יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

לול

למה לא להשקיע הוצאה חד-פעמית במכונת גילוח ואז לחסוך את כל הסכיני גילוח האלה? חוץ מזה אפשר לקצץ עד לרמה של כמעט גילוח עם סכין, אפילו עם מכונת תספורת

אם אני לא טועה, מידי פעם צריך גם להחליף סכינים גם במכונת גילוח שמחירם לא זעום בכלל... ככה שגם פה ההוצאה לא בדיוק נגמרת בהוצאה ראושנית וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לול

למה לא להשקיע הוצאה חד-פעמית במכונת גילוח ואז לחסוך את כל הסכיני גילוח האלה? חוץ מזה אפשר לקצץ עד לרמה של כמעט גילוח עם סכין, אפילו עם מכונת תספורת

מכונת גילוח עושה לי דלקות ומייבשת לי עור פנים כי אני חושב שאני רגיש למתכת.

:-\ אם הייתי לובש חליפה של איירון מן, הייתי חוטף דלקות בכל הגוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול

כמעט זו מילת המפתח. אחרי גילוח אני רוצה שהפנים יהיו חלקות לגמרי, לא עם זיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, לפני כשבועיים נגמר לי הג'לט פיוז'ן וביקשתי מאשתי לקנות לי חבילה של 4 להבים וגם ג'ל גילוח של ג'לט כי גם זה נגמר. היא מתקשרת מהסופר ושואלת אותי אם אני באמת צריך את זה כי זה עולה 100 שקל ביחד , היא לא רגילה לקנות לי את הדברים האלה....עניתי לה "עזבי, אני כבר אקנה לי לבד"....אחרי חצי שעה אני קורא את הכתבה הזאתhttp://www.themarker.com/wallstreet/1.1678597 ואז אני אומר לעצמי: "עוד פעם דופקים אותנו בארץ!", אתם בטח מכירים אתהתחושה הזאת. התחלתי לבדוק אם החברה עושה משחולים לארץ, חיפושים ברשת. להפתעתי גיליתי שיש פורומים עם מכורים לנושא הגילוח, קראתי, בדקתי ואחרי כמה ימים הזמנתי לי את המכשיר גילוח הבאה : http://www.shaving.ie/products/Edwin-Jagger-DE89-Chrome.html. כולל משלוח זה עלה 40$. מחזיק כל החיים. בנוסף הזמנתי מחנות שקיבלתי המלצות מברשת משיער גירית : http://www.ebay.com/itm/280650047771?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_1004wt_912 בזה נגמרו ההשקעות הגדולות. קניתי מחנות בתל אביב חבילה של 200 סכיני גילוח ישראלים ב45 שח, מספיק לשנתיים, מאוד איכותיים. קרם/משחת גילוח לא עולה הרבה,יש גם ב10-15 שח(אני קניתי פלמוליב ב11שח, מעולה). הדבר הכי טוב שאין גירויים, ואם יודעים איך לעשות את זה נכון זה ממש תענוג לא נורמלי, 20 שנה אני כבר עם הג'לטים האלה, הרגשתי שאני ממש שבוי של החברה הזאת. קודם גילט סנסור, אחר כך מרק3, אחר כך פיוז'ן ועכשיו יש לכם המצאה חדשה עם 4 או 5 להבים,אני כבר לא מצליח לעקוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מחנות בתל אביב חבילה של 200 סכיני גילוח ישראלים ב45 שח, מספיק לשנתיים, מאוד איכותיים.

לא הבנתי בשביל מה קנית עוד 200 סכיני גילוח אם יש כבר סכין גילוח של JAGGER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jagger היא החברה של הידית/מוט גילוח. בנוסף לזה, הוא צריך לקנות להבים בשביל להצמיד אותם למוט ולהתגלח.

עכשיו מובן. יש לי מוט גילוח פלסטי בבית שלא משתמש בו אבל מוט זה נראה איכותי ומעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו מובן. יש לי מוט גילוח פלסטי בבית שלא משתמש בו אבל מוט זה נראה איכותי ומעניין...

אני ממליץ בחום לקנות מוט גילוח איכותי(לא מפלסטיק), יש ברשת הרבה חברות טובות. זה מחזיק כל החיים, לא מתקלקל ולא צריך להחליף. צריך ללמוד קצת איך להתגלח נכון עם זה אבל זה לא מסובך. הגילוח הופך ממשהו מעיק ומעצבן שלא אהבתי לחוויה נחמדה,פינוק קטן על הבוקר. אי-אפשר להבין עד שמנסים. אם אתה לא רוצה להשקיע מהתחלה במוט גילוח אז עדיף לקנות רק מברשת גילוח איכותית ולראות את ההבדל העצום בין הג'לים הזוהרים לבין השילוב של מברשת משיער גירית וקרם גילוח איכותי(יש לקנות בארץ גם קרם גילוח של WELEDA שהוא רק מרכיבים טבעיים). פשוט לא ידעתי שקיימים דברים כאלה. בקיצור עושים לנו שטיפת מח בפרסומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם אתה לא רוצה להשקיע מהתחלה במוט גילוח אז עדיף לקנות רק מברשת גילוח איכותית ולראות את ההבדל העצום בין הג'לים הזוהרים לבין השילוב של מברשת משיער גירית וקרם גילוח איכותי(יש לקנות בארץ גם קרם גילוח של WELEDA שהוא רק מרכיבים טבעיים).

קרם גילוח WELEDA ולא ג'ל, נכון? הוא בשפורפרת? ומה אם לקנות גיל גילוח אבל בשפורפרת ולא בבקבוקון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-- ^ --

גם משחות הגילוח תוצרת הארץ (ממ, לבנדור, ממ זית) הן סבירות וביחס למחירן הן מעולות.

אני מסכים עם זה שאפילו המעבר (בחזרה לעתיד ...) למברשת ומשחת גילוח מהווה שפור אדיר לעומת הג'לים המודרניים למיניהם. והמלצת שיפור נוספת ויחסית קלה לבצוע - לוותר על הסכינים מרובי הלהבים המודרנים ולחזור לסנסור של שני להבים.

והכי הכי, כאמור, לעבור לשמוש ב DE (או SE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-- ^ --

גם משחות הגילוח תוצרת הארץ (ממ, לבנדור, ממ זית) הן סבירות וביחס למחירן הן מעולות.

אני מסכים עם זה שאפילו המעבר (בחזרה לעתיד ...) למברשת ומשחת גילוח מהווה שפור אדיר לעומת הג'לים המודרניים למיניהם. והמלצת שיפור נוספת ויחסית קלה לבצוע - לוותר על הסכינים מרובי הלהבים המודרנים ולחזור לסנסור של שני להבים.

והכי הכי, כאמור, לעבור לשמוש ב DE (או SE).

נכון מאוד, המשחות תוצרת הארץ הן מעולות וזולות. ממ רגיל עולה 9 שח ברמי לוי. יש לי אנשים מחו"ל(בפורומים של גילוח) שמבקשים ממני לשלוח להם ממ זזית מהארץ.

נכון מאוד, ככל שיש פחות להבים ככה יש פחות גירוי על העור. 5 סכינים (בפיוז'ן) זה ממש גימיק שווקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...