ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

שמחתי היתה מוקדמת מדי...

במסגרת הנסיון ליצור ארנק ביטקוין נקי ובטוח - התקנתי bitcoin-0.8.1- על מחשב שהפעלתי על מערכת דרך דיסק און קי.

הפעלתי את ה- bitcoin-qt והכל אותו דבר כמו בתכנה שאני מפעיל ברגיל ב פרט לדבר אחד - בלינוקס חסר לי התפריט למעלה של עזרה, הגדרות וקובץ, כלומר אין לי כלל אפשרות להגדיר סיסמא לארנק.

קשה לי להאמין שלא קיימת שורת התפריט הזאת בגירסה עבור , מה פיספסתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני עונה לעצמי :) גיגלתי ומצאתי - התפריט מופיע לא במקומו הטבעי בחלון הביטקוין QT אלא למעלה - במקום התפריט של מערכת ההפעלה

עד כמה שאני זוכר כל התוכנות עושות את זה באובונטו (סטייל מק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הזו נשאלה כבר בעבר, לגבי מטבעות דיגיטליים אחרים זמינים. אז נראה שהמטבע החזק ביותר לאחר ביטקוין (כל ביטקוין שווה בערך 125 יחידות שלו) הוא Litecoin.

litecoin4.png

קיימים מספר הבדלים בין ללייטקוין. קודם כל קושי הכרייה שלו גבוה יותר. כאשר אתם כורים עם כרטיס המסך המהירות נמדדת ב-MH/s (מגההאש לשנייה). כאשר אתם כורים לייטקוין, המהירות דומה, אבל בסדר גודל נמוך יותר - KH/s (קילוהאש לשנייה).

עם זאת, כרגע המטבע עדיין חדש וקל יותר לכרות אותו. בקבוצת כרייה השגתי קצב של בערך שני מטבעות ליום.

דבר נוסף שצריך לשים אליו לב הוא העומס העצום שכריית לייטקוין שמה על המחשב. יותר מאשר . כלומר המחשב יתחמם יותר, ומעבר לכך, לא ממש אפשר יהיה לעבוד עליו כי הסמן של העכבר זז בהשהייה גדולה.

עם זאת, אלה ששוקלים להכנס לעסק והפעם בכרייה, זו נראית הזדמנות טובה להכנס בשלב התחלתי שלא חייבים להשקיע הרבה כסף בקניית מטבעות אלא עלות חשמל בלבד וזמן מחשב.

הקליינט של הדבר הזה הוא רוטקיט. ראו הוזהרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקליינט של הדבר הזה הוא רוטקיט. ראו הוזהרתם.

אני חושב שזוהי הצהרה שגויה. נכון שיש תוכנה אחת שמדווחת על הקליינט כרוטקיט, אבל לא מצאתי כל עדויות נוספות שתומכות. ותהיה בטוח שחברות האנטי-וירוס לא היו מתעלמות מקובץ שיורד אלפי פעמים לאלפי מחשבים. כך שזה נשמע לי כ-False-positive ולא יותר מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים לעשות עוד כתבה ..

מהו נושא ההתפצלות ?

ההתפצלות קשורה לבעיה שהתגלתה זמן מה לאחר שגרסת התעדכנה ל-0.8 ועקב חוסר תאימות מסויימת רצף הבלוקים התפצל לשניים.

הבעיה נפתרה בגרסה 0.8.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...