יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

אתה מכין בעזרתה את הקצף ומורח אותו על הפנים. (שוחרי גילוח ה- Vintage טוענים שזה מכין את הפנים טוב יותר לקראת גילוח.)

אי-אפשר להבין עד שלא מנסים/מרגישים את זה על הפנים.

הגילוח הקלאסי חוזר היום ובגדול, יש מלא חנויות ברשת , בארצות הברית ובאירופה נפתחות חנויות כל הזמן כי פשוט יש ביקוש. נכון שמדובר בנישה אבל יותר ויותר אנשים מבינים שיש עוד דברים חוץ מסכינים רב-להבים של ג'ילט.

אם אתם רוצים לראות איך משתמשים בזה, תצפו בווידאו הזה :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ניסיתי גילוח קלאסי, וירדתי מהעץ הזה מהר מאוד לקח לי איזה 2-3 גילוחים עד שהגעתי למצב שאני לא נחתך.

צריך לזה הרבה סבלנות וריכוז. אני מעדיף את ה- Schick 5 החסכון במחיר לדעתי, לא שווה את זה. לא כולם אובססיביים לגילוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הלהבים האלו כמו של פעם? (אפשר לינק לתמונה?)

אני חושב שאם אתה לא מיומן, תמצא את עצמך זקוק לתרומת דם.

ומה זה DE או SE?

DE - זה הסכין שאתה *אולי* מכיר. יש בו להבים בשני הצדדים של הסכין (Double Edge).

SE - זה הסכין שאתה בטוח *לא* מכיר. יש בו להב רק בצד אחד של הסכין. (Single Edge).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול

למה לא להשקיע הוצאה חד-פעמית במכונת גילוח ואז לחסוך את כל הסכיני גילוח האלה? חוץ מזה אפשר לקצץ עד לרמה של כמעט גילוח עם סכין, אפילו עם מכונת תספורת

מכונה לעולם לא תגלח כמו סכין

אדם מיומן עם סכין יסיים להתגלח הרבה יותר מהר בעזרת סכין מאשר עם מכונה

הפלוס היחידי של המוכנה זה להתגלח תוך כדי נסיעה ברכב או הליכה ברחוב

ולהגיד לך את האמת? גם במצב כזה אני אעדיף סכין.

יש לי שלושה אמצעי גילוחL

תער לגילוח פנים בבית. אחלה גילוח, כאשר יודעים כיצד להשתמש הגילוח נגמר מהר מאוד. סביר להניח שהצורה הכי חסכונית להתגלח.

אני משתמש בתער שכבר לפחות שלוש דורות עובר במשפחה. צורה מסוכנת מאוד לגילוח, הרבה דם. עוד לא יצא לי להשאיר לעצמי צלקת אבל אסור פשוט אסור להתגלח באגרסיביות כמו עם סכין גילוח רגילה

להב ישר. תענוג. השקעה ראשונית גדולה אבל הלהבים עולים פרוטתו. כאשר יודעים כיצד להתגלח כמעט ולא נחתכים. הדרך הבטוחה להתגלח ללא גירוי, משמש אותי בעיקר לגילוח כאשר אני שוהה מחוץ לבית או כאשר אני נמצא במצב שלא מאפשר לי להתגלח בעזרת תער (ללא מראה/שיכור/ עייף וכו')

סכיני גילוח רגילות - בעיקר לחו"ל או כאשר אני מגלח מקומות שהם לא הפנים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שלא הבנתי מה ההבדל בין שלושת אלו ב-DX:

http://dx.com/p/gillette-mach-5-replacement-5-blade-razor-cartridges-4-piece-104442

http://dx.com/p/gillette-fusion-replacement-5-blade-razor-cartridges-4-piece-pack-126913

http://dx.com/p/gillette-fusion-replacement-5-blade-razor-cartridges-4-piece-pack-126930

(חוץ מזה שיש שם איזה מגיב מאוקרינה שטוען שזה מקורי ומצד שני מגיב שאומר שהכל מזוייף).

בהונג קונג הסכיני גילוח (בחנויות הרגילות) לא יותר זולים מהארץ (לצערי).

לכן זה מוזר לי הפיוזן פאוור הזה ב-8$ לרביעיה....

מישהו מכיר מקום זול בעולם להזמין סכינים מקוריות של ג'ילט לארץ בזול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

קניתי לאבא שלי מברשת ב-500 ש"ח תוצרת גרמנית (נקנה בארה"ב) ויצא לי להתגלח עמה כמה פעמים.. תענוג לעור

למען האמת מי שרוצה להשקיע בכל החבילה ולקנות את כל מה שצריך באיכות סבירה + / טובה זה בסביבות ה-300 ש"ח, לקנות מעבר, כולל סטנדים מיוחדים וקערות, מגיע גם עד 800 ש"ח. אבל פה זה נגמר.

הלהבים מאוד זולים וניתן אפילו להחליף להב כל גילוח וזה עדיין יצא זול יותר בעשרות מונים מאשר סכינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לאבא שלי מברשת ב-500 ש"ח תוצרת גרמנית (נקנה בארה"ב) ויצא לי להתגלח עמה כמה פעמים.. תענוג לעור

יש עט ב10 ש"ח ויש עט ב40000$...

כמובן מברשת מזהב ועיצוב משובח, אבל לי מספיקה מברשת רגילה שתגרום לתענוג לעור לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות.. בעשר שקל אתה קונה מברשת סינטטית.

אני מדבר איתך על שיער צוואר של גירית שנבחר בקפידה.

לטעמי זה גם מחיר סביר למוצר שאמור להחזיק עשרים שנה..

בחנות שבה הייתי, יכלתי גם לקנות את כל הפירמות והעיצובים כפי שאתה מדבר.. שם המחירים הרקיעו. עד אלף דולר למברשת והתמורה יחסית קטנה..

אני הרי משתמש בתער, הידית היא שנהב אמיתי מעוטר ועל הלהב עצמו ישנם עיטורים. אני לאיודע כמה זה עלה בזמנו כי סבא רבא שלי השתמש בזה וסבא שלי השתמש בו קצת וזה עבר אלי. כיום אתה לא תמצא כאלה חדשים למכירה אבל ראיתי של צבי וגם ראיתי משנהב אך גם משומש, המחירים שלהם היו בסביבות האלפיים ומעלה דולר. אז אם זה המחיר של התער שלי, וואלה זו הייתה קנייה שווה. יותר ממאה שנה במשפחה.

המברשת שלי אגב גם של גירית שקניתי בסין, בשקלים זה יוצא איזה מאה. ובאמת שאי אפשר להשוות בין כל השלושה (רגילה, שלי, של אבא). אם אתה כבר משקיע ומתגלח כמו שצריך אז תקנה מברשת נורמלית. ברור שלא צריך לקנות ב-500 ש"ח אבל יש טובות בגודל נורמלי החל מ-200 ש"ח (יש גם טובות בשלושים ש"ח, הבעייה שהן פיציות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...