הקודם) ..

באופן מוזר לא ראיתי אותה גם כמה ימים לאחר שהעלתי את השאלה, אז אאלץ לשבור את הרצף של הנושאים בפורום עם המבנה המוזר הזה :) (יותר נכון ללא מבנה ) .. כי יש לי שאלה ממש חשובה:

אני מתכנן לייצר ארנק לצורך חיסכון, שיהיה כמה שיותר בטוח, על פי ההוראות בלינק הבא:

http://startbitcoin.com/how-to-create-a-secure-bitcoin-wallet/

ההוראות שיש שם לא רלוונטיות לשאלה, רק המצב הסופי - שיהיה לי ארנק בטוח ונקי בדיסק און קי, לצורך העניין ארנק ריק, אחרי שהעתקתי ושמרתי כתובת שיוצרה ע"י הארנק הזה לצורך קבלת ביטקויינס.

בנוסף יש לי גם ארנק .

אז נניח שבכל חודש אני קונה ביטקוינס ומעבירים לי אותם לארנק , ואז אני מעביר אותם לארנק החיסכון באמצעות הכתובת ששמרתי קודם. אני יכול לראות שהכסף ירד לי מהארנק , אבל מעוניין לא לחבר את ארנק החיסכון לאינטרנט, אלא אם כן ארצה למכור משם ביטקוינס.

האם אני לוקח סיכון מסויים בכך שאני לא בודק שהכסף באמת נכנס לארנק החיסכון ?

האם יש לי דרך לבדוק את אישור העיסקה לא דרך ארנק החיסכון ? מה בעצם אני יכול לעשות אם אני כן בודק דרך הארנק החדש ורואה שהמטבעות לא נכנסו לארנק, למרות שירדו מהארנק המקורי, האם יש לאן לפנות כדי לפתור את הבעייה? ואם נניח אני בודק פעם בשנה, האם זה מוריד לי את הסיכוי לפתור אותה ?

תודה שוב ..

קודם כל, תמיד יש סיכון. יכול להיות שתעשה טעות בכתובת היעד והמטבעות יגיעו למישהו אחר (סיכוי קטן) . תוכל לחפש בקבצי בסיס המידע (הבלוק) שיורדים עם ארנק רגיל ולראות. אין לאן לפנות כדי לפתור. זה כל הקטע של מבוזר. אין רשות מרכזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאני מבין זה שאם קרתה תקלה כלשהי והכסף ירד מארנק הרשת שלי אבל לא הגיע לארנק החיסכון, ואין לאן לפנות כדי לפתור, אז בעצם אין הרבה טעם לבדוק את ארנק החיסכון, והוא יכול להשאר בבטחה איפה שהוא נמצא. ואז בבוא היום כשארצה להשתמש בו, אני אשים אותו בתיקיה המקורית שלו, וכשכל הבלוקים יירדו הוא יתעדכן.

כלומר כדי להיות בטוח - כי זה חשוב, נניח שבמשך 4 שנים שלחתי לעצמי 10 ביטקוינס לחודש מארנק הרשת לארנק החיסכון. וראיתי שבכל פעם הכסף ירד מארנק הרשת, ונניח שלא טעיתי בכתובת ששמתי. ארנק החיסכון שלי במקור הוא ריק, ולא היה במחשב שמחובר לאינטרנט. לאחר 4 שנים אני רוצה לראות מה מצב ארנק החיסכון, ואז אני מפעיל את המחשב דרך מערכת הפעלה חדשה שעל דיסק און קי, מוריד מחדש מתקין את bitcoin Qt ויוצר ארנק, דורס אותו ע"י ארנק החיסכון שלי (שכזכור הוא ריק), ואז מחכה כמה שעות עד שכל הבלוקים יירדו, ובסוף אני אמור לקבל ארנק מעודכן - שאמור לכלול את כל הביטקוינס ששלחתי לעצמי ב-4 שנים האחרונות.

