לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13 - עמוד 25 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13

alex11111

Recommended Posts

היי חברים צר לי שלא עדכנתי הרבה זמן אז הייתה לזה סיבה:

קיי אס פי לא התייצבה ל 2 דיונים שנקבעו לה במהלך החודשים האחרונים, האחרון שבהם היה היום,סיבת אי ההתייצבות- טעות ברישום התאריך מצד הנתבעת,

לאחר דיון נוסף היום אני מצרף את החלטת השופטת.

תתרשמו לבד לאיזה כיוון זה הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 508
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדר"כ, אם חברה כלשהי מתנהלת מולי באופן לא תקין, אני משתדל להמנע מלקוות שהיא תסגר במהרה כי חבל לי על העובדים. במקרה של KSP, לאור כמות הפעמים שיצא לי לצאת מסניפי החברה כשרצון עז בוער בקרבי לחזור לשם עם לום ולכתוש את כל העובדים בסניף לעיסה (יצויין כי כלל הפעמים הללו היו לאחר קנייתי הגדולה האחרונה שם, כלומר ביקורים לתיקון במסגרת האחריות או כשהייתי צריך משהו קטן באופן דחוף ולא היתה לי ברירה), אין לי שום בעיה עם ריבוי תביעות שיבריחו את הלקוחות ובסופו של דבר, יום אחד, החברה תפשוט רגל - כי בחברה הזו גם התנהגות העובדים מגעילה אותי ולא רק דברים שניתן לפרש כהנחיות מההנהלה. למעשה, אין לי גם בעיה מיוחדת עם המחשבה שיום אחד מישהו אכן יתחרפן מה"שירות" שלהם ואכן יחזור לסניף עם לום. אגב, גם כשיצא לי לריב עם העובדים שם, בסופו של דבר קיבלתי את מה שרציתי, כך שאין לי עילה לתבוע אותם (נדיר שמתקבלת תביעה על עגמת נפש בלבד) - וקצת חבל לי.

אגב ביקורי בסניפי הרשת הזו, אנקדוטה קטנה: באחד הסניפים, שמתי לב שמצלמות האבטחה פונות כלפי השולחנות והדלפקים, וזאת למרות ששליש מהשטח הפתוח לקהל מלא בארגזי סחורה, עליה דווקא לא מפקחת שום . היות ובדיוק התווכחתי עם מנהל הסניף ההוא על התנהלותם מולי, שאלתי אותו כדרך אגב האם המצלמות פונות לדלפקים ולא לסחורה כי יותר משהם חוששים שמישהו ינסה לגנוב סחורה, הם חוששים שלקוחות ממורמרים יתקפו את העובדים. הוא כמובן הכחיש, אבל לא טרח לספק הסבר אחר לכיוון המצלמות. אני עדיין תוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למזלי עוד לא רכשתי מהם בסכום של יותר מ 100 שקל מלבד מקרה חד פעמי של מקלדת לפני יותר משנה ב400 שקל

אבל חוץ מדיו למדפסת ועוד כמה דברים קטנים, אני לא אעז לקנות מהם שוב

אגב, אם בפעם הבאה הם לא מגיעים למשפט הם יפסידו ? (תקנו אותי אם אני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יחס מזעזע ומזלזל מצד KSP. הן כלפי הלקוחות והן כלפי בית המשפט. המזל הוא שבניגוד אלינו, הצרכנים הפשוטים, בית המשפט יכול להפעיל נגדם כוח וסנקציות. 700 ש"ח הם כבר הפסידו, אני מקווה שזה רק הסיפתח.

אלכס, בלי קשר לתוצאות המשפט - כל הכבוד! כולנו צריכים לקחת ממך דוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התמיכה,

הדייון הבא הוא ב 14.2.13,אני מקווה בשבילם שהפעם הם יגיעו בזמן.

למען האמת אני מאוד מעוניין בקיום הדיון בפני קיי אס פי במיוחד בפני לירן מנהל שירות הלקוחות שמייצג אותם,יש לי הרבה מה להגיד לו ואני רוצה לשמוע את ההסברים שלו בפני השופטת.

