מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 26 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

לא רוצה "להצית" מחדש את הויכוח על המהירות אבל פעם ראשונה עשיתי בדיקה בגולן והופתעתי לטובה. אני בקריות ונתתי לו להתחבר לשרת הדיפולטי שלו (במקרה שלי חיפה) ויצא 7.8M הורדה וכמעט 2.5M העלאה...נראה לי מאוד מכובד. סתם בישביל ההשוואה מאותו מקום בדיוק (אותו חדר אפילו) ובאותו הזמן ביצעתי בדיקה זהה בטלפון של בת זוגתי שבהוט ויצאו נתונים נמוכים כמעט בחצי

מה אתה עושה עם המכשיר? למה אתה צריך העלאה והורדה מהירה.

יש גם הגבלה של 3 ג'יגה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני נמצא בגולן טלקום ולפי מה שהבנתי מהם הם לא מספקים שירות חסימת שיחות זמניות דרך הגדרות הטלפון (כנראה שהרבה אנשים לא משתמשים בזה כי עדיין לא שמעתי מישהו שהתלונן על זה, אז אם יש מישהו שלא יודע מה זה, אמור להיות אפשרות לחסום שיחות נכנסות או יוצאות בהגדרות המכשיר מה שצריך זה פשוט להזין קוד מסויים לחסימה\פתיחת שיחות)

זה קצת מאכזב כי הייתי מצפה מהחברה הזאת לקצת יותר

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=542263.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בשביל שאחרים לא יחיגו עם חשבון שהוא לא ללא הגבלה.

בכל מקרה, מדובר בהגדרות שבאות עם המכשיר. לפעמים הקוד שהכמשיר דורש לפעולות אלו, הוא הקוד של כרטיס הסים.

הקודים מופיעים בכרטיס המצורף לסים בגודל כרטיס אשראי. מהיכן שתלשת את הסים של גולן.

יש שם 2 קודי PIN, ו 2 קודי PUK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, מדובר בהגדרות שבאות עם המכשיר. לפעמים הקוד שהכמשיר דורש לפעולות אלו, הוא הקוד של כרטיס הסים.

הקודים מופיעים בכרטיס המצורף לסים בגודל כרטיס אשראי. מהיכן שתלשת את הסים של גולן.

יש שם 2 קודי PIN, ו 2 קודי PUK.

ניסיתי את הקודים שבאים עם הכרטיס והם לא עובדים, בשירות לקוחות של לא היה להם מושג על מה אני מדבר, ולא נראה לי שזה במכשיר עצמו כי באתר של זה לא מוזכר בין הקודים של הברירת מחדל שבאות עם המכשיר, וגם כשאני מקיש קוד מסויים לא מופיע לי "שגיאת קוד" אלא ש"הדרישה לא הושלמה" ובמכשיר אחר של היה כתוב משהו כמו "אנא פנה אל ספק השירות" מה שגורם לי לחשוב שהשירות מסופק דרך הרשת בד"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה זשה2100 לא עובד טוב במקומות סגורים או 850?

בכל מקרה, נראה שהמדריך שלינקק romansah9 עובד יופי, הצלחתי להפעיל את ב850 עלפניו, אם כי אני לא יכול כמובן לבדוק זאת בפועל (תלקוח אורנג'). מגניב ביותר! :-*

חושבים ששווה את הזמן שלי לנסות לשכנע את אורנג' כלקוח וותיק להשוות את החבילה שלי (clear max)לתכנית 10אג' של הוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר, אתה לא תצליח. החברה לא שייכת לנציג שתדבר איתו ואין לו שום דרך להמציא לך תוכניות.

גם בשימור לא יביאו לך תוכנית כזאת. הדבר היחיד שהם יכולים איכשהו להציע זה זיכויים כספיים חד פעמיים כאלה ואחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שאלה,

נרשמתי לחבילת 99 ש"ח בגולן טלקום - ניידתי את המספר מאורנג' לאחר ההפעלה עליי להמתין כ3 שעות והמספר יעבור ואוכל להשתמש בטלפון?

1.איך אני יודע אם הניוד בתהליך ? או מתי הוא צפוי להסתיים - פשוט ראיתי שהם לא מניידים בשישי-שבת והפעלתי את הסים בשעה 6 בחמישי האם הם יספיקו לנייד?

2.האם אורנג' לא יפריעו למהלך ופשוט אוכל להתנתק מהם ביום ראשון לאחר שנויידתי לגולן?

3.כרגע הטלפון טופס רק לשיחות חירום (אני עם הסים של גולן) האם זה יפריע לניוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אתה עדיין יכול להשתמש בסים של אורנג'. רק כאשר הסים באורנג' יפסיק לפעול (שיחות חירום בלבד) תהליך הניוד הסתיים והמספר שלך יעבור בהצלחה לסים של גולן.

כמובן שאתה יכול להשתמש בסים של גולן, אבל מופעל בו כרגע מספר זמני- מה שאומר שאתה לא תיהיה זמין/מזוהה במספר שלך.

יש סיכוי מאוד גבוה שהניוד שלך יכול להסתיים רק ביום ראשון, אבל אל תתפוס אותי במילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...