צריך עזרה למצוא מסך למשחקים, עם קצב רענון גבוהה ותמיכה ב1080p שהוא לא תלת-מימד - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה למצוא מסך למשחקים, עם קצב רענון גבוהה ותמיכה ב1080p שהוא לא תלת-מימד

sheepyowl

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מחפש מסך חדש למחשב, שימוש עיקרי משחקים(l4d2, tf2, trine 2, etc).

חשוב לי שלמסך יהיה קצב רענון של 85hz או יותר ברזולוציה הטבעית שלו, אבל המסכים היחידים שמצאתי שיכולים לעשות את זה הם מסכי תלת-מימד, ואלה עולים הרבה מאוד.

הרזולוציה הטבעית של המסך צריכה להיות 1920X1080.

צריך להיות גם חיבור dual-link DVI, לפי מה שהבנתי.

מישהו יכול לעזור לי למצוא אחד שהוא לא תלת-מימד?

כרטיס המסך שלי הוא 6850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך 85 הרץ?

אני משחק הרבה במחשב, ומשחקים נראים, ומגיבים יותר טוב עם קצב רענון גבוהה. זה גם נוח יותר לעין. ניסיתי קצב רענון יותר גבוהה על רזולוציה נמוכה יותר וזה נראה טוב והיה יותר נוח, אבל התמונה הייתה קטנה מדי לפי דעתי.

דבר נוסף, המסך שלי(3 שנים ורבע, בערך) לא תומך ב1080p(רזולוציה מקסימלית של 1680X1050), והכפתורים מקדימה לא עובדים.

אין לי ממש תקציב ספציפי, כי אני כן מסוגל להוציא 1800שח על מסך תלת-מימד, אבל אני מעדיף לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את הכותרת.

multicore, אולי אתה יכול לעזור לי למצוא אחד במקום להטיל בי ספק?

אני נמצא -הרבה- זמן על המחשב, ומשחק -הרבה- זמן. ההבדל מורגש.

יש אנשים שלא רואים שיש מסביבם מנורות שמהבהבות, ויש כאלה שכן. יש אנשים שיותר רגישים לזה.

ואם זה משנה במשהו, זה משחקי מחשב. כשהמחשב מגיב באופן חלק במשחק מרגישים, אפילו אם אתה לא כבד.

ואם בסופו של דבר זה סתם מנטאלי, ובא לי לשלם על מסך שיש לו קצב רענון גבוהה, אסור לי? :P

מסך זה משהו שנשאר הרבה זמן, אני לא רוצה לקנות עוד מסך שאני מרגיש שיכול להיות משהו יותר מתאים, כמו עם המסך הנוכחי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט שלך? יכול להיות שאתה בכלל לא מנצל את המסך שלך (לא מגיעה ל-60Hz), בגלל חומרה חלשה. מניסיון (אולי זה רק אני) שיחקתי על מערכי Eyefinity של 3 מסכים מקצב רענון של 120Hz על זוג HD6990, ולא יהיה הבדל מלשחק עם זוג GTX570 על שלישית מסכי 2311, (חוץ מהתקיעות של רביית הליבות הגרפיות ;) , זה לא מורגש בכלל על זוג 570...). כן יש לי חברים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד Q6600 g0 (יש 4 ליבות ב2.4ghz) --עריכה: אני עשיתי לו אוברקלוק, אבל אני לא מצליח יותר בגלל עדכון ביוס. אני מתכנן להחזיר ביוס ישן יותר ולעשות אוברקלוק ל3ghz שוב.

כרטיס מסך 6850, אני לא זוכר של איזה חברה.

4 גיגה ראם, במהירות של 800mhz.

לוח אם ga-p35-s3g

מסך: vw202tr של . הכפתורים מקדימה שבורים. הוא מגיעה ל60hz ברזולוציה 1680x1050 הטבעית שלו.

המחשב קצת ישן(שלוש שנים וכמה חודשים), עם כרטיס מסך חדש(הקודם נהרס לפני חודש :\ )

עריכה שנייה: אני מתכנן להשתמש במסך שאני קונה גם על המחשב הבא שלי, שאני שומר לו תקציב ענקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו משחקים? סתם לידע כללי אין מצב שתצליח במסך של 60Hz ב-FHD לעבור את ה-60FPS עם הכרטיס הנוכחי. יש צוואר בקבוק בגלל המעבד (הוא צריך OC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ.

Q6600 לא מהווה שום צוואר בקבוק על ה6850, גם בלי .

מדבר בתור אחד עם Q9300 בOC ל3.2GHZ ומערך CF של 5850.

בנוגע לקצב הרענון, אין צורך ביותר מ60FPS. אולי הסיבה שהכל היה נראה הרבה יותר חלק וטוב ברזולוציה נמוכה יותר היא העובדה שהמחשב שלך תפקד טוב יותר ברזולוציה נמוכה יותר, והיה יכול להציג תוצאות טובות יותר.

שדרוג כרטיס מסך יהווה פתרון לבעייה הנ"ל (או הורדת הגדרות גרפיות במשחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה שמישהו מרגיש שמתחת ל-60FPS זה לא חלק ומעל כן, זה נפילות הפריימים בסצנות כבדות יותר.

ב-FPS גבוה יותר הנפילות יהיו לקצב פריימים שחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שם הגדרות גרפיות במשחקים עד שהFPS יוצא בערך 60-70(תלוי באיזה משחק). אם המשחק לא תומך ב4 ליבות, או אם אני נאלץ לגרום לו לרוץ רק על 1 או 2 ליבות, אז המעבד הופך לצוור בקבוק(אלא אם זה משחק עם דרישות מעבד נמוכות).

אני גם מריץ משחקי על המחשב(בצורה חוקית כמובן), והאימולטור לא תומך ביותר מ2 ליבות, וצריך מהירות של