לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13 - עמוד 21 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13

alex11111

Recommended Posts

• תגובות 508
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יכול להגיד לגבי סכום התביעה שהוא גבוה מעלות הרכישה וכולל :פיצוי על עוגמת הנפש ,הפסד ימי עבודה,והוצאות כלכליות נוספות שנגרמו לי, בגין טיפול בתיק תביעה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד אלכס.

אני במקרים כאלה מתייאש, וחושב לעצמי שכל הטרחה והכאב ראש לא שווה לי את מחיר הרכיב.

בשכות אנשים כמוך, אולי תודעת השירות תשתפר. ולו במקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה התכוונתי שאמרתי דבר גדול

כל אחד כמו אלכס שווה למאות ואולי אלפים של תביעות...

האשכול הזה נצפה למעלה מ13 אלף פעמים.

כמו שאמרת רוב האנשים מתאיישים מלכתחילה לעשות משהו אבל אחד שכן עושה. עושה דבר גדול שברמה האישית שלו אולי לא תיהיה משהו בומבסטי אבל בבחינה הכללית היא דבר גדול מאד ועושה עוד גבול להפקרות השוררת ותודעת השירות הנוראית בארץ.

מקווה מאד שהוא יזכה בגדול פה והשופט יזכה אותו בכל התביעה.

דרך אגב... אשכול מלפני יומיים...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=536566.0

לכל הספקנים למינהם... {כפי שניתן לראות זה לא משהו חד פעמי אלא שיטטיות שלהם}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא מצליח להבין איך הצליחו להאריך את הדיון הזה ל30 עמודים, זה לא גלריית מארזים/התארגנות לרכישה כלשהי ;D

לנושא:

תפקיד החנות המחשבים זה למכור ללקוח רכיב, ולתת לו שירות למימוש אחריות מול היבואן/היצרן בעת הצורך.

לפעמים בחנות עצמה אין די כלים בשביל לאבחן ואתר מה בדיוק הבעיה בחלק, אם זה , כ.מסך וכדו'.. לכן ניתן להסביר ללקוח שהתהליך לוקח כמה ימים עד שהרכיב/מוצר נשלח לבדיקה אצל היבואן/יצרן, וכשזה נתן OK, החנות מחזירה לו את המוצר המתוקן/חדש במצב תקין לגמרי, או שאומרים שהלקוח הרס עקב חוסר ידע/רשלנות +פירוט, אבל קודם כל לבדוק, ולא לחפש בקטנות עם זכוכית מגדלת דברים שיכולים להיות גם פגם ייצור זניח ויותר אסטתי ::)

על כל שהשתמשו בו, ניתן לאתר סימני התקנה כאלה ואחרים באמצעות זכוכית מגדלת, ועכשיו זה די מלחיץ אותי כי בעצם על כל רכיב הם יוכלו להגיד "נזק פיזי! אין אחריות!!".

מקווה מאוד שזה מקרה נקודתי ובסוף יפתר לטובת הפותח הדיון בפרט, ולטובת המשתמשים בכלל, שיוכלו להתקין את החומרה ללא חשש שיפסלו להם את האחריות על כל שריטה/שיפשוף/בלאי עקב התקנה ושימוש סביר ::)

וכל הכבוד אלכס! תיהיה חזק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשה, אם אתה עושה את המהלך הזה-פניה לבית משפט לתביעות קטנות, אנה העלה מדריך לפורום המפרט את שלבי התהליך.

במקרה שלנו אבא שלי עשה את זה הוא אמר לי שזה פשוט מאוד, כדאי מאוד שאנשים כאן יחשפו לזה וידעו איך זה מתבצע יחסוך הרבה זמן ועצבים.

אוקיי אז לבקשת פרקש ,וגם כי אני חושב שזה יכול לשמש לעזר לאנשים אחרים הנני מפרט את שלבי הגשת כתב התביעה:

חשוב להגיד שאת כל הפעולות הנכם יכולים לבצע דרך האינטרנט בלבד (מי שלא מסתדר ניתן לגשת פיזית לבית המשפט לתביעות קטנות שקרוב למקום מגוריו)

מה עלינו להכין מבעוד מועד:

טופס כתב תביעה - ניתן להוריד מפה : http://elyon1.court.gov.il/heb/forms/tvia1.pdf

פרטי החברה\גוף שנתבע(מספר תאגיד)- ניתן לבדוק מפה: http://havarot.justice.gov.il/

מסמכים נלווים שברצונך להציג כראיות בתביעה בפורמט PDF.

