יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי כ 7 גילוחים בwet shaving עם להב של Personna אדום, נראה לי שהלהב לא מספיק חד.

אני מרגיש שהוא לא חותך את הזיפים בצורה טובה.

רציתי לדעת אם מישהו השתמש בלהבים של Feather? מה ההתרשמות שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבעה גילוחים עם אותו הסכין? תחליף לאחר שלושה - חמישה.

feather עוד יותר חד, אישית אני מעדיף פרסונה, גם זול יותר וגם אני לא רואה הבדלים גדולים בגילוח עצמו (רק כאשר אני נחתך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא סוחב? כי בחיי שלא נתקלתי בשום בעיה איתם ויש לי שיער פנים חזק ורב, לא קיצוני אבל בהחלט ממוצע.

אני אמור לקבל השבוע או שבוע הבא. אין לי בעיה להחליף איתך כמה להבים.

אגב אין לי בעיה גם לקנות ממך את הפרסונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סתם הרגשה כי אין לי ממש למה להשוות (השתמשתי רק בPersonna עד עכשיו).

שאני מגלח את האיזור מתחת לסנטר WTG, עדיין יש זיפים ארוכים (יחסית). אולי יש לי בעיה עם הזווית תקיפה?

ושאני רואה סרטונים ביוטיוב של Geofatboy אני רואה שבסבב הראשון WTG הוא מוריד כמעט הכל.

אני אשמח להחליף את ה Personna ב Feather.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם בסוף הגילוח נשארים זיפים? עזוב סיבוב ראשון או שלישי זה תלוי בהרבה גורמים החל מהעור שלך וכלה בידית שלך.

אני אתגלח עוד שלשוה ימים עם פרסונה במיוחד בשבילך ואני אגיד כמה יורד לי מזיפים של שלושה ימים

בכל מקרה בנוגע להחלפה, כמובן שאני לא מתכוון להחליף את כל ה-feathers שלי אחרי הכל המחיר שלהם גדול בעשרות מונים מפרסונה

אם מספיק לך אין יל בעיה גם להביא לך אחד עוד שניים בלי צורך בהחלפה. בכל מקרה על זה נדבר כבר בה.פ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש גם פרסונה אדומה שקיבלתי אם חבילת המדגמים.(עליו לא רשום תוצרת הארץ אלא על הקופסא של 5)

וקריסטל שגם רשום שתוצרת הארץ על החבילה, לא יצא לי לתוח אותם.

כתבו הרבה על להבי האירידיום שהיו הכי טובות עד שהיצור שלהם הופסק

עכשיו הם חזרו לWCS

http://www.westcoastshaving.com/Polsilver-Super-Iridium-Double-Edge-Razor-Blades-5-pack_p_1677.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כ 7 גילוחים בwet shaving עם להב של Personna אדום, נראה לי שהלהב לא מספיק חד.

אני מרגיש שהוא לא חותך את הזיפים בצורה טובה.

רציתי לדעת אם מישהו השתמש בלהבים של Feather? מה ההתרשמות שלכם?

אין לי feather אבל יש לי כמה אחרים אם אתה רוצה.

יש לי גם סכינים ישראלים שמיוצרים באותו מפעל כמו הpersonna שלך, אני זורק אותם אחרי 3 פעמים. זה הרבה עניין של טכניקה וגם התאמה אישית שלך לסכין.

אם אתה רוצה, תשלח לי הודעה לפרטי ואני אתן לך כמה סכינים אחרים לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...