ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 11 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

אי אפשר לדעת .. זה בגדר הימור .. ( אם כי הימור יחסית מבוקר )

לייטקוין הוא הימור בדיוק כפי שביטקוין היה הימור (והוא עדיין הימור). צריך לזכור שרוב המטבעות שצצו לאחר עליית מבוססים על תוכנה דומה מאוד שברובה גם הועתקה מקוד המקור של עצמו. לייטקוין לא שונה בהרבה. אחד מההבדלים הגדולים ביותר בינו לבין היא שלייטקוין ממוטב למעבדים מרכזיים (CPU) כאשר ממוטב למעבדים גרפיים. כלומר, כריית לייטקוין תעשה שימוש בלעדי או כמעט בלעדי במעבד שלך. זו גם הסיבה לכך שהעכבר מאט עד קיפאון כשמריצים כרייה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה דרכים לכריית לייטקוין, אני כורה עם guiminer יעודי לזה והוא לא משתמש בכלל במעבד אלא רק בכרטיס מסך.

לפי מה שהבנתי הוא מבוסס בדיוק על אותו הקוד כמו של הביטקויין רק שכאן יהיו הרבה יותר מטבעות, וזה יותר חדש אז עדיין קל יחסית (לביטקוין) לכרות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה דרכים לכריית לייטקוין, אני כורה עם guiminer יעודי לזה והוא לא משתמש בכלל במעבד אלא רק בכרטיס מסך.

לפי מה שהבנתי הוא מבוסס בדיוק על אותו הקוד כמו של הביטקויין רק שכאן יהיו הרבה יותר מטבעות, וזה יותר חדש אז עדיין קל יחסית (לביטקוין) לכרות אותו.

נראה לי שאתה משתמש באותה גרסה של GUIMINER כמוני, וקצב הכרייה נספר ב-KH/s במקום ב-MH/s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה.

שאני משתמש בguiminer ההכי חדש הוא עושה כאילו הוא כורה על 450 מגה האש, אבל בפועל הוא כאילו לא מתחבר ל p2pool.

איך זה יכול להיות שתוכנה אחת כורה על מגה האש והשניה על קילו האש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה מחשבון לחישוב רווח\הפסד שהוא טיפה מורכב בעל פרטמטרים הבאים:

- ערך המטבע

- השקעה בחומרה (כרטיס\י מסך)

- הוצאה על חשמל

- מהירות כרייה (Mhashes)

- שעות כריתה (נטו) ביום

- טווח כריתה (בחודשים)

- סיבוכיות כריתה (difficulty) (גידול\דעיכה) לפי אחוזים

- שינוי ערך מטבע לפי אחוזים

הכי טוב שמצאתי זה https://bitclockers.com/calc אבל עדיין לא מספיק.

כרגע מתעניין בביקויין ולייטקויין, הייתי רוצה לעשות כמה חישובים ולראות אם שווה להיכנס לכרייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי צריך להעיף מהמחשב שלי 3 כאלו בשבוע האחרון. אף אנטיוירוס לא זיהה אותן. שלחתי את הקבצים הרלוונטיים לחברות האנטיוירוס עם הסבר על תוכנם. אני מקווה שהן יתנו מענה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה מחשבון לחישוב רווח\הפסד שהוא טיפה מורכב בעל פרטמטרים הבאים:

- ערך המטבע

- השקעה בחומרה (כרטיס\י מסך)

- הוצאה על חשמל

- מהירות כרייה (Mhashes)

- שעות כריתה (נטו) ביום

- טווח כריתה (בחודשים)

- סיבוכיות כריתה (difficulty) (גידול\דעיכה) לפי אחוזים

- שינוי ערך מטבע לפי אחוזים

הכי טוב שמצאתי זה https://bitclockers.com/calc אבל עדיין לא מספיק.

כרגע מתעניין בביקויין ולייטקויין, הייתי רוצה לעשות כמה חישובים ולראות אם שווה להיכנס לכרייה.

http://www.bitcoinx.com/profit

אני חושב שזה נותן מענה לרוב הדרישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרתי את לייטקוין כאן בעבר, אבל רציתי להעלות אותו שוב, מפני שלאחר בדיקה בטבלאות שלו מצאתי כי הוא עלה פי 4.64 בחודשיים האחרונים בלבד!

קושי הכרייה שלו כמובן אינו גבוה במיוחד בינתיים, אבל הוא חונק את המעבד הראשי היות והוא מבוסס CPU (גם כאשר מעקמים לו את היד לעבוד עם מעבד גרפי) ומאט את המחשב לזחילה. כך שאם אתם רוצים לכרות, מומלץ לעשות זאת בלילה, ולהשגיח טוב טוב על הטמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עושים אלו עם המעבד הצנוע שאינם יכולים לכרות? יש מהיכן לקנות מעט כדי להיות מהעלייה שלו?

מעט האתרים שמצאתי לא מאפשרים העברות כספים באופן רגיל, אלא שירותים שאינם זמינים בישראל. במקרה קיים אתר שמכבד פייפל או מאפשר שימוש באשראי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עושים אלו עם המעבד הצנוע שאינם יכולים לכרות? יש מהיכן לקנות מעט כדי להיות מהעלייה שלו?

מעט האתרים שמצאתי לא מאפשרים העברות כספים באופן רגיל, אלא שירותים שאינם זמינים בישראל. במקרה קיים אתר שמכבד פייפל או מאפשר שימוש באשראי?

http://www.litecointraders.com/

נסה שם. אבל קח בחשבון שעסקאות מטבע דיגיטלי בפייפאל מאוד לא מומלצות. קודם כל פייפאל לא אוהבים שמשתמשים בשירות שלהם לחלפנות. דבר שני אין ביטוח לעסקה - כלומר שלחת שכחת. לגבי כרטיסי אשראי אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבדים חשיבות פצפונת ועלובה בכריית ביטקוינס, בין אם יש לך DUAL CORE פשוט או 3960X מתקדם.

צר לי להגיד אבל מי שמעוניין בכריה של ביטקוינס, כל עוד לא מחזיק בכרטיס מסך של , יהיה לו קצת קשה וארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...