יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"בכל חנות"? לא ראיתי את זה בחיים ואני חי כבר דיי הרבה שנים...

לא הסתכלת טוב.

אני אומר לך בכל סופר פארם יש את זה ובכל הרשתות הכלבו הגדולות.

זה לא מוצר נישה או משהו בסגנון. הוא מאוד נגיש

זה מפתיע אותי שמעולם לא הכרת את המשחה

אגב

גיל תגיד אתה לא מירושלים? לא בא לך לעזור לי בנושא שפתחתי בנוגע לטיול בירושלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אני ממליץ לך בחום לנסות כמה סוגי סכינים. אתה תוזיל לעצמך גם עלויות וגם תזכה בגילוח מצוין.

הרי גם כך אתה מוכר את הסכין בהפסד אז לא עדיף להשקיע עוד כמה דולרים ולנסות שוב?

ה- Vintage Shaving מאוד קרץ לי בהתחלה, ומאוד התלהבתי מכל ה"תחום" הזה.

אולי הג'ל גילוח לא מספיק מוצלח. (ג'ילט) אני אנסה להשתמש בשפופרת שאמרת נראה אם יהיה שיפור.

אני מרגיש שהסכינים של Merkur לא חדים מספיק והם לא הצליחו להתמודד עם הזקן כמו שצריך. מצד שני, אני דיי מפחד כי בנסיונות הראשונים אפשר לומר שדיי "שחטתי" לעצמי את הפנים עד שתפסתי את הרעיון של הגילוח. (לא מפעילים בכלל לחץ על העור, ומעבירים את הסכין בעדינות מרובה על העור). בנוסף, לוקח לי הרבה זמן להתגלח בהשוואה לסכין רגילה שתוך 5-10 דק' אני מסיים.

לדעתך, מברשת חזיר (BOAR) מספיק טובה? לא רציתי לשלם הרבה כסף על מברשת משיערות גירית.

אני מחליף את השיק פעם ב-3 שבועות/חודש כך שהעלות הכספית בכלל לא נוראית. לדעתי, יש דברים שלא חוסכים בהם.

בכל מקרה אם אני אחליט לנסות שוב, איזה להבים אתה ממליץ לי להזמין? (אני מתגלח כל 2-3 ימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למברשת לטעמי רק גירית אבל גם חזיר בר סבבה. אם אתה מתכנן לעבור באופן כללי למברשת בלי קשר לסכין אז עדיף כבר להשקיע את ה-200 שקל פעם אחת ולקבל נחת להרבה שנים קדימה.

אם אתה קונה מברשת רק בשביל גילוח קלאסי אז קודם תחליט אם אתה מתכנן להמשיך עם הגילוח או לא כי באמת חבל להשקיע סתם כסף.

בנוגע לזמן גילוח, אתה צובר מיומנות. כיום אני מתגלח גם עם תער בזמן שלוקח לאדם אחר להתגלח עם סכין ג'ילט והשליטה בסכין ישרה הרבה יותר קלה מתער. אז זמן זה עניין של תרגול. תחשוב כמה זמן לקח לך לה תגלח בפ עם הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הידידות סטנדרטיות ומתאימות לכל הסכינים. הנה הסכינים שאני ממליץ עליהם (מיוצר בישראל)

http://www.westcoastshaving.com/Red-Personna-Israeli-Double-Edge-Razor-Blades--UK-Packaging-100-blades_p_1268.html

למה החבילה בגרסת הUK Package עולה 6$ פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין של אריזה, בנוסף שה-UK הם יותר חדשים מהמקסיקו.

אנשים אני לא מכיר כל דבר בקשר לאתר או לגילוח. פשוט הוא הכי זול מבין אלה שאני מכיר ששולחים לארץ אז אני מקשר אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה?

אם אתה לאחר גיל ההתבגרות אז לדעתי אין טעם לעבור לגילוח קלאסי. לפי החישובים שלי אתה מחליף סכין פעם חודשיים וחצי שלושה.

אני גם מאמין שהשיער שלך הוא דק, רך יחסית ואין ממנו הרבה אז במצב כזה סביר להניח שאתה מחליף סכין גם בצורה פחות שכיחה.

במצב כזה אם אתה עושה את זה מבחינת עלות נטו, ייקח לך שנים להחזיר את ההשקעה הראשוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, רק רציתי לעדכן איזה ציוד קניתי:

1. ידית Edwin JaggerDE89L עם הידית עם הפסים - 38$

2. 100 סכינים של Red Personna, מחיר 12$

3. משלוח על 1+2 - 5.5$

4. מברשת גילוח Pure Badger 100% (קניתי בTarget), מחיר 10$

5. Arko Shaving Soap Stick, מחיר 4$

סה"כ יצא לי 70$.

נקווה ששיטת הגילוח הזו תוכיח את עצמה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הציוד היום :yelclap: .

לצערי התנהגתי כמו ילד מתלהב וישר רצתי וניסיתי להתגלח עם הEdwin Jagger החדש שלי, קרעתי לעצמי את הפנים.

עכשיו הפנים שלי שורפות כל כך... הבעיה היא שכשאתה מתגלח עם הסכן זה לא שורף ישר בהתחלה אלה לאחר 10 דקות בערך.

בחיים שלי לא דיממתי ככה לאחר גילוח :(

אחרי זה הלכתי לYoutube וראיתי הרבה סרטונים והבנתי שהתגלחתי ממש לא נכון :facepalm:

צריך להשתמש בשיטת ה 3 שלבים, ובכל שלב לנסות להוריד חלק מהשיער ולא ישר להוריד הכל.

אני אתן לפנים שלי כמה ימים להתאושש מהטראומה שעברה עליהם, ולאחר מכן ינסה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא החזקת להב כזה ביד? קח את הלהב ותעביר בעדינות בכתף, אתה תראה את הלהב חותך את העור ולא תרגיש כלום. לאחר מכן, תלוי בעומק, כבר תראה את הדם ותרגיש את החתך.

בכל מקרה אני לא יודע מה הולך לך על הפנים אבל אלא אם כן יש לך זיפים של יותר משבוע - שבוע וחצי, אני מאמין שיספיק לך להעביר את הלהב פעם אחת. הכל עניין של אחיזה טובה והפעלת משקל נכון (רמז: עדינות היא שם המשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...