ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות - עמוד 12 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות

YairZ

Recommended Posts

מישהו מתכנן לעשות רכישה קבוצתית של GTX770/760?

הייתי מארגן בעצמי אם הייתי יודע איך וגם אין לי ממש יכולות מיקוח.

אני בעניין גם של מקלדת ועכבר גיימינג, לא ממש משנה לי איזה כל עוד המחיר סביר מאוד!.

פתוח להצעות למי שמתכנן רכישה קבוצתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש אנשים שמעוניינים בכיסא גיימרים\מחשב\ספורט\מגניב כמו זה שבתמונה? (יש עוד צבעים)

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%9B%D7%A1%D7%90-%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%A8-%D7%91%D7%93-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93-ROA

b-1.jpg?id=10174391

למי שלא יודע זה כמו הכיסאות שמשמשים לסימולטורים:

http://www.instablogsimages.com/images/2007/12/20/vrx-mach-4_48.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הצעות לקניות קבוצתיות:

- כוננים בנפחים גבוהים יותר: בנפח חצי טרה (דגם 840 של סמסונג למשל) או כונן קשיח בנפח 4 טרה או DOKים בנפחים גבוהים עם תקן USB3.

- U2412M של ( או אפילו U2913WM הרחב).

- בתצורת 5.1.

- כרטיסי קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך בכרטיס קול, משהו על SOUND BLASTER Z/Zx/ZxR יהיה נחמד.

SSD נראה לי עדיף 240/250/256GB, החצי טרה מאוד יקרים. אם יהיה אפשר גם VALUE וגם HIGH END זה בכלל יהיה מצויין.

מארזים גם שווה לנסות טוב, לראות איזה דגמים חדשים של יגיעו לארץ או אולי ה CARBIDE 330R החדש (מארז "VALUE" שקט, מחיר רגיל 450 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצעתי לעשות קניה למוצרים יקרים יותר בכוונה. כלומר מצד אחד ככל הנראה שכמות המתעניינים תהיה קטנה יותר בגלל היוקר, אבל מצד שני ההנחה התיאורתית תהיה גבוהה יותר מחומרה זולה ממילא, אבל בעיקר יהיה פוטנציאל להורדת מחירים כללית, בדיוק כמו שקרה בקניה הקבוצתית הראשונה של כונני הSSD שהורידה באופן תמידי את המחירים ברוב החנויות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארזים ראיתי שיש ניסיון לקניה נוספת של R4 אבל אין כל כך אנשים, יכול להיות שמארז שונה יביא איתו אנשים נוספים בלי קשר למחיר, כמו כן חלק מהמארזים החדשים של NZXT ממש מומצלים והמחיר בהתאם. שווה לחקות חודש חודשיים (או כמה שזה לא יהיה, TMS אמרו בקרוב) לראות מה מגיע לארץ ומה המחירים.

הכרטיס קול הכי זול שהזכרתי עולה בארץ 600 שקל, בהזמנה מ זה יוצא 100 שקל פחות, מאמין שיש מקום לצמצום אפילו בדגם הזה. בדגמים היקרים יותר ההפרש בין המחיר בארץ למחיר בחו"ל גדול.

SSD לדעתילא יצליח, במיוחד לא אחד של 500G, בקושי 250G הצליחו בפעם האחרונה למרות שהיו דיי הרבה אנשים שרצו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תאורגן מכירה קבוצתית של במחיר טוב אני אצטרף.

כמו כן, כרטיס קול לא יזיק כל עודזה יהיה בגדר המחיר הנורמלי.

מארזים חדשים של צריכים להגיע לTMS בשבוע הקרוב כך שאני יותר מאשמח אם יהיה איזה מכירה קבוצתית.

יום טוב:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מארזים - לא כדאי לעשות שוב על מארזי פרקטל כי מארז לא מחליפים בתדירות גבוהה, בעיקר לאחר קניה קבוצתית מוצלחת של אותו מארז. אפשר בהחלט לחכות לNZXT אבל בספק עד כמה היא תצליח גם כן.

לגבי כרטיסי קול - דווקא חשבתי על כרטיסי סונר של אסוס, כמו הSTX שנחשב למעולה.

לגבי כונני - זה בדיוק הקטע, המחירים של הכוננים בעלי נפח גבוה עדיין מאוד יקרים, משהו שהקניה הקבוצתית יכולה לשנות, בתקווה לצמיתות.

לגבי אנטיוירוס - מיותר, הרבה מורידים באופן לא חוקי כאשר הרוב משתמשים בגרסאות חינמיות שממילא מספיקות מעל ומעבר למשתמש הפשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...