המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD - עמוד 30 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרכישה קבוצתית של כונן SSD

sashakrik

Recommended Posts

• תגובות 629
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכיוון שהוינדוס גם כך עולה מאוד מהר עם , היתרנות של HIBERNATE מצטמצמים.

לאורך זמן לא כדאי להשתמש בHIBERNATE בלבד.

איתחול רגיל מסנן באגים ומעלים תופעות שליליות מצטברות כמו חריגות זיכרון למשל.

אפילו שיש לHIBERNATE יתרונות, כדאי מדי פעם לעשות איתחול רגיל.

במקום להשתמש בHIBERNATE כדרך קבע, עדיף להשתמש בו רק ספציפית במקרים שיש לכם כמה דברים באמצע תהליך שלא ניתן לשמור ולטעון ברגע.

פעם ב- אני נתקל בבעיות מוזרות שנוצרות אחרי הרבה הפעלות של המחשב שהוא כובה למצב היברנט אז זה נכון מה שאתה אומר, חייבים מדי פעם להפעיל מחדש ועם , אולי אפשר אפילו לוותר על היברנט. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ב- אני נתקל בבעיות מוזרות שנוצרות אחרי הרבה הפעלות של המחשב שהוא כובה למצב היברנט אז זה נכון מה שאתה אומר, חייבים מדי פעם להפעיל מחדש ועם , אולי אפשר אפילו לוותר על היברנט. ;D

המצב הנ"ל שימושי כאשר לא רוצים לסגור את כל התוכנות שרצות עם המחשב (נגיד , מייל וכו').

יש תוכנה שאולי זוכרת את זה איכשהו ואז כיבוי רגיל לחלוטין ובהפעלה הבאה התוכנה פותחת אותם במצב שבו היו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי אייבורי, אבל ב KSP אמרו לי "ראשון-שני" זה יהיה.

אז יום ראשון שכחתי לבדוק, אבל שני בבוקר ארים להם טלפון.

מישהו יודע אם CRG עובדים רק עם אייבורי או שגם KSP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד אפשרות לקנות מהקנייה המרוכזת?

לא נראה לי . אני התנדנדתי עד הרגע האחרון. ובסוף החלטתי לקנות. התקווה היחידה שלך עד כמה שידוע לי זה לקנות במקום מישהו ששינה את דעתו. עוד אופציה היא אולי לסכם על CRG סיבוב שני לאנשים שהתנדנדו יותר מדי. עדיין תצתרכו לעבור איזה סף ממבט ראשון. נראה שיש איזה +50 איש שקנו ועדיין לא קיבלנו את כל הסטיסטיקה.

יש לך עוד אופציה של לחכות ולראות איך התוצאות של כולם ולהחליט אם אתה רוצה לשלם עוד 16%~ למחיר מלא . אולי אחרי המכירה הזאת המחירים ירדו בעצמם. החנויות בסך הכל רוצות למכור כמה שיותר . אנשים בפורום צרכנות מדברים כבר על קבוצה חדשה לקניית HDD 2TB . בסוף נקנה מחשב שלם בחלקים בקניה קבוצתית :lol: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...