יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כרגע משתמש ב Arko shaving stick והאמת שהוא נותן הקצפה די טובה, אבל הוא מתייבש די מהר.

אני מתחיל מהפנים, ועד שאני מגיע לצוואר אני מרגיש שהקצף כבר התייבש. אולי אני צריך להקציף במברשת עם יותר מים.

בכל מקרה לאחר 4 גילוחים אני יכול להגיד שהגילוח אכן יותר קרוב, אבל אני עדיין נחתך. אומנם לא כמו בפעם הראשונה (שממש קרעתי לעצמי את הפנים) אבל עדיין שאני מרטיב את הפנים להקצפה בין מעבר למעבר אני מרגיש שהפנים שורפות מחתכים קטנים שלא רואים אותם.

אבל אין ספק, במיוחד באזור הצוואר והגרוגרת הגילוח הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה איך מורחים את זה על הפנים? כמו ג'ל לגילוח רגיל? זה נראה ממש קטן כמו משחה תרופתית..

חייבים מברשת בשביל למרוח את זה?

אתה לוקח קצת ושם את זה בתוך קערה או על ברשת ומקציף את זה.

כן חייבים מברשת.

אתה יודע ג'לים לגילוח אלו דברים חדשים פעם לא היו אותם =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע משתמש ב Arko shaving stick והאמת שהוא נותן הקצפה די טובה, אבל הוא מתייבש די מהר.

אני מתחיל מהפנים, ועד שאני מגיע לצוואר אני מרגיש שהקצף כבר התייבש. אולי אני צריך להקציף במברשת עם יותר מים.

בכל מקרה לאחר 4 גילוחים אני יכול להגיד שהגילוח אכן יותר קרוב, אבל אני עדיין נחתך. אומנם לא כמו בפעם הראשונה (שממש קרעתי לעצמי את הפנים) אבל עדיין שאני מרטיב את הפנים להקצפה בין מעבר למעבר אני מרגיש שהפנים שורפות מחתכים קטנים שלא רואים אותם.

תזכיר לי באיזה חברת סכינים אתה משתמש?

ארבעה גילוחים לסכין בטיחות מאדם שגדל על גילוח עלוב זה קצת מדי זמן.

יקח לך כמה חודשים עד שתתרגל ושנים עד שתגיע לגילוחים כמו שלי :)

אם תוך כמה חודשים עדיין תחתך אז תקנה גם preshave מדובר בשמן שמורחים על הפנים לפני ה קצף בשביל לגרום להחלקה קלה יותר של הסכין. סהכ"ל מדובר בהשקעה זולה של כמה דולרים ומספיק לך להמון זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ אולי אני באמת אפתח חנות למוצרי גילוח..

גבר צריך להתגלח כמו גבר.

לאאא....אל תגנוב לי את הרעיון ! ;D

גם אני חשבתי שאין שום מקום בארץ שמוכר מוצרי גילוח כמו שצריך. השאלה היא אם יש שוק משמעותי כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי באיזה חברת סכינים אתה משתמש?

ארבעה גילוחים לסכין בטיחות מאדם שגדל על גילוח עלוב זה קצת מדי זמן.

יקח לך כמה חודשים עד שתתרגל ושנים עד שתגיע לגילוחים כמו שלי :)

אם תוך כמה חודשים עדיין תחתך אז תקנה גם preshave מדובר בשמן שמורחים על הפנים לפני ה קצף בשביל לגרום להחלקה קלה יותר של הסכין. סהכ"ל מדובר בהשקעה זולה של כמה דולרים ומספיק לך להמון זמן

תבדוק את הקרם גילוח של nivea. אפשר למצוא אותם בקלות בארץ והיא די טובה ולא יקרה. אני משתמש בסכיני גילוח של פרסונה 3 פעמים וזורק אותם. קניתי בתל אביב ממש בזול, לא צריך לשמור אותם יותר מידי. יש לי גם את הEdwin Jagger DE89 , אחלה דבר.

חשוב מאוד לעשות הכנה טובה, יש סבון פנים טוב של "אהבה" ,הסידרה לגבר. אולי יש עוד כאלה , חשוב להשתמש בסבון עם הרבה מים חמים לפני שאתה מתחיל עם הקצף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי בכמה קנית פרסונה בארץ? בשביל להשוות מחירים לחו"ל. אחרי הכל זה תוצר ישראלי

קניתי סכינים מאותו מפעל בנצרת שמייצר עבור המותג "פרסונה". קניתי 200 סכינים ב45שח. הם טובים ואין לי תלונות. יש יותר טובים אבל המחיר מאוד משתלם. לא ניסיתי את ה"פרסונה" אדום, אבל דיברתי עם מישהו מהשיווק של המפעל והוא אמר לי שזה אותו הדבר אבל מסיבות של רגולציה הם לא יכולים למכור את המותג "פרסונה" בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אם זה באמת אותו דבר זה הבדל של בערך פי 2 במחיר. שלא נדבר על עלות המשלוח מהחנויות הנ"ל וזה הופך לפי 3.

לאאא....אל תגנוב לי את הרעיון ! ;D

גם אני חשבתי שאין שום מקום בארץ שמוכר מוצרי גילוח כמו שצריך. השאלה היא אם יש שוק משמעותי כאן.

גנבים, חשבתי על זה לפניכם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...