יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

4 סכיני גילוח של GILLETTE FUSION. יש אנשים שמחליפים אותם אחת לשבוע שמצטבר להוצאות של בערך 80-100 ש"ח בחודש רק על סכיני גילוח. עכשיו תראו:

http://www1.buyincoins.com/details/4-x-oem-no-brand-head-shaver-razer-blades-replacements-for-gillette-fusion-power-stand-product-1707.html

מערכת הלבנת שיניים WHITELIGHT בארץ ועכשיו בחו"ל:

http://www3.buyincoins.com/details/whitelight-white-light-whiter-teeth-system-in-as-little-as-10-minutes-product-461.html

http://www3.buyincoins.com/details/white-light-teeth-whitening-system-kit-whitelight-teeth-pen-gel-whitener-bleach-product-11466.html

זה עניין של אותנטיות, נכון, אבל אנשים מסופקים. חשוב כמובן ואני מתכוון לתכשיר הלבנת שיניים WHITELIGHT. הייתי מזמין אבל איך לדעת אם זה בטוח לשיניים אם תכשיר זה לא אותנטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OEM No-Brand Head = זיוף סינישלא יחזיק גילוח אחד. סכין גילוח מקורית מחזיקה בערך שבועיים.

מי שמסופק שיהיה לו לבריאות. אני מעדיף לקנות מקורי ב-. הרכישה ב- משתלמת אם קונים 32 יחידות לפחות וזה מה שאני עושה פעם בשנה. אם קונים פחות אז לא כל כך משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם זה חורג מפורום "צרכנות" אבל, אני גיליתי טיפ מדהים לפני מספר חודשים.

לפני שמתגלחים שותפים את הפנים במים פושרים טוב-טוב ורק אז מורחים קרם/משחה. במצב זה אני כבר עם אותו סכין חודשיים, ואני מתגלח פעם ביומיים-שלושה.

עד לפני שגיליתי את זה הייתי מחליף סכין אחרי שבועיים-שלוש. כנראה שהמים מרככים את הזיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה את "הטיפ" הזה מאז ומתמיד. אם תרצה "לשפר" אותו מומלץ לך להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב. גירויים ושטויות יהיו נחלת העבר... ;)

דובר פה מקודם על משתלם או לא בקטע של סכינים. אז טיפ להארכת חיי הלהב:

תהנו ובצלחה בחיסכון! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה את "הטיפ" הזה מאז ומתמיד. אם תרצה "לשפר" אותו מומלץ לך להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב. גירויים ושטויות יהיו נחלת העבר... ;)

...להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב, להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב, להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב, להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב. גירויים ושטויות יהיו נחלת העבר... ;)

אני מניח כדי לעשות ככה לפני אירוע, אחרת למי יש זמן?

תודה על . משם הגעתי לגבר שמלמד גילוח נכון, יעיל, וללא פצעים:

http://www.youtube.com/user/mantic59

@Yossarian2 תגיד יש לך באמת 100 מגה אינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטונים שלו. הבנאדם הזה ממש אובססיבי לגילוח.

אני עושה ככה:

מתקלח או שוטף טוב את הפנים במים חמים עם שמפו/מרכך. משתמש בג'ל גילוח של NIVEA ומתגלח ב- HYDRO5.

מחליף סכין אחת ל-3 שבועות / חודש.

נסה לעשות את זה, אני הרגשתי הבדל גדול שהתחלתי לעשות כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתקלח או שוטף טוב את הפנים במים חמים עם שמפו/מרכך. משתמש בג'ל גילוח של NIVEA ומתגלח ב- HYDRO5.

מחליף סכין אחת ל-3 שבועות / חודש.

אתה משתמש בNIVEA שבפחית לחץ אם ג'ל דחוס? בוידאו בנאדם מסביר לא להשתמש בפחיות אלה בשפופרת עם ג'ל. ומה זה HYDRO5? חוץ מNIVEA אתה עוד שם HYDRO5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני בינתיים מרוצה מהגילוח שלי. וכן, אני משתמש בפחית עם ג'ל גילוח...

אני מאמין שהבנאדם הזה מומחה בגילוח, לאור הסרטונים שיש לו. אם להקשיב לו, זו כבר בחירה שלך.

איכות ורמת הגילוח חשובה לי אבל פרפקציוניסט כמוהו אני לא.

היידרו 5 = סכין גילוח של שיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני בינתיים מרוצה מהגילוח שלי. וכן, אני משתמש בפחית עם ג'ל גילוח...

אני מאמין שהבנאדם הזה מומחה בגילוח, לאור הסרטונים שיש לו. אם להקשיב לו, זו כבר בחירה שלך.

איכות ורמת הגילוח חשובה לי אבל פרפקציוניסט כמוהו אני לא.

היידרו 5 = סכין גילוח של שיק.

לי חשוב שלא תהיה דלקת ופצעים שמדממים. לפעמים אחרי גילוח העור הופך ליותר מדי רגיש שכואב לגעת פשוט. עד כה משתמש בGILLETTE ותמיד חשבתי שיותר סכינים יש בסכין גילוח, פחות תתכן דלקת ופצעים אבל טעיתי אני רואה וצריך להשיג סכין גילוח עם כמה שפחות סכינים.

היידרו 5 זה רק סכין גילוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב, להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב, להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב, להתקלח ולשטוף את הפנים במקלחת במים חמים, לצאת, להתגלח ואז לשטוף במים חמים במקלחת שוב. גירויים ושטויות יהיו נחלת העבר... ;)

לול

למה לא להשקיע הוצאה חד-פעמית במכונת גילוח ואז לחסוך את כל הסכיני גילוח האלה? חוץ מזה אפשר לקצץ עד לרמה של כמעט גילוח עם סכין, אפילו עם מכונת תספורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי, אם אני לא מתגלח אחרי 2-3 ימים הזקן מתחיל לגרד לי בטירוף.

מכונת גילוח טובה ככל שתהייה לעולם לא תתן תוצאה של סכין גילוח. יש לי מכונת תספורת עם להב שמתחיל מ- 0.7M . קיצוץ במכונה רחוק מאוד מגילוח בסכין.

מי שצריך להתגלח בפעם בשבוע, מכונה תהיה פתרון טוב עבורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...