לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13 - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13

alex11111

Recommended Posts

לא כל התרד.

אלא השתלשלות הארועים והתגובות. {שלהם}.

הפוסט הראשון שלו והפוסט שבו הוא תיאר שהוא הגיע אליהם והשתלשלות הארועים שבסופם המחסנאי לא רצה לדבר איתו יותר...

בקיצור לכל אורך הדרך הצדק איתו. ויש הרבה דרכים ודברים שאפשר לעשות... אבל שורה תחתונה זה תלוי בפותח התרד לאן הוא רוצה לקחת את זה ואם יש לו בכלל כוח ורצון לעשות משהו בנדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 508
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא התכוונתי לצרף את זה לכתב התביעה אלא לשמור את זה לעצמו לדיון קלף שיוכל לעזור לו בכמה מצבים למרות ששוב לדעתי אין לו צורך ביותר מידי...

בקיצור אני לא יכנס פה לכל הפרטים.

ושוב הכל תלוי בפותח התרד וכוונותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רובי זה מה שהמחסנאי אמר- למרות שאני יודע שהרגליים היחידות שייכות למעבד ולא לתושבת...זה מראה על כמה הם מבינים בחומרה שהם מוכרים,

בכל מקרה הלוואי ואני טועה והלוח תקין אני אהיה הכי מבסוט בעולם ואשבח את קיי אס פי על השירות שלהם.

הקטע זה שבדק את הלוח טכנאי מוסמך ואני סומך עליו 100 אחוז בבדיקות שעשה, וכל תהליך הקנייה מבחינתי היה מחשיד קצת והתוצאה שבזבזתי דלק זמן על המחשב בהרכבה ובבדיקה וזמן עוד שאבזבז על מימוש האחריות.

אני לא רוצה להשמיץ אף חברה ואין לי כוונה כזאת פשוט אני עצבני נורא על כל הקטע הזה ושנקלעתי למצב מתסכל כזה.

יום ראשון אני אלך לשם ואחזור לפה לעדכן אתכם מילה במילה מה שאמרו לי.

ודרך אגב אני בטוח שעוד אנשים נקלעו או ייקלעו למצב כזה בעתיד ואני מקווה שהשרשור הזה יעזור להם גם לטובה וגם לרעה איך שייגמר בסוף.

דווקא אני חושב שכן הוא יכול להשתמש בתרד הזה, כי לכל אורך הדרך הוא בא בגישה שלתת לחברה לצאת הכי בסדר בעולם,

פשוט יש פה תיאור של השתלשלות המקרה שלו בסדר כרונולוגי מאוד פשוט- תקראו מהתחלה אנשים ותבינו שהוא הכי צודק בעולם.

ראו ציטוט שלו סהכ הוא הבטיח לעדכן לכאן או לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות פשוט יש היום הרבה אנשים בלי יותר מידי בתוך הפדחת או בעלי אינטרסים כמו שנאמר...

:cool2: :cool2:

לדעתי אם מישהו ירים להם תבעיה ייצוגית הם יקבלו מכה קשה מאד...

יניב אל תיקרא לי אידיוט וטיפש אני לא חבר שלך, צורת הכתיבה והדיון שלך מקולקלת לגמרי אם זה הביטול המוחלט של כול דבר פרט לדבריך והשתקת פיות, אם זה השפה המלוכלכת, ואם זה העלאת כול מיני השארות בדבר המניעים של אנשים כאן שלא הגיבו כמו עדר ובתוכם אני.

אין לי שום קשר לKSP תאמין לי, אני מדי פעם קונה שם מוצרים כמו שאני קונה בכול חנות אחרת.

אם למישהו יש כאן ספק בדבר המניעים שלי אולי כדאי שהוא יקרא את הדברים שפירסמתי מהפוסט הראשון כאן ועד לאחרון.

כול שכתבתי הוא שהתופעה הזאת של פרסום מידי של כול מקרה במדיה לא בהכרח משיג את התוצאות שלשמם מפרסמים את המקרה ויש להיזהר גם במה שרושמים כדי לא לתת פתח לכול מיני חברות שחמושות בעורכי דין להתנפל עליך, ושלעיתים קצת התאפקות יכולים לתרום הרבה יותר.

כמובן שכול דבר שנשמע לחלק מהאנשים הנחמדים בפוסט הזה קצת לא לעניין/בניגוד לדעתם מיד הופך לבלבול ביצים/איזה משתמש בעל מניעים נסתרים שרק מנסה להפחיד אנשים ולהשתיק אותם.

בניגוד אליך אני לא כתבתי שאתה מטומטם, לא אמרתי לך לסתום את הפה, ולא אמרתי לך שאתה מז**ן בשכל.

