ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז בקשות לקניות קבוצתיות

YairZ

Recommended Posts

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Asus Xonar Essence STX עולה בארץ 860 שקל, מחיר באנגליה כ 135 פאונד.

Creative Sound Blaster Z עולה בארץ 590 שקל, מחיר באנגליה כ 80 פאונד (או כ 54 פאונד לגירסת OEM).

Creative Sound Blaster Zx עולה בארץ 700 שקל, מחיר באנגליה כ 100 פאונד.

Creative Sound Blaster ZxR לא ראיתי בארץ, מחיר באנגליה כ 185 פאונד.

באנגליה יש 20% מע"מ בהשוואה ל 18% בארץ (נראה לי, אולי העלו בארץ). זה אומר שיש הפרש של לפחות 100 שקל בכל כרטיס למרות שבארץ המחיר אמור להיות נמוך יותר (מיסוי נמוך יותר גם אם בהפרש מאוד קטן). כמו כן ה OEM של ה Sound Blaster Z יכול לצאת מאוד משתלם (הפרש של כ 150 שקל), ההבדל הוא שלא מקבלים עם הכרטיס מיקרופון (שבכל מקרה שמעתי עליו רק דברים רעים), הקבלים שונים (בספק אם מישהו ירגיל בהבדל ובכל מקרה בשניהם זה לא audio grade), הכרטיס מגיע בלי LEDs עליו ובלי מגן EMI אדום שבפועל הוא רק ליופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוזר בי, אני כנראה לא אשתתף ברכישה קבוצתית לכרטיס קול.

אני בספק אם מישהו יצטרך כזה בכלל, במיוחד לא בשביל שעולים כמו הכרטיס קול.

אשמח להשתתף אם יהיה משהו יותר זול ו"סטנדרטי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כאילו אתה מדבר על משהו בסגנון של ה DG/DGX, ה DG עולה 155 וה DGX עולה 190, ההבדל הוא רק בסוג החיבור (PCI או PCIE). לא נראה לי שיעשו עליהם קבוצתית כי אין איתם כל כך לאן לזוז במחיר, ההבדל יהיה יחסית קטן. כמו כן לא מדובר בכרטיסים מרשימים במיוחד, שיפור ביחס לכרטיס שעל הלוח אבל המגבר שלהם חלש יחסית והנתונים לא ברשימים במיוחד.

מעליהם יש את ה D1/DX, לא בחירה טובה למי שרוצה להשתמש באוזניות ולא יודע כמה גמישות במחיר אפשר לקבל עליהם, המחיר הכי זול שראיתי באנגליה (מצאתי רק DX) היה 54 פאונד וזה במבצע, מחיר רגיל 60 פאונד. על ה D1 לא נראה לי יתנו הנחה, על ה DX אולי כן.

עריכה: אתם מוזמנים לקרוא על ה Sound Blaster האלה, נראה כאילו הביקורות על הסדרה הזו מאוד טובות, לאנשים שלא רוצים משהו יקר מידי ה Z נותן תוצאות מאוד טובות, ה ZxR גם זוכה לביקורות מאוד מאוד טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה לדעת האם מישהו מעוניין לתכנן רכישה קבוצתית של

oculus rif

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD][TABLE=width: 100%]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

הדבר הזה ללא ספק יותר ממדהים ,והעלות היא לא גבוהה לאומת מה שמקבלים (מוצר מהפכני) 300 דולר .

אבל עם המע"מ והמשלוח כנראה שזה יעלה יותר ,אז נחמד אם רכישה קבוצתית תחסוך את זה .

למי שלא שמע על זה זה מכשיר (משקפיים) שנותן לנו הרגשה של , שאנחנו בתוך המשחק .

תראו את הסרטון שיש באתר שמסביר על המוצר:

http://www.oculusvr.com/

להתרשם אפשר מזה דרך זה:

אנשים שמאבדים שליטה מרוב שהם מרגישים שהם במשחק.

אולם פרטי משלכם !

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מעניין מאוד אבל אני בספק אם מישהו יוכל להרשות לעצמו לקנות את זה כרגע.

גם אם כן בטח שלא יהיה הרבה.

תראה אני רואה פה כאלו שקונים מחשבים באלפי שקלים ראיתי מכירה קבוצתית של כסאות מחשב 300 דולר אם אני זוכר נכון.

אלוואי שכל אחד יוכל להנות מהמכשיר הזה , זה לא עוד או , זו מהפכה טכנולוגית .

ותודה לך על התגובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו עכשיו כשראיתי את הסירטונים זה באמת מדהים ושווה כל שקל!

דבר אחד לא הבנתי, עם מה זה עובד?כלומר-משחקים במחשב, משחקים מיוחדים או סתם סימולטורי הדגמה וכאלה.

במחשה שנייה אם יהיה רכישה שכזאת והמחיר יהיה סביר אני אשקול להצטרף:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן זה יכול לעבוד עם משחקי מחשב עתדיים שיתמכו , ויש מפתחים שהבנתי שמתאימים את השליטה במשחקים שקיימים כרגע בשוק . זה מתאים לצפיית

וגם כל מיני משחקים קטנים , שמע ראתי סרטון על משחק שכריש פתאום רודף אחריך , זה נראה מלחיץ מאוד ,

ABL , אני לא בדקתי מה הולך עם זה , אני יודע שעדיין אין מחיר אבל מימה שהבנתי אמרו שהמחיר יהיה בטווח ה300.

חוץ מיזה בגלל שזה מוצר באמת מהפכני ומלטמדיה לכל המשפחה יש לי תחושה שהמון ירכשו את זה , ואם יש רכישה קבוצתית , זה חסכון מעולה !

זה לא כמו פלייסטשן שיוצא לשוק שעולה אלפי שקלים , אם המחיר יהיה באמת סביבות ה300 דולר ,לדעתי זה נגיש להמון אנשים והמון אנשים ישקלו לרכוש אותו !

אני סה"כ רוצה לדעת האם מישהו מתכוון להרים רכישה כזאת לאוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
רוצה לבדוק קנייה קבוצתית של זיכרון ראם 2X8gb ,cl 9 1600mhz בעל פרופיל נמוך (נמאס כבר מגופי קירור מפלצתיים ומיותרים על הRAM).

תבדוק אם עדיין אקטואלי.. http://hwzone.co.il/community/threads/534345-%D7%9E%D7%95%D7%9B%D7%A8-%D7%90%D7%AA-%D7%94-16GB-RAM#.Um_VvPnIZtg

ואת הגוף אפשר פשוט להוריד, לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...