יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 8 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

אני מעביר אצבע על סכין גילוח, במקרה הכי גרוע אני ארגיש חתח קטן. אני מעביר אצבע על התער שלי (סכין ספרים בשבילך) אני מדמם.

למעט סכין מנתחים לא נתקלתי בסכין כה חדה כמו תער. אז נכון שכל כמה חודשים אני משייף אותה מחדש אך איכות הברזל, האיזון והמשקל הכל היא מלאכת מחשבת. זה פשוט לא נכון להשוות ביניהם. אם סכין פתוחה טיפול בניצב לאצבע, ניתן לאבד, במיוחד אם זאת זרת. לצורך העניין חרבי סמוראים מלפני מאות שנים, מספיק היה לשלוף בזווית הלא נכונה את החרב על מנת לרטש לעצמך את הבטן או לאבד אצבע. אם הצליחו להגיע לכזאת מומחיות מבלי להשתמש בתעשיה אז אני מאמין שתער פשוט בן 70-100 שנים יכול להגיע לאותו המצב.

בכל מקרה זה לא העניין פה. גם העניין של איך התגלחתי בצבא זה לא משנה. אתה מתייחס לתפל.. קרם גילוח/ סבון גילוח ככאלה מוסיפים רבות על כל סבון רגיל שתשתמש בו לגילוח ואגב סבון טוב ישיאיר לך ריח לאורך זמן.

אפטרשייב על בסיס אלכוהולי מעבר לחיטוי הוא יכול לגרום לרגישות ואדמוייות בעור ואף יכולים לגרום נזק לאנשים עם בעיות עור/ רגישים במיוחד/ קילוף רציני.

אולי במזמרות אתה מבין אבל זה ניכר שלא התעמקת בגילוח אז במקום לפסול ולטעון דברים שבמקרה הטוב הם בדיחה כך שתי דקות ותקרא, אפילו בוויקפדיה ותבין את החשיבות של סבון טוב, חלופה טופה של סכין וכדומה.

אגב בנוגע למברשת יש פלוסים ניכרים מעבר לנוחות של מברשת לגילוח עצמו. א) רק בעזרת מברשת אתה יכול להביא להקצפה טובה אשר בתורה תתרופ לגילוח טוב ב)המברשת מורידה מהפנים עור מת ג) המברשת מספקת בצורה שווה קצף לכל הפנים ד) המברשת עצמה מייעלת את ריכוך הפנים לקראת הגילוח. בנוסף לכל מיני פלוסים עקיפים לגילוח עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפעם המיליון ,סכין גילוח איכותית יותר חדה מסכין ספרים איכותית

אתה מתבלבל בין חדות לבין אלמנטים אחרים

וגם שאתה לוקח מרגרינה אתה מפעיל לחץ מסוים ,גם עם סכין מאוד חדה

ואל תזלזל במזמרה וכלים אחרים ,מזמרה מיקצועית חדשה מאוד חדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול צפיתי בזה בטלוויזיה ולא באינטרנט

תנסה לחפש תוכנית על סכינים או משהו באחד מערוצי המדע

היו שם כל מיני דברים כולל ליזר ופלזמה ויכולות החיתוך שלהם חוץ מסכינים סטנדרטים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין הידיות? ראיתי שהרבה ממליצים על ה Merkur HD והיא באמת נראית נחמדה אבל לא ממש הבנתי למה.

אין בעייה עם קניית ידית יד שניה נכון? בהנחה שאני מחטא את הידית כמובן.

(אם מישהו מוכר את ה Merkur אני מעוניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, בסבון כלים צבאי יש ממס שומנים ואין יחס לpH, בעיד שבסבון שמיוחד לרחצה יש.

בשמפו מגד קשקשים בעיקר יש אבץ, ובקרם/ג׳ל פנים לגילוח יש בעיקר חומרים שמעניקים לחות, במוצרים זולים זה על בסיס שומני ובמוצרים יקרים זה על בסיס מים עם תמציות שעוזרות למים ללחלח את העור.

אצלנו אומנם שוטפים את הידים עם סבון כלים צבאי עם טיפת מלבין (אקונומיקה) אבל לא הייתי שם אותו על איזורים רגישים בגוף דוגמת הפנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין הידיות? ראיתי שהרבה ממליצים על ה Merkur HD והיא באמת נראית נחמדה אבל לא ממש הבנתי למה.

8)

בין מה למה? ידיוית זה כמו כל מוצר אחר בו החומרים, העיצוב והשם של החברה משחקים תפקיד. הסברתי על כמה ידיות מומלצות לפני דפים.. תבדוק שם. בגדול החומרים, המשקל ועיצוב הראש( כיצד הראש מחזיק את הסכין בפרט) משחקים תפקיד במחיר.

HD הוא אחד, האם הוא הכי טוב? אני בספק. אבל הוא טוב.

