ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות

YairZ

Recommended Posts

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מוצר אולטרה פרימיום שרק אנשים מעטים צריכים. לא הרבה אנשים ישלמו סכום ארבע-ספרתי ולא לקבל תוספת ביצועים.

הוא מדבר על גירסת הMICRO ATX

קצת יותר עממי

http://ksp.co.il/?uin=15653

אבל אם כבר, אז רק ITX :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד בעד קניה קבוצתית לכרטיס מסך המצויין, ובמחיר הטוב יחסית - GTX 670 מבית .

|

http://ksp.co.il/?uin=15857

|

כרטיס מסך מצויין. אני רוצה לקנות אותו במחיר טוב. גם ב300-400 ש"ח פחות ישתלם.

|

אם יהיה ביקוש, בבקשה כיתבו.

|

|

אין ביקוש? :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שחשקה נפשו בכרטיס מסך 670 של נבידיה...קבלו "חווית קנייה":

שבוע שעבר הזמנתי 670 FTW (של EVGA) דרך איביי + USHOPS והנה כמה דברים שלמדתי מהקנייה הזאת...

בגלל שמדובר במוצר יקר, הרבה מוכרים באיביי נמנעים מלשלוח מחוץ לארה"ב. הסיבה שזה קורה היא, שכל עוד זה לא נשלח באמצעות משלוח EMS שכולל מעקב + שליח עד הבית וחתימה (כידוע, משלוח מאד יקר ולא משתלם) הם לא זכאים להגנה (EBAY SELLER PROTECTION). מה שאומר, שהקונה יכול להיות רמאי שאח"כ ידווח לפייפל שלא קיבל את המוצר (מס' מעקב לבד לא תופס) ואח"כ המוכר מעבר לים נשאר בלי המוצר ובלי הכסף כשידיו כבולות. שמצאתי את המוכר שממנו קניתי, ביקשתי ממנו לבדוק את עלות המשלוח לישראל עם USPS FIRST CLASS ו PRIORITY. העלות לא הייתה גבוהה אבל קפצה לו הודעה באדום שאין לו 'הגנת מוכר' אם הוא שולח בשיטות האלה. כמובן שהוא לא הסכים להיות הפרייאר שלי. הוא מכר לי את זה במחיר מעולה ולא רציתי לוותר על העסקה אז פניתי ל USHOPS ועשיתי כל מיני חישובים במחשבון עלויות שלהם וראיתי שזה עדיין יוצא מאד משתלם. משלוח עד למחסן שלהם ב NJ יצא לי 10$, אח"כ הם ארזו את זה מחדש (תמורת 10$ נוספים) כדי להוזיל את עלות המשלוח הסופית ושלחו לי את זה בדואר אוויר מהיר (4-7 ימים עם שליח עד הבית).

מי שחשב בתמימותו (כמוני) שאפשר לשלח את זה עם משלוח FIRST CLASS וגם לדלג על המע"מ שיחשוב שוב חח.. סורקים את החבילות בדואר ועולים על הדברים האלה ברגע שהמוצר הוא יקר. עכשיו יבוא מישהו ויגיד "כן, אבל אם המוכר רשם על זה 50$ + GIFT?" אז זהו, שרוב המוכרים לא פרייארים ואם הם רושמים כזה ערך לכזה דבר יקר, במידה וצריך להפעיל ביטוח על חבילה שאבדה, הם יקבלו 50$ ולא דולר יותר. משמע, גם את זה הם לא עושים אלא אם נפלתם על מגה פרייאר וגם אז, יש סיכוי לא קטן שזה יתפס במכס ואז מנקנקים אותך באי אילו עמלות + קנס.

אפרופו, בכרטיסים החדשים של , כל מה שצריך כדי לממש אחריות זה הסיריאלי של הכרטיס. אין יותר בעיה להעביר את הכרטיס מיד ליד כי האחריות "קשורה" לכרטיס ולא לבעלים (כפי שהיה נהוג בעבר).

ALL THINGS CONSIDERED, שווה להביא את הכרטיסים האלה מחו"ל. פה בארץ, עם מחירים של 2500 ו 3000 שקל זה פשוט לא ריאלי. על אירופה אין על מה לדבר. שבוע שעבר היו לי שני חברים בחו"ל במקביל, אחד בסין ואחד בצרפת, בסין בכלל לא מצאתי מקומות שאפשר להזמין ובצרפת (אירופה) המחירים היו אסטרונומים כמו בארץ. המקום היחידי שאפשר להביא ממנו ולחסוך ימבה כסף זה ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט אלפייה פחות מבארץ. אפרופו, השניה קיבלתי סמס מ USHOPS שהחבילה הגיעה לארץ, וואלה תותחים ! אני מקווה שזה יגיע תקין והכל.

:)

נב,

לפני ביצוע העסקה, עשיתי השוואת מחיר עם מאסטופ ו USHOPS יצאו משמעותית יותר זול. הפרש של 40-50$ אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...