אני בטוח בצדקתי ומקווה שבית המשפט יקבל את תביעתי במלואה שעומד על 2000 שח.

אני מבטיח לעדכן בסיום לאחר הדיון הסופי,לטוב ולרע.

אני יכול רק להגיד לכל הצרכנים באשר הם ,אם אתם מרגישים שהונו אותכם ,פגעו בכם,ושלא קבלתם שירות ואחריות כפי המתחייב בחוק ויש לכם הוכחות מוצקות לכך,כאשר מיציתם את כל האופציות הנורמטיביות האחרות ולא עזר,פנו לבית המשפט וחייבו את מי שצריך לקחת אחריות על מעשיו.

הערה לסיום:יש הרבה חברות אחרות נותני שירות שעושות את מלאכתן נאמנה ואף יתרה מכן,לא הכל שחור ומלא קומבינות ותככים.

נשתמע בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיסתיים בפשרה

בכל מקרה בתי משפט פוסקים את מלוא התביעה רק כשיש לך הוכחות וקבלות לנזק

לפי מה שנראה לאלכס יש מספיק הוכחות כדי לזכות בתביעה,

ברור שרב הסיכויים שקיי אס פי תרצה פשרה,במקרה הזה נראה לי דווקא שלאלכס יש סיכוי מאוד גבוה לזכות בסכום המלא של התביעה ,מה גם שהם כבר קיבלו קנס של 700 שקל לשלם לאלכס על הזלזול שלהם.

אני ספציפית הייתי תובע אותם אפילו על סכום גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שנראה לאלכס יש מספיק הוכחות כדי לזכות בתביעה,

ברור שרב הסיכויים שקיי אס פי תרצה פשרה,במקרה הזה נראה לי דווקא שלאלכס יש סיכוי מאוד גבוה לזכות בסכום המלא של התביעה ,מה גם שהם כבר קיבלו קנס של 700 שקל לשלם לאלכס על הזלזול שלהם.

אני ספציפית הייתי תובע אותם אפילו על סכום גבוה יותר.

אתה לא מבין איך עובד המשפט. גם אם בית המשפט יחליט שהצדק עם אלכס, כלל לא בטוח שהוא יפצה אותו במלוא הסכום שאלכס דורש. למעט במקרים חריגים, המשפט אינו מכיר בנזק לא ממוני (כמו "עוגמת נפש") ולא מפצה על כך. אלכס יפוצה על מה שיוכל להוכיח: עלות הכרטיס עצמו, קבלות על נסיעות, אובדן ימי עבודה וכו'. אם הוא עובד עם המחשב, למשל, יוכל לטעון שזה גרם לאובדן הכנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שהם כבר קיבלו קנס של 700 שקל לשלם לאלכס על הזלזול שלהם.

ה-700 שקל שהם קיבלו לא קשור לתוצאת המשפט ולא קנס. זה שכר על בטלת התובע שהגיע למשפט שלא התקיים בגללם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חידוד:

מה שאני אומר:לפי מה שאלכס פרסם פה יש לו הוכחות מוצקות לתבוע אותם בסכום גבוה משמעותית מעלות סכום הרכישה של ,בגין נזקים שנגרמו לו, השופטת תתרשם אם זה באמת מה שקרה אזי הוא יזכה במלוא סכום התביעה ואם לא, יכול להיות שיקבל פיצוי קטן יותר.

כמו כן עולה מהמסמך האחרון שאלכס פרסם לגבי החלטת השופטת:

קיי אס פי לא התייצבו לשני הדיונים האחרונים ואלכס כן התייצב ולכן השופטת בהחלטה כתבה:שקיי אס פי חוייבו לשלם לו בגין התייצבות התובע בדיונים הקודמים 700 שח הוצאות התייצבות.

אם אתה קורה לזה שכר על בטלת התובע על הכיפאק שיהיה (למרות שאני לא מבין מה הקשר),שלא יסתבר לנו בסוף שאתה קשור לקיי אס פי ::) GRIMBALL

ודרך אגב אני לקוח מאוד ותיק של קיי אס פי לשעבר שהחלטתי במהלך השנה האחרונה לא לקנות מהם יותר בגלל השירות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...