אז זה נכון, מה שכתבתי או שפיספסתי משהו ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד בכזו פשטות?

כלומר, פתחתי ארנק פעם אחת, ראיתי את הכתובת שבה אפשר לשלוח לארנק שלי כספים

אני שולח לשם, ולא משנה אם הארנק שלי פתוח או לא, מסונכרן עם הרשת תמידית או לא

מספיק שעשיתי לו גיבוי (שלפי מה שראיתי שוקל פחות ממגה..) וכשאפעיל בעתיד את הארנק ואסנכרן אותו, הוא יכיל את כל אותם כספים שאי-פעם שלחתי לאותה כתובת שראיתי?

איךהכתובת הזו שמופיעה שם היא יחודית רק עבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאני מבין זה שאם קרתה תקלה כלשהי והכסף ירד מארנק הרשת שלי אבל לא הגיע לארנק החיסכון, ואין לאן לפנות כדי לפתור, אז בעצם אין הרבה טעם לבדוק את ארנק החיסכון, והוא יכול להשאר בבטחה איפה שהוא נמצא. ואז בבוא היום כשארצה להשתמש בו, אני אשים אותו בתיקיה המקורית שלו, וכשכל הבלוקים יירדו הוא יתעדכן.

כלומר כדי להיות בטוח - כי זה חשוב, נניח שבמשך 4 שנים שלחתי לעצמי 10 ביטקוינס לחודש מארנק הרשת לארנק החיסכון. וראיתי שבכל פעם הכסף ירד מארנק הרשת, ונניח שלא טעיתי בכתובת ששמתי. ארנק החיסכון שלי במקור הוא ריק, ולא היה במחשב שמחובר לאינטרנט. לאחר 4 שנים אני רוצה לראות מה מצב ארנק החיסכון, ואז אני מפעיל את המחשב דרך מערכת הפעלה ubuntu חדשה שעל דיסק און קי, מוריד מחדש מתקין את bitcoin Qt ויוצר ארנק, דורס אותו ע"י ארנק החיסכון שלי (שכזכור הוא ריק), ואז מחכה כמה שעות עד שכל הבלוקים יירדו, ובסוף אני אמור לקבל ארנק מעודכן - שאמור לכלול את כל הביטקוינס ששלחתי לעצמי ב-4 שנים האחרונות.

אז זה נכון, מה שכתבתי או שפיספסתי משהו ??

התשובה היא גם לערן. כן, ניתן לעשות זאת. ליצור ארנק ריק, לאחסן אותו מנותק מהרשת, לשלוח מטבעות לכתובת שלו ולגשת אליהם שנים אחר כך. https://en.bitcoin.it/wiki/How_to_set_up_a_secure_offline_savings_wallet

הלינק נותן הסבר גם איך אפשר לוודא משלוח לכתובת הנכונה בלי להפעיל את הארנק.

המערכת בנויה להנפיק כתובות ייחודיות ואף פעם לא תנפיק כתובת זהה לאחת שכבר נוצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייצרתי ארנק, הצפנתי עם סיסמה ועשיתי גיבוי.

הגיבוי בסה"כ 50ק"ב.

בעצם כל מה שיש בו זה המפתח הפרטי ששייך לאותו מפתח כללי שאני שולח אליו כספים ולכן הוא הדרך הבודדה להגיע למטבעות שברשותי?

אותו גיבוי של הארנק הוא אכן סיומת .dat, אך ניסיתי קליינט אחר (מולטיביט) והוא למשל פועל קצת אחרת, ובין היתר גיבוי שלו הוא .wallet.

אני צריך למעשה לדבוק באותו קליינט מההתחלה ועד הסוף (או עד שאני מעביר כספים מארנק אחד לאחר)?

האם אתם מכירים מקומות ללא עמלות רבות לרכישת מטבעות?

נתקלתי ב bitcoil אבל הם כרגע לא פעילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...