אין בעיה לקנות יד שניה וגם יד עשירית. כל עוד אתה מרתיח במים חיים וטובל בכוהל. סביר להניח שלא יהיה מה שידביק אותך. מנגד בגלל שהידיות לא מורכבות מחלקים נעים אין כל כך מה שיהרס שם לכן אני לא בטוח עד כמה מחירי יד שניה הם יותר זולים מיד ראשונה. כמובן שאתה צריך להתרחק מידידות שבורות. הידיות הללו הן יצירות אומנות ומספיק שחסר חלק הכי קטן והן לא שוות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, בסבון כלים צבאי יש ממס שומנים ואין יחס לpH, בעיד שבסבון שמיוחד לרחצה יש.

בשמפו מגד קשקשים בעיקר יש אבץ, ובקרם/ג׳ל פנים לגילוח יש בעיקר חומרים שמעניקים לחות, במוצרים זולים זה על בסיס שומני ובמוצרים יקרים זה על בסיס מים עם תמציות שעוזרות למים ללחלח את העור.

אצלנו אומנם שוטפים את הידים עם סבון כלים צבאי עם טיפת מלבין (אקונומיקה) אבל לא הייתי שם אותו על איזורים רגישים בגוף דוגמת הפנים...

לא יודע מה יש היום בצבא

אבל בתקופה שאני היתי לא היתה אף חומצה חזקה בסבון הנוזלי

ועם מדברים על איזורים רגישים בגוף ,אז בו נגיד ככה שניסיתי שמפוים שגורמים להרגשה מאוד לא נעימה במקומות האלו

כמובן כל נוסחה והרכיבים שלה

הסבון נוזלי לשתיפת כלים שהיה לנו ,כניראה היה סופר זול לצבא וגם יעילות הניקוי שלא היתה מסריחה

בחומר חזק לנקות כלים מאוד קל ,בחומר שהיה לנו בצבא הטורנים היו צריכים לעבוד מאוד קשה לנקות שומנים

אומנם היה לנו חומר שונה מאוד לנקות את התנורים ,שבקלות מנקה כיתמי שמן

אבל הסבון הנוזלי היה דליל ,ואני מנחש שהיה בעיקר מים וקצת סבון זול

למעשה שהאינו צריכים לעבור ביקורת על החדרי מגורים פעם בתקופה

ניקינו עם שמפו ,כי השמפו היה הרבה יותר יעיל וגם נתן ריח הרבה יותר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כימיקלים עולים גרושים, אפילו לצבא. אם סבון זול זה לא אומר שהוא מנקה פחות טוב, זה אומר שהחומרים שהשתמשו מעבר לכימיקלים, זולים יותר - הבישום, חומר להגנה על העור, חומרי צבע וכו' (וגם האריזה למשל).קח לדוגמא- אקונומיקה של סנו שעולה 12.90 ל-2 ליטר תנקה טוב יותר מאקונומיקה של "המותג" ב-5.90 לאותה הכמות? (בהתחשב באם לשניהם יש את אותו הריכוז)

ואגב, מסיר שומנים זה חיה אחרת לגמרי מסבון כלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאם אתה מחפש זול אז שתדע ש-ממ זית הישראלי מאוד פופולרי, גם בחו"ל.

היום קניתי את המ.מ הרגיל (לא מצאתי בפארם את הממ זית)

בכל מקרה, היום התגלחתי איתו ועם ה- Hydro 5 וזה הבדל של שמיים וארץ לעומת הג'ל Nivea. הגילוח יצא ממש חלק וכמעט ללא גירויים.

הקצפתי אותו בתוך כוס עם מברשת של Vulfix.

המשחה הזו ממש הכינה היטב את הפנים ואת זיפי הזקן לקראת הגילוח. כשהיא תגמר אני אנסה את הזית, בכל מקרה אחרי הפעם הזאת לא נראה לי שאני אחזור לג'ל של Nivea.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שנהנית!

יצא לי לנסות הרבה משחות וסבונים שונים ולדעתי המ.מ בחמישיה הפותחת והראשונה מבחינת מחיר.

אתה בטוח שקנית מ.מ. רגילה? אני לא חושב שראיתי אי פעם כזאת, תחפש אויל שינוי את האריזה וה"זית" יותר קטן.

אגב מישהו זוכר את משחת "שמן" הנוסטלגית?

בתור ילד קטן וזב חותם זכורה לי קופסה זרוקה של המשחה בבית.

ממה שהבנתי היא הייתה משחה ממש טובה, דאז יותר טובה מ-מ.מ. זית (כן המשחה הזאת עד כדי כך ישנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקניתי:

http://www.drugstore.co.il/ShowProduct.asp?product_id=1742&makat=68945&cat_id=214&cat_id0=214&cat_level=2

הסופר-פארם הגנבים מכרו לי את זה פי 2 יותר יקר. לא רק זה, בקושי הצלחתי למצוא את זה זה היה מוחבא מאחורי כל הקצפים והג'לים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...