כרטיס אשראי.

אז ככה:

נכנסים לאתר מדינת ישראל הרשות השופטת: http://www.court.gov.il/heb/home.htm

בוחרים במערכת משפט נט- ומבצעים כניסת בעל עניין בתיק (ללא כרטיס חכם).

לאחר מכן מקישים את ת.ז שלכם ומבצעים אישור.

עכשיו אנחנו פותחים תיק של תביעות קטנות עי לחצן פתיחת תיק.

מקלידים את הפרטיים הרלוונטים וממשיכים לפי ההוראות עד לשלב תשלום האגרה.

חשוב לציין שהאתר הינו מייטיב לעבוד רק עם אקספלורר גרסה 8 בלבד ויש לעבוד בתצורת COMPATIBILITY MODE

במידה ואתם עזרה טכנית בביצוע פעולות באתר אתם מתקשרים למוקד התמיכה:077-2703-333 מוקד מקצועי מאוד.

בסיום התהליך אתם מקבלים אישור אסמכתא וקבלה שבעזרתן ניתן לעקוב על מצב התיק און ליין.

*** אני ממליץ להגיש תביעה רק אחרי שמיציתם את כל האופציות האחרות שעומדות לרשותכם***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותשתדל שיהיה לו בסיס עם הוכחה ולא טענה חסרת גב, אחרת אתה מסתכן בהוצעת לשון הרע.

תסלח על שאני מתקומם אבל בוא בבקשה ותחסוך לי את הערותיך הלא בונות ציפיתי ממנהל פורום לקצת יותר ולא הפגנת שרירים

בעניין הוצאת לשון הרע תשאיר לי את העניין תאמין לי שיש לי את היכולת להתמודד ועדיין לא הוצאתי לשון הרע כנגד אף אחד

כניראה שיש כאן לאנשים פחד באוויר מהמילה לשון הרע

אם אינכם יכולים לאפשר דיון חופשי אנא תסגרו את המדור הצרכני כי אתם עושים יותר נזק מאשר תועלת. חוקי הפורום כנגד לשון הרע וכיוצא בזה נועד רק על מנת לחסום גולשים מלספר על חוויות ושירות גרוע אבל מכאן ועד הוצעת לשון הרע המרחק הוא גדול ולא אתם תשפטו מה הוא לשון הרע כי לכם אין הזכות והידע ואיינכם אמורים לעסוק בכך למעט לנווט את הפורום /מדור בצורה נכונה, אם לא למטרה הזו נועד הפורום המדור אז כניראה שיש כאן הרבה אינטריגות ועצימת עיין. תפקידכם הוא לנווט את הפורוםלא ולהיות רועץ מה שאתם עושים כרגע, בניהול יש לי קצת נסיון

עכשיו אתם מוזמנים למחוק את ההודעה שלי שאולי לא תתבעו ללשון הרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח על שאני מתקומם אבל בוא בבקשה ותחסוך לי את הערותיך הלא בונות ציפיתי ממנהל פורום לקצת יותר ולא הפגנת שרירים

בעניין הוצאת לשון הרע תשאיר לי את העניין תאמין לי שיש לי את היכולת להתמודד ועדיין לא הוצאתי לשון הרע כנגד אף אחד

כניראה שיש כאן לאנשים פחד באוויר מהמילה לשון הרע

אם אינכם יכולים לאפשר דיון חופשי אנא תסגרו את המדור הצרכני כי אתם עושים יותר נזק מאשר תועלת. חוקי הפורום כנגד לשון הרע וכיוצא בזה נועד רק על מנת לחסום גולשים מלספר על חוויות ושירות גרוע אבל מכאן ועד הוצעת לשון הרע המרחק הוא גדול ולא אתם תשפטו מה הוא לשון הרע כי לכם אין הזכות והידע ואיינכם אמורים לעסוק בכך למעט לנווט את הפורום /מדור בצורה נכונה, אם לא למטרה הזו נועד הפורום המדור אז כניראה שיש כאן הרבה אינטריגות ועצימת עיין. תפקידכם הוא לנווט את הפורוםלא ולהיות רועץ מה שאתם עושים כרגע, בניהול יש לי קצת נסיון

עכשיו אתם מוזמנים למחוק את ההודעה שלי שאולי לא תתבעו ללשון הרע

אחי אני אגיד לך דבר אחד ,אני לא מנהל של הפורום אלא סתם אחד שעוקב אחרי השרשור של פותח התרד,מה שאתה עושה גם אם אתה חושב שאתה צודק תעשה את זה בהודעה פרטית מול מנהל.

