ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 9 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

אני נכנסתי באיזור ה 90$, רווח כפול בהחלט יהיה נחמד, אך חבל שזה על סכום קטן :smile1:

השאלה הגדולה היא מתי נתחיל לפחד מהתנודות של ערך המטבע ונתפתה למכור כדי לצאת ברווח ולא בחסד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נכנסתי באיזור ה 90$, רווח כפול בהחלט יהיה נחמד, אך חבל שזה על סכום קטן :smile1:

השאלה הגדולה היא מתי נתחיל לפחד מהתנודות של ערך המטבע ונתפתה למכור כדי לצאת ברווח ולא בחסד :P

זו שאלה פשוטה של חמדנות, וכמה כל אחד מוכן לסכן. בינתיים עשיתי 890 אחוזים על ההשקעה המקורית שלי. זה נשמע הרבה, אבל לא סיכנתי סכום גדול במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כדאי ולחשוב קדימה, לנסות לרכוש לייטקויין, שגם הולך ומתבסס?

אני מניח שהתהליך מאוד דומה, אך מהיכן קהל הישראלים יכול לבצע רכישה?

לייטקוין דווקא עדיף לכרות. הקושי נמוך וניתן להשיג לא מעט מטבעות בצורה קלה יחסית. אם אתה צריך מדריך, חפש בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קושי נמוך? במקום אחר קראתי שכריית לייטקוין *מאוד* מכבידה על המחשב, עד כדי כך שקשה להשתמש בו במהלך הפעולה הזו.

עריכה: כיצד ניתן להצפין את הארנק של מולטיביט? אני רואה איך ניתן ליבא מפתח פרטי, לשמור וליצור ארנק חדש אך התכונה של הצפנה (כפי שיש בארנק המקורי) אינני מוצא. הדבר היחידי זה הצפנה של הגיבוי (המפתח הפרטי) אך אני רוצה למנוע גם ביצוע פעולות ללא שימוש בסיסמה.

אני מאוד רוצה לעבור אליו (כי הארנק הרגיל גומר לי את המקום בדיסק) אך רוצה לעשות זאת בבטחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קושי נמוך? במקום אחר קראתי שכריית לייטקוין *מאוד* מכבידה על המחשב, עד כדי כך שקשה להשתמש בו במהלך הפעולה הזו.

עריכה: כיצד ניתן להצפין את הארנק של מולטיביט? אני רואה איך ניתן ליבא מפתח פרטי, לשמור וליצור ארנק חדש אך התכונה של הצפנה (כפי שיש בארנק המקורי) אינני מוצא. הדבר היחידי זה הצפנה של הגיבוי (המפתח הפרטי) אך אני רוצה למנוע גם ביצוע פעולות ללא שימוש בסיסמה.

אני מאוד רוצה לעבור אליו (כי הארנק הרגיל גומר לי את המקום בדיסק) אך רוצה לעשות זאת בבטחה

כן קושי נמוך. זה לא סותר את העומס על המחשב. קושי נמדד לפי כמה חזק כרטיס המסך או המחשב בכללותו מבחינת יכולת העיבוד שלו. עומס של כריית לייטקוין על המחשב יגרום למחשב להאט עד מצב שסמן העכבר לא יזוז או יזוז לאט ובקפיצות, אבל זה לא ישנה הרבה מבחינת העיבוד עצמו. כלומר, תוכל לכרות בקבוצת כרייה אולי עשר-עשרים מטבעות ליום, כאשר בביטקוין תוכל באותו פרק זמן, עם אותו מחשב לכרות 0.01 ליום.

חפש על מולטיביט בגוגל. יש דיונים שלמים עליו בפורומים הרשמיים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לקצת עזרה עם מולטיביט.

העברתי לשם את המטבעות שלי, והן מיד הופיעו ב Balance, אך גם כעבור שעתיים, אני לא יכול להשתמש בהם "avilable to spend".

בכל מקום כתוב שלאחר מספר דקות זה אמור להתעדכן.

גם כשאני מחפש את הכתובת אליה שלחתי ב blockexplorer.com, האתר לא מכיר בה.

ממה כל זה נובע והאם להרגע? :P

לגבי רכישה מ MTGOX, הבעיה שצריךלבצע העברה בנקאית לחול, שעולה יותר מ 20$..לכן אני לא מגיע לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הארנק הראשי, שמה שהוא עושה זה להוריד את כל הבלוקים ולכן עד שהוא מוצא את ההעברות שלך זה לוקח זמן (בפעם הראשונה שהוא מוריד איזה 8GB בכלל..), אתה יכול לשים סיסמה על הארנק וכל פעולה דורשת את הסיסמה

אני עברתי למולטיביט, שדיברנו עליו 2 דפים אחורה..הוא קורא מהרשת את הנתונים ולא שומר את כל הבלוקים על המחשב, אך בכל זאת המפתח הפרטי נשמר מקומית אז זה לא באמת ארנק .

אתה יכול לייצא לגיבוי את המפתח הפרטי מוגן בסיסמה, אבל אינני רואה שהוא מציע הגנה בסיסמה ברמת הארנק כולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כי עקב העלייה המטאורית בביקוש (בארץ ובעולם), יש מחסור במטבעות למכירה. אך בארץ זו רק אחת מהבעיות כאשר הבנקים מגבילים את יכולתם של חלק (או כל) הסוחרים במטבע לבצע מסחר תוך שימוש בסכומים גדלים והולכים של שקלים חדשים.

הדבר בתורו גורם לעודף ביקוש שדוחף את ערך המטבע עוד יותר גבוה. ועד שהסוחרים לא יצליחו לפתור את בעיית הנפח הגבוה, נראה מחסור ונסיונות לרכוש ממקורות בחו"ל, מה שיביא למכירה בסכומים גבוהים יותר בארץ בגלל עלויות ההמרה והעמלות שבדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...