ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות

YairZ

Recommended Posts

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעניין! :xyxthumbs:

האחריות תופסת בכל העולם?

כן... אני קניתי GTX680 (של EVGA), בארצות הברית, הוא נישרף בהפעלה הראשונה, שלחתי אותו לגרמנייה שיבדקו אותו, עדיין לא קיבלתי תשובה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שפרסמת מודעה בTZ על 580?

שדרוג מיותר מ580, אבל אם אתה לא מפסיד שקל אז הרווחת :)

תתחדש :xyxthumbs:

אממ כן זה אני.

ה 670 FTW משתווה~ בביצועים ל 680. זה כאילו קניתי 680 לכל דבר. יש לו גם PCB של 680 וכל בלוק שמתאים ל 680 מתאים גם ל 670 FTW. הבנתי גם, שעם תוספת אוברקלוק קטנה עוברים את הביצועים של 680 רגיל בקלות. לפני שקניתי, התעניינתי בפורומים אחרים בט'רדים ששאלו אם באמת יש טעם לשדרג ואם אני לא טועה, בכולם התשובה הייתה חיובית. יש גם סיבות אחרות לשדרוג: מתחמם הרבה פחות, צורך הרבה פחות חשמל, אני יכול לעשות של כאלה על הספק הנוכחי שלי (עם 580 אני לא יכול). מבחינת ביצועים, אני רוצה את זה במיוחד ל Project Cars. סימולטור נהיגה בהתהוות, משהו רציני ביותר ועם ההתפתחות שלו (מחודש לחודש) הגרפיקה נהיית יותר ויותר כבדה. במיוחד בתנאי לילה עם אפקטים של תאורה, צל ועננים דינאמים. עם ה 580 אני מקבל משהו כמו 30 FPS שזה נמוך מאד. אני מניח שמתי שאומרים שבבנצ'מארק מסויים נדרש 680 אחד בזמן ששנה שעברה נדרשו שלושה 580 כדי לקבל ביצועים זהים, זה אומר משהו. :|~

אגב, בארה"ב יש ל אחלה דבר שנקרא STEP UP, אתה יכול לתת את הכרטיס הישן שלך, להוסיף משהו כמו 100$ ולקבל את הגרסה החדשה. בארץ לא תופס, שאלתי אותם במייל. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט אלפייה פחות מבארץ. אפרופו, השניה קיבלתי סמס מ USHOPS שהחבילה הגיעה לארץ, וואלה תותחים ! אני מקווה שזה יגיע תקין והכל.

:)

נב,

לפני ביצוע העסקה, עשיתי השוואת מחיר עם מאסטופ ו USHOPS יצאו משמעותית יותר זול. הפרש של 40-50$ אאל"ט.

לא יכול להיות אלפיה פחות, אבל כן כ 500 שח אתה חסכת. כרטיס עצמו עולה כ 400$ גם באמזון וגם במכירות באיביי, גם אם השתתפת במכירות פומביות ואולי יצא לך פחות 10-20$. אבל גם עלה לך שליחה למחסן 10$ ולארוז מחדש 10$ אז נשארנו על 400$. עכשיו שליחה עולה לך 20$ דרך ים או 33.5 דרך אוויר וכן כתבת ששלחו לך בדואר אוויר. על מע"ם 17% מ433$ יוצא לך ~74$ . סה"כ יוצא ~507$ שזה יוצה מעל 2000 שח. ואני מאמין שלא לקחת ביטוח כי זה עולה גם +- 100שח לא בטוח. וגם שער חליפין באיביי קצת יותר גבוה משער חליפין בבנק. אז יצא בכללי קצת יותר מ2000 שח. בחנות בארץ זה עולה כ2500 http://ksp.co.il/?uin=16774 אז יוצא חסכון של כ500 שח. זה עדיין משתלם. אני נראה לי גם הולך להביא כרטיס 660TI. יוצא כ400 שח פחות מבארץ. אבל תדע לך שבמקרה ותצטרך לשלוח אותו לתיקון או להחלפה ליצרן וישלחו לך כרטיס חדש, אז תחוייב שוב במע"ם. ואז אתה כבר מגיע לאותו סכום שזה עולה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס משומש בן חודש. הוא מכר לי אותו בהרבה פחות מ 400$ כי הוא רצה להפטר ממנו מהר. ערכתי את הפוסט למעלה כמה פעמים ובסוף שכחתי להוסיף את הפרט החשוב הזה. עמכם הסליחה. :facepalm:

מה שאתה טוען לגבי שליחה של כרטיס חדש לא נראה לי נכון, לפחות ע"ס הניסיון שלי. פעמיים שלחתי דברים לחו"ל כדי לקבל אחריות ולא שילמתי שקל שזה חזר. אני מדבר על דברים של יותר מ 100$. הם רושמים על האריזה "warranty replacement" וערך "$0" בדיוק בגלל זה.

בקיצור, מי שרוצה להביא כזה כרטיס חפשו את המשומשים, אלה שאנשים מוכרים זמן קצר אחרי שקנו. לא כולם מחיר מציאה אבל עם סבלנות ואורך רוח זה אפשרי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי טובין שיוצאו לחו"ל, תוקנו במסגרת תקופת האחריות של הספק, ולא שולמה כל תמורה בעבור תיקונם - יחול פטור ממסים .

לגבי טובין כאמור, ששולמה תמורה בעבור תיקונם - יחולו המסים על עלות התיקון בלבד.

לגבי טובין שהוחלפו בחדשים, יחולו המסים החלים, גם אם ההחלפה נעשתה במסגרת תקופת האחריות.

http://ozar.mof.gov.il/customs/doar1.htm#a8

סעיף 8.

אם תיקנו בחינם, אז אין מיסים, אם החליפו בחדש אז יש מע"ם שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה. במקרה שלי, גם אם אשלם מע"מ על כרטיס חדש, עדיין יצא לי משתלם. אפשר ללמוד מזה שכדאי להכניס גם את העלות האפשרית הזאת לעלות הסופית של המוצר.

הערה נוספת לגבי העניין הזה. אם מישהו מביא לך את המוצר מארה"ב, זה כמובן ייצא בהפרש עוד יותר משמעותי ככה שהמע"מ הזה יהפוך זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, מחיר בTMS לכרטיס מסך הכי מהיר של 660TI של גיגבייט ירד ל 1750 שח http://www.tms.co.il/product/11801 שזה מחיר די סביר. בעוד כמה ימים אמורים לצאת כרטיסים חדשים יותר חלשים ממנו וכנראה מחיר שלו גם יירד כמו שכתבו פה http://hwzone.co.il/hardware/news/139252 לדעתי אפשר בעוד כשבועיים להתחיל לרשום אנשים לקניה קבוצתית של דגם הזה, ואז כשיהיה כ20 איש לנסות להגיע לעסקה בסביבות 1600-1650 שח, ואם תהיה הורדת מחירים אז לכיוון 1500. מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...