לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13 - עמוד 28 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13

alex11111

Recommended Posts

לא.

מה שקובע אם זאת תביעה קטנה או לא זה אם התובע הגיש את התביעה כתביעה קטנה או כתביעה "רגילה".

זה שתביעה קטנה מוגבלת בסכום, זה ברור וחלק מהמהות שלה. זה לא אומר שכל תביעה על סכום נמוך היא "תביעה קטנה"!

צודק, זה מדויק יותר ממה שכתבתי. התכוונתי כמובן שתביעה קטנה מוגבלת בסכום.

לגבי השאלה למה לא לתבוע כתביעה קטנה אם הסכום נמוך מ-30K: לחברה או תאגיד אסור לתבוע בתביעות קטנות. גם אם הסכום נמוך, הם יצטרכו לתבוע בבית משפט השלום. שיקול נוסף שאולי רלוונטי זה שבית משפט לתביעות קטנות אינו מחויב לדיני הראיות, הוא יכול לפסוק באופן שנראה לו הכי "צודק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 508
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שksp חושבים שהם ינצחו בתביעה הזאת ולכן הם עדיין לא נכנעים להביא לו חלופי.

אז איך אתה מסביר שהם חטפו בראש של אמא שלהם כי לא באו לדיונים של בית משפט וקיבלו 700 שקל לשלם לתובע על הוצאות התייצבות שלו,

גם זה נראה לך היה בתכנון שלהם ,בלאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית, KSP למעשה כבר מודים שהם הפסידו ולכן לא טורחים להגיע למשפט

וככל הניראה יצטרכו לשלם לתובע 2700 שקל

700 שקל על 2 הדיונים הקודמים

ועוד 2000 על סכום התביעה

אני רק מקווה שבית המשפט יחליט גם לקנוס אותם על ביזיון בית המשפט בעוד כמה אלפים\עשרות אלפים!!!

אולי זה קצת ירתיע אותם ויכוון אותם לדרך הנכונה ולא הנבזית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגע הגשה התביעה עד לדיון הראשון בערך שלושה חודשים(כולל פגרה של בית המשפט שנחתה באמצע)

הנתבעת עשתה כל מה שביכולתה לנסות להביא לביטול התביעה משזאת לא צלחה פעלה הנתבעת באסטרטגיית אי הופעה לדיונים, שבסופו של יום, עלתה לה ביוקר.

תהליך הגשת התביעה לא מסובך אפילו כתבתי מדריך פה בתרד לרווחת גולשי הפורום הנכבד:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=535368.300

המטרה של קיום התרד הזה לפי השקפת עולמי,להביא למודעות מה ניתן ואיך לפעול במקריים מסוג זה.

כל צרכן באשר הוא יפעיל שיקול דעת בהתאם למקרה שלו,מקווה שאולי דרך המקרה שלי ואופי התנהלותי למדנו דבר אחד או שניים,

אל תשכחו ,שכר הלימוד שלי הוא הרווח שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתבעת עשתה כל מה שביכולתה לנסות להביא לביטול התביעה משזאת לא צלחה פעלה הנתבעת באסטרטגיית אי הופעה לדיונים, שבסופו של יום, עלתה לה ביוקר.

עלתה לה ביוקר? הכמות שהחברה מרוויחה לעומת הכמות כסף שהיא תפסיד בתביעה כל כך אפסי שלא ניראה לי שהבנת את כוונתם.

לעניות דעתי, אני חושב שהם מנסים לייאש אותך ולקבור אותך בביורוקרטיה ותהליכים משפטיים. טריק מלוכלך.

