ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות

YairZ

Recommended Posts

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה פעם ניסיון לקניה קבוצתית של מקלדת מכאנית שהיה לה ביקוש עצום אבל לא הצליחה,

אולי הגיע הזמן לנסות שוב?

ואם לא אני מציע אוזניות kraken pro שאני חושב שיהיה להם אחלה ביקוש, עוד לא מוכרים אותם בארץ אבל =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

מישהו יהיה מעוניין במסכי 120\144הרץ+ תלת מימד?

120 בארץ(S23A950D -עולה 2200) , 144 הרץ (VG248EQ - עולה 1500-1700 כולל משלוח ומע"מ דרך BUY2USA) רק מחו"ל..

הצעה לגיימרים, איכות הצבעים לא הכי טובה ומדוייקת העיקר פה זה הקצב רענון הגבוה

ו- למשתמשים בכרטיסי אפשר להפוך את המסכים האלה לדמויי CRT כמעט ללא MOTION BLUR (מריחות\טשטושים) ע"י טכנולוגיית Lightboost..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מה דעתכם על קניה קבוצתית לDELL U2312HM.

לדעתי הגודל הזה הוא הכי משתלם לתחנות עבודה סטנדרטיות וזה מסך מצויין.

יש סיכוי לארגן קניה קבוצתית כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהעלו את זה כבר,

אבל אכתוב בכ"ז.

אני חושב שצריך לעשות קניות גם בנושא ציוד היקפי, ואני לא בהכרח מדבר על מסכים. יש בפורום הזה הרבה ואנשים שמשתמשים במחשבים שלהם בקביעות לצורכי פרנסה. לדעתי קניה קבוצתית של מקלדת מקצועית תקבל מענה לא מצומצם בהכרח.

אני למשל לא ממהר לקנות מקלדת חדשה, אבל אם הייתה הצעה לקנייה קבוצתית למקלדת מקצועית במחיר הוגן (300-450 ש"ח) הייתי הולך על זה ככל הנראה.

בנוסף, ראיתי שהיו קניות לכרטיסים, אבל ידוע שעוד מעט יגיעו הכרטיסים החדשים - מקור: http://hwzone.co.il/hardware/news/141026

לדעתי אפשר לפחות לנסות לעשות יוזמה חדשה לקנייה קבוצתית של אחד מהכרטיסים הללו, ולהוסיף לסקר אם אנשים מעוניינים לחדש קניה קבוציתית של GTX 660 ti או HD 7950 וכו'. אני חושב שגם לזה יכול להיות מענה לאור הצטרפות הכרטיסים החדשים.

לי אישית היה יותר מתאים לעשות קניה קבוצתית לGTX 660, אבל ראיתי שזה נכשל, לכן אני מציע בהכרח על הכרטיסים החדשים.

אם אני אראה שיהיה מענה לקנייה של הGTX 650 ti boost אני אקנה אפילו שניים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...