אתה סתם יוצר פה התלהמות והתעסקות שלא לצורך בנושא שלא קשור ,אתה רוצה תשומת לב תפתח לך תרד משלך:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז לבקשת פרקש ,וגם כי אני חושב שזה יכול לשמש לעזר לאנשים אחרים הנני מפרט את שלבי הגשת כתב התביעה:

חשוב להגיד שאת כל הפעולות הנכם יכולים לבצע דרך האינטרנט בלבד (מי שלא מסתדר ניתן לגשת פיזית לבית המשפט לתביעות קטנות שקרוב למקום מגוריו)

מה עלינו להכין מבעוד מועד:

טופס כתב תביעה - ניתן להוריד מפה : http://elyon1.court.gov.il/heb/forms/tvia1.pdf

פרטי החברה\גוף שנתבע(מספר תאגיד)- ניתן לבדוק מפה: http://havarot.justice.gov.il/

מסמכים נלווים שברצונך להציג כראיות בתביעה בפורמט PDF.

כרטיס אשראי.

אז ככה:

נכנסים לאתר מדינת ישראל הרשות השופטת: http://www.court.gov.il/heb/home.htm

בוחרים במערכת משפט נט- ומבצעים כניסת בעל עניין בתיק (ללא כרטיס חכם).

לאחר מכן מקישים את ת.ז שלכם ומבצעים אישור.

עכשיו אנחנו פותחים תיק של תביעות קטנות עי לחצן פתיחת תיק.

מקלידים את הפרטיים הרלוונטים וממשיכים לפי ההוראות עד לשלב תשלום האגרה.

חשוב לציין שהאתר הינו מייטיב לעבוד רק עם אקספלורר גרסה 8 בלבד ויש לעבוד בתצורת COMPATIBILITY MODE

במידה ואתם עזרה טכנית בביצוע פעולות באתר אתם מתקשרים למוקד התמיכה:077-2703-333 מוקד מקצועי מאוד.

בסיום התהליך אתם מקבלים אישור אסמכתא וקבלה שבעזרתן ניתן לעקוב על מצב התיק און ליין.

*** אני ממליץ להגיש תביעה רק אחרי שמיציתם את כל האופציות האחרות שעומדות לרשותכם***

אחלה מדריך בהצלחה במשפט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי , אני חושב שהתביעה הזאת תדון בבית המשפט רק בעוד מינימום חצי שנה

כך שעדכון נוסף בדיון יהיה רק בעוד חצי שנה לפחות.

(אני מקווה שאני טועה ).

דבר נוסף שאנחנו כותבים כאן על KSP , שאנחנו ממש לא משפיעים על כניסת הלקוחות שיכנסו אליהם לחנות , הם לא מתרגשים

מהדיון הזה , הוכחה לכך ששום נציג רשמי של KSP לא נכנס לכתוב תגובה , אפילו לא מילה .

וזאת מכוון שרוב הלקוחות שלהם הם לא לקוחות הפורום הזה אלה לקוחות שלא יודעים מה זה HWZONE , לקוחות שלרוב הם קונים שחושבים עדיין שיש רק את KSP ו איבורי והם החנויות המחשבים היחידות והכי זולות בישראל ולא שמעו על RSM , זיג וזאג , א.לומדה

IQPC , ועוד חנויות שכתובות בחנויות המומלצות .

כמו כן יש לנו המשתמשים מאוד קצר , וברגע שהם יבדקו מחיר של מוצר מסויים ויראו ש KSP זולים מחנוית אחרות הם יקנו בלי לחשוב 2 דקות (אולי דקה אחת) כי חושבים לי זה לא יקרה ואותי לא ידפקו , אבל אני חושב שבזמן הקרוב אנחנו נראה דיונים דומים

ואז משהו יכתוב "אמרתי לך" או "למה לא קראת את הדיון הזה " , כי אין מה לעשות יש הרבה לקווחות "ישראלים" שמחפשים

את המחיר ולא מעניין אותם השירות , או היחס או האמינות רק המחיר , כי זה מה שמרגישים בזמן הרכישה , ולא את שאר הדברים .

אני מקווה שאני טועה והרבה צרכנים בארץ עוברים שנוי שמחפשים משהו מעבר למחיר .

נתראה בעדכון בעוד כחצי שנה .

מבין גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...