תמשיך בדרכך ומאחל בהצלחה,עדכן פה בהמשך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לי להגיד את זה אבל KSP שמים פס עליך וחמור יותר על בית המפשיט כנאה שתבעות כאלה קטנות לא מזיז להם כי יש להם לב מאבן

אין ברירה ולהגיש תביעה על סכום גדול בהרבה בתביעה לפרט למה עשית את זה אולי רק כך זה יכאב להם ויזוז משהו בהצלחה לך ובוזזז :P :P :P גדול לKSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שפותח התרד\ אלכס כוונתו הייתה לחנך את KSP ולהכאיב להם,הוא סה"כ תבע אותם בגין מוצר תקול שקיבל מהם ושלא רצו להחליפו,הברירה מבחינתו להשאר עם מוצר תקול שלא עובד או לתבוע אותם.

מבחינתו הוא כבר הרויח ,כי עלות המוצר כבר הוחזרה לו,עכשיו כל השאר בונוס בשבילו,נראה לי שהוא ב WIN WIN SITUATIONבכל מקרה..

הלוואי ש KSP לא יופיעו לדיונים על בסיס קבוע בתביעות נגדם,ככה יעשו לבית המשפט ולתובעים אותך את החיים קלים יותר שיידרשו לשלם הוצאות התייצבות לתובעים אותם.

את הנזק התדימיתי שלהם הם מקבלים על בסיס שבועי פה בפורום שאנשים מעלים לפורום את המקרים שלהם ואז מתגלה הפרצוף האמיתי שלהם.

לא לשים קצוץ זה יכול לתפוס עד שלב כלשהו ,מתישהו זה יתבטא בהפסדים כלכליים שלהם ומחזורי מכירות נמוכים יותר.זאת דעתי עובדה שאני הפסקתי לקנות משם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתו הוא כבר הרויח ,כי עלות המוצר כבר הוחזרה לו,עכשיו כל השאר בונוס בשבילו,נראה לי שהוא ב WIN WIN SITUATIONבכל מקרה..

מה?? לא.

700 שקל זה בקושי עלות הלוח. מה עם הוצאות נסיעה הלוך ושוב הלוך ושוב?

מה עם ימי עבודה אבודים?

מה עם הוצאות התשלום למעבדה הבלתי-תלויה שקבעה שהתקלה בלוח היא לא מהשריטות שKSP מצאו עם זכוכית מגדלת?

מה עם עוגמת הנפש? ההשפלה, הטרטור, הזלזול, וההתנערות ממתן אחריות כחוק?

ה700 ש"ח שנקבע שצריכים לשלם לו זה על הוצאות הגעה לבית משפט וללא קשר לתוצאות המשפט שטרם התקיים.

אל תטעה! KSP לא החזירו לו את עלות הלוח. הם לא קרובים אפילו - יש להם עוד הרבה לשלם עד שיחצו את הגשר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את כוונתי,

אלכס קנה לוח ב 800 שח לא תקין .

KSP לא רצו להחליף,

אלכס נשאר עם -800 בכיס.ו KSP שידם על העליונה,

אלכס תבע אותם,קיבל 700 שח מהם כך או אחרת בגין סיבה כזאת או אחרת,

מבחינתו עלות החזר המוצר כמעט כוסתה.

אלכס הפסיד ימי עבודה,נסיעות והוצאות שונות וכו,לכן הוא תובע אותם על סכום כפול..

הוא מבחינתו כבר ניצח כי הסכום שהוא יקבל הוא X+700 במידה ויזכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכום שפסקו לו מיועד לכסות את עלות בזבוז הזמן שלו, וימי החופש לצורך הופעה למשפט. אני מניח שאצל רוב האנשים 700 שח לא ממש מכסים 2 חצאי ימים חופש + נסיעה. הוא לא הרוויח דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז לבקשת פרקש ,וגם כי אני חושב שזה יכול לשמש לעזר לאנשים אחרים הנני מפרט את שלבי הגשת כתב התביעה:

חשוב להגיד שאת כל הפעולות הנכם יכולים לבצע דרך האינטרנט בלבד (מי שלא מסתדר ניתן לגשת פיזית לבית המשפט לתביעות קטנות שקרוב למקום מגוריו)

מה עלינו להכין מבעוד מועד:

טופס כתב תביעה - ניתן להוריד מפה : http://elyon1.court.gov.il/heb/forms/tvia1.pdf

פרטי החברה\גוף שנתבע(מספר תאגיד)- ניתן לבדוק מפה: http://havarot.justice.gov.il/

מסמכים נלווים שברצונך להציג כראיות בתביעה בפורמט PDF.

כרטיס אשראי.

אז ככה:

נכנסים לאתר מדינת ישראל הרשות השופטת: http://www.court.gov.il/heb/home.htm

בוחרים במערכת משפט נט- ומבצעים כניסת בעל עניין בתיק (ללא כרטיס חכם).

לאחר מכן מקישים את ת.ז שלכם ומבצעים אישור.

עכשיו אנחנו פותחים תיק של תביעות קטנות עי לחצן פתיחת תיק.

מקלידים את הפרטיים הרלוונטים וממשיכים לפי ההוראות עד לשלב תשלום האגרה.

חשוב לציין שהאתר הינו מייטיב לעבוד רק עם אקספלורר גרסה 8 בלבד ויש לעבוד בתצורת COMPATIBILITY MODE

במידה ואתם עזרה טכנית בביצוע פעולות באתר אתם מתקשרים למוקד התמיכה:077-2703-333 מוקד מקצועי מאוד.

בסיום התהליך אתם מקבלים אישור אסמכתא וקבלה שבעזרתן ניתן לעקוב על מצב התיק און ליין.

*** אני ממליץ להגיש תביעה רק אחרי שמיציתם את כל האופציות האחרות שעומדות לרשותכם***

מה זאת אומרת כל האפשרויות שעומדות לפניכם?

זה כולל מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ניצח ? ה 700 שקל האלה הם רק על הטרטור להגיע לבית המשפט ולגלות ש KSP לא מגיעים

וגם במידה ואלכס יזכה בדיון הוא לא באמת "זכה"

הוא סה"כ יקבל את מה שמגיע לו בחזרה על הטרטור ש KSP מאלצים אותו לעבור

תאמינו לי שהוא היה מעדיף לקבל את מה שמגיע לו ולא לעבור את כל הטרטור הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים,

אני שמח שהמקרה שלי מעניין מאוד אתכם,ואף חלקם הפכתם לסנגורים שלי במידה כזאת או אחרת,

אז קודם כל תודה על שיתוף דעותיכם,וכמו כן אני רוצה להסביר פה כמה נקודות חשובות מבחינתי:

אם הייתי רוצה להעניש את KSP ולהכפישם,ישנן מדיות הרבה יותר חזקות מהתרד הזה שהייתי יכול להשתמש בהן.

אם הייתי רוצה להיות להתעשר על חשבונם,הייתי תובע אותם בסכום גבוה הרבה יותר.

אם הייתי רוצה לגרום לKSP נזק לכיס הייתי תובע אותם ייצוגית על מסמך כתב ויתור האחריות שהם מחתימים את הלקוחות שלהם.

מטרתי הייתה ועדיין הינה,לקבל החזר כספי על אותו מוצר שרכשתי ועל הנזקים העקיפים והישירים שנגרמו לי כפועל יוצא מההתנהגות של KSP.

אני יכול להגיד שכמובן הייתי מעדיף לקבל את ההחזר הכספי או החלפת המוצר התקול מבלי להכנס לסאגה משפטית מולם,אבל צריך גם להדגיש שאסור לנו בתור צרכנים שזה יהיה השיקול שימנע מאיתנו לפעול במישור המשפטי מול כל חנות באשר היא.

לסיכומו של עניין:

תגובותי הבאה תהיה לאחר תוצאות הדיון שבו תתקבל ההחלטה הסופית בענייני.

שיהיה לכם רק טוב ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

הדיון ננעל - עד שפותח הדיון יחליט לעדכן אותו.

אני לא חושב שהנושא צריך להטריד את הפורום בכל רגע. אם יהיו חידושים הם יפורסמו.

פותח הדיון - אם תרצה לפרסם הודעה חדשה או עדכון אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית אלי או לאחד המנהלים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...