שיהיה לפותח הדיון בהצלחה בתביעה, למי שהציע לו עו"ד הוא ממש לא צריך תביעות קטנות מספיק ועדיף במקרים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזכות התרד הזה אלכס יכול להגיע למשפט ביחד עם עוד 20 אנשים שיעידו שהיה להם מקרה דומה ברשת וקבלו את אותו יחס מזלזל,

והלוואי והשופט\ת יקרא את התרד הזה ייתן להם עוד יותר בראש .

זה מה שנקרא חופש הביטוי והכלים שיש לנו להתמודד עם עוגמת נפש שנגרמה לנו מצד גופים חברות גדולות.

התרד הזה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לו ,ככה הוא יודע שהוא לא לבד ויש פה הרבה אנשים שמזדהיים איתו ,בינהם גם אני,

שהוא יבוא לפרסם פה שהוא זכה ,אני מת לשמוע מה אז תגידו.

זאת דעתי אתם לא חייבים להסכים איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמור קופץ בראש... אני דיברתי באופן כללי ולא ספציפית אליך ולא השתמשתי במילה וחצי מילה מהמילים שהזכרת...

בכל אופן חבל הזמן שלי.

והתרד הזה יכול להועיל בגדול לאופניים מסויימים אם כי באמת לא הוא ההמלצה לבסיס התביעה.

ולגבי השטויות שנאמרות פה... אם KSP יתבעו אותו תביעה נגדית {ששוב אין לה שום מקום אבל גם אם היא תיהיה קרוב לוודאי שהיא לא תניב כלום} ואז פה שוב ידידנו יוכל להגיש תבעיה נגדית כנגד התבעיה שלהם... והתבעיה הזאת יכולה להיות בסדר גודל אחד לגמרי שבה אם הוא יצא זכאי הם באמת יהיה בבעיה גדולה מאד.

ובקיצור KSP הם לא אלוהים וכמותם שאר המקומות שאנשים אומרים שיש להם עורכי דין... הם לא היחידים שיש להם עורכי דין וזה שיש להם עורך דין זה לא אומר שזה כבר מלכתחילה מזכה אותם בכל משפט ומותר להם לעשות ככל העושה על רוחם.

ובקיצור צאו מהדימיונות ותפסיקו לקבור את האזרח הקטן ולהאדיר כל נוד.

ואם אנחנו האזרחים הקטנים לא נקום ונעשה מעשים אף אחד לא יעצור את ההפקרות השוררת בכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בת'רד הזה שמץ של יכולת לעזור לפותח הת'רד משפטית, אם כבר להיפך.

זה פשוט לא נכון מה שאתם אומרים.

פותח הת'ראד העלה על הכתב, בזמן אמת, את הדין ודברים שהיה לו עם החנות.

זו ראיה כמו כל הראיות.

בהיבט המשקל - כמובן שזה פחות טוב ופחות אמין מהקלטה - אבל זה בהחלט עדיף על כלום.

מהיכירותי עם KSP אני בספק אם ל-KSP יש תיעוד מסודר של השתלשלות הדברים.

מעבר לכך כל שאר הדברים שכתובים פה ביחס ל-KSP הם עדות שמועה וגם לא רלוונטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חביבי אתה פשוט לא בן אדם רציני כמו החבוב פרקש... שמה שאתם רושמים זה סך הכל כל הפחדים שלכם והתסביכים שלכם מכל הנושא ובטוחים בעצמכם יותר מהשמש אבל תכלס אין לכם יותר מידי ניסיון בנושא...

בקיצור חבל על הזמן של כל המגיבים פה לעיניין....

זאת לא תופעה חדשה לי בפורום הזה.... שאנשים שככל הנראה יש להם ידע בנושא המחשבים בטוחים שהם יודעים הכל מכל כל יותר טוב מכולם ואף אחד לא יכול להגיד משהו אחר מהם אלא הם תמיד צודקים וכל מה שהם אומרים זה קודש קודשים וכולם צריכים להשתחוות...אבל תכלס הם אנשים קטנים מאד שחוץ מהידע במחשבים שלהם אין להם יותר מידי משהו אחר ובפרט בערכי אדם ויחסי אנוש בסיסיים... ויצא לי לראות לא פעם אנשים עם ידע גדול בכל מיני דברים אבל מילה אחת פתאום משנה להם את על התקליט ואתה לא מבין מה יוצא מהבן אדם שראית עד עכשיו..

אבל תנו לי להגיד לכם משהו... לא הכל בחיים ובעולם זה נושא המחשבים...

כל טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...