עבור לתוכן
 • צור חשבון

amir77a

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  584
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  14יום 8ש' 15דק' 16שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות amir77a

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/01/1980

מידע נוסף

 • מפרט מחשב
  CPU: Intel QuadCore i5
  Mobo: Intel DH67BL
  RAM: 8Gigs
  Display: AMD Radeon HD5800
  Disk1: Micron C400 - 128GGB
  Disk2: Samsung HD103SJ - 1TB
  Disk3: WDC - WD5000AAKS - 500GB

  OS: Win 7 - 64 bit

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אני עובד עם מחשב נייד, הכולל מעבד Intel Core i7-4700HQ במהירות של 2.40 GHz. כאשר המחשב הנייד מחובר לחשמל, המעבד עובד במהירות מקסימלית ולמחשב יש ביצועים טובים. אולם כאשר הנייד עובד על סוללה, המהירות שלו הנה שליש. הביצועים של המחשב איטיים למדי. כיצד ניתן להגדיר את המעבד, לעבוד תמיד במהירות המקסימלית.. גם על סוללה? ניסיתי להיכנס ל-Power Options ולהגדיר את הביצועים תמיד למקסימום, אך ללא הועיל. אשמח לעצה בעניין.
 2. היי, מחפש מחשב לילד בן 10 . מכור ל-minecraft + אופיס 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 2000-2200 ללא חריגות 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחק minecraft + אופיס 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 8-9/10 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אזור מרכז 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? היום/מחר 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מעדיף כונן יחיד SSD סביב 250 גיגה. תודה!
 3. אני מנסה לחבר סטרימר אנדרואיד לרשת. הסטרימר פשוט לא מתחבר לרשת. אודה לרעיונות במצ"ב: קצת ארוך.. תודה על הסבלנות והרצון לעזור. מדובר בסטרימר של Xiaomi בשם MiBox 3 (מריץ Android TV). לסטרימר אין יציאת Ethernet ולכן קניתי מתאם Ethernet ל-USB של Xiaomi. הכל מחובר לכאורה (נורית הבקרה של המתאם מהבהבת) אבל עדיין הסטרימר לא מתחבר לרשת הקווית. מבחינת חיבור הרשת בחדר הספציפי: יש שקע Ethernet בקיר, אליו מחובר Switch פשוט. אל ה-Switch מחוברים מחשב PC, מדפסת והסטרימר. מחשב ה-PC והמדפסת מתחברים ללא כל בעיה ומהירות הגלישה טובה מאד. הסטרימר... לא מתחבר. החלפתי כמובן מיקומים של הכבלים ב-Switch.. לא עזר. הכבל שמעביר רשת לסטרימר הנו כבל באורך של 7 מטרים בערך. בכדי לשלול תקלה בכבל, חיברתי מחשב PC נייד בחיבור Ethernet. עובד מושלם. מהירות גלישה מצויינת. העברתי את הסטרימר + המתאם למקום אחר בבית. עובד מושלם. החלפתי מתאם דומה (של יצרן אחר) וחיברתי. לא עובד. החלפתי סטרימר זהה אחר בכל צירוף. גם לא עובד. אני מנסה להבין מה יכול לגרום לחוסר החיבור. נראה ששללתי הכל, אבל משהו הוחמץ בכל זאת. אודה על רעיונות נוספים. תוהה ביני לביני. האם ייתכן מצב בו כבל רשת, יעבוד היטב עם ציוד אחד ולא יעבוד עם ציוד אחר? תודה!!!
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close