יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

ברור שלא צריך לקנות ב-500 ש"ח אבל יש טובות בגודל נורמלי החל מ-200 ש"ח (יש גם טובות בשלושים ש"ח, הבעייה שהן פיציות)

איפה אפשר לקנות בארץ ולמה לא לקנות סכין גילוח טוב במקום ראשון? אתה מתגלח עם סכין גילוח ולא עם מברשת. מה זה יתן לי עם אתגלח עם סכין גילוח של ג'ילט עם 5 להבים ואשתמש במברשת של 500 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדלים בין הסכינים זניחים. התגלחתי עם הסכין הכי יקרה שנחש מה זה גג'ילט והגילוח היה הרבה פחות טוב מהלהבים של האחרים.

לקנות להבים של חברה נורמלית יעלה לך בין 18-30 דולר ל-100 להבים. 100 להבים יספיקו לך ל-500 גילוחים שזה אומר יותר משנה של גילוח במחיר מצחיק.

הידית היא עניין חד פעמי, ולמען האמת הידית הכי טובה לגילוח תעלה לך לא יותר מ-60 דולר, כל שאר הידיות היותר ירקות מכילות בתוכן פיצ'רים לא מועילים במקרה הטוב.

למה מברשת טובה?

מחזיקה לאורך זמן. סינטטית תחזיק לך לכל היותר 5-10 שנים. שיער גירית בשימוש נכון יחזיק בין 10-25 שנים.

השיער מחזיק מים וקצף יותר טוב, זה למה נבחר שיער של גירית ולא של חיה אחרת.

שיער גירית משתנה לפי המקום ממנו לוקחים את השיערות, השיערות הכי רכות והכי טובות נבחרות מהצוואר (ניתן לקנות שיערות יותר נדירות אך הן נבחרות בעיקר לפי יופי וממה שאני יודע אין הבדל ביינהן לבין מברשות זולות יותר) אז למה הן יקרות? א' ציד גיריות אסור ולכן משתמשים ביבוא מסין, השיער נבחר בקיפדה כדי שיתאים לגדלים, לא קוצצים את השיער באף שלב. ב) עבודת יד והיא תלויה בגודל של המברשת.

בגדול הכל מ-10 דולר ניתן לקנות מברשת שהיא משיער רגיל של גירית, הבעיה שהן קטנות. הגילוח איתן עדיין טוב, פשוט לא הכי נוח

ב-30 דולר ניתן כבר לקנות גדלים נורמליים של שיער גירית/ חזיר בר(פחות טוב אך יותר טוב משיער סינטטי)

ומ-50 דולר כבר ניתן לקנות שיער צוואר של גירית

משם המחיר עולה בעיקר לפי גודל המברשת. יכלתי לקנות לאבא אותה מברשת בדיות רק עם פחות שיערות בחצי מחיר.

איפה לקנות?

ראיתי מברשות יפיפיות ב- של שיער צוואר של גירית במחיריפ של -100 ש"ח אך יש פה מצב לחיקוי צבוע. את שלי קניתי כשהייתי בסין עצמה ויכלתי לבחון את המברשת מכל כיווון ויש לי קצת ידע בנושא אז אני יכול כמעטי בביטחוחן להגיד שמה שקניתי זה שיער צוואר של גירית (בטוח שיער של גירית, לא בטוח איזה חלק ממנו)

אם אתה מוכן לשלם יותר אז ניתן לקנות בכל חנות באירופה/ ארה"ב או אנגליה. יש מלא חנויות שמתעסקות בכך, פשוט צריך לשים לב.

ראיתי חנות או שניים בתל אביבי שמתעסקות במוצרים לגבר והיו שם במחירים מטורפים

ויש כמובן אתרים, יש רבים מהם אך זה שמצאתי נחמד ויחסית זול אלה ה-west coast shaving

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה העיקרית שלי היא אדמומי ורגיש. גילוח עושה לי דלקת ולרוב דימום קטן (במיוחד בחורף) שלאחר מכן עור פנים כואב. לכן אני מנסה למצוא פתרון שימנע אי-נוחות כתוצאה משימוש בסכין גילוח ג'ילט פיוש'ן עם 5 להבים ואולי גל גילוח לעור רגיש של CREMA. שמעתי שסכין גילוח עם להב 1 הרבה יותר עדין מאשר עם 3 - 5 להבים ומומלץ להתגלח אחרי מקלחת חמה. אני רוצה לדעת אם אפשר לאפשר גילוח נוח אפילו ללא מקלחת, במיוחד מוקדם על הבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

אדמומיות קוראת בגלל כמה סיבות:

קרם גילוח לא טוב, מציע לעבור מ.מ זית ותעשה הקצפה טובה. יקח קצת יותר זמן אבל זה יותר טוב לעור.

עודף סכינים גורם לגירוי עקב גילוח עצבני, הרבה יותר מדי מעברים של גילוח, סכינים לא מושחזות וכו'.

אני משער שהאדמומיות קוראת לך רק בגילוח השלישי-רביעי של כל סכין?

יכול להיות שאתה אפילו רגיש למברשת עצמה ובכזה מקרה אני ממליץ לך בחום להחליף מברשת. אני יש לי עור רגיל, הבעיה העיקרית שלי שאני אוהב גילוח קרוב, אני שונא זיפים קטנים בעיקר באזור הצוואר. זה מגיע אצלעי ממש עד כדי הפרעה נפשית. בכל מקרה אני הייתי מתגלח בצבא לפעמים ללא קרם וגם ללא מים ומועלם לא סבלתי מאדמומיות גם כשהייתי מדמם למוות. כאשר עברתי להתגלח בקרם גילוח וקיבלתי את המברשת הרגילה ב-5 שקל זה ממש שרף לי את העור היא קוצנית ונורא דוקרנית. למען האמת אני ממש לא יודע איך אפשר להתגלח איתה, במיוחד כשיש לך עור רגיש.

גילח עם להב ישר או תער יעזור לך רבות. במקרים קיצוניים אפשר גם לקנות שמן שאתה שם לפני הקרם גילוח וזה עוד יותר מרגיע את העור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודף סכינים גורם לגירוי עקב גילוח עצבני, הרבה יותר מדי מעברים של גילוח, סכינים לא מושחזות וכו'.

אני משער שהאדמומיות קוראת לך רק בגילוח השלישי-רביעי של כל סכין?

יכול להיות שאתה אפילו רגיש למברשת עצמה ובכזה מקרה אני ממליץ לך בחום להחליף מברשת.

גילח עם להב ישר או תער יעזור לך רבות. במקרים קיצוניים אפשר גם לקנות שמן שאתה שם לפני הקרם גילוח וזה עוד יותר מרגיע את העור

אפילו בגילוח ראשון ואני לא משתמש במברשת בכלל.

גילוח עם להב ישר או תער? אתה מתכוון לJAGGER שעולה כמעט 30 לירה שטרלינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל הספר אתה משתמש במסרקים ובסכינים חד-פעמיים?

אבל גם אני בעד לא להעביר סכיני גילוח מאדם לאדם...

לגבי מסרקים אני לא בטוח אבל הם לא נוגעים בעור כמו סכינים חד-פעמיים. לגבי סכינים חד-פעמיים אני בספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תער נקראת גם סכין מסוכנת, עולה החל מכמה עשרות דולרים לכמה אלפי דולרים, שלי עוברת כבר דורות במשפחה.

הגילוח הכי טוב שקיים, נורא מסוכן ונורא קשה להתגלח. אל כנס לזה אם אתה לא מוכן להשקיע וללמוד

אני דיברתי על להב ישר או safety razor. המוט עצמו עולה בין עשר דולר לכמה מאות דולרים, כאמור לטעמי אין טעם בלהשקיע במוט יותר משישים דולר. הדברים הללכו הם לנצח, עוד לא הכרתי אדם אחד שהרס מוט. הסכינים למוט עולים בין 10 דולר ל 50 דולר לקופה של מאה סכינים. הסכינים הכי טובות עולות בדרך כלל בין 12 דולר ל20 דולר לקופסא של מאה.

לדעתי עם גילוח כזה, יפתרו כל הבעיות גילוח שלך.

בנוגע ללהביא למישהו אחר להתגלח אין בעיה עם זה, התער יעבור חיטוי לפני ואחרי, אם הוא ירצה סכין ישר אז מוציאים סכין חדשה מהקופסא. הוא לא יתגלח בסכין שלי ואני לא אתגלח בסכין שלו. בנוגע למברשת אין כל בעיה להשתמש בה מאדם לאדם, במיוחד אם הוא שוטף פנים לפני ואין לו פצעים מדממים חוץ מזה שגם לא חייב להשתמש באותה מברשת אפשר גם למרוח עם היד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם קראתי כתבה שיש כזו אופנה שגברים באירופה ובעבר הרחוק בעיקר היו הולכים לאדם שההתמחות שלו בגילוח. שכחתי את השם של המקצוע ואיך הם הגדירו את זה. אבל הכתב ציין שזה הגילוח הכי טוב וחלק ונעים שהיה לו איי פעם אצל האיש הזה.

SYMBORE, לך תפתח לך סלון שכזה.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדש בחיפה! גלביה HWZONE! :jump:

אתה חנון? חזק? ליצן? בכין? לא משנה לנו אופי שלך כל עוד אתה חבר בHWZONE! :biggthumpup:

ועכשיו! מחירים מיוחדים לחברי HWZONE ובנוסף פרסים לחברים המשתתפים במכירות קבוצתיות! :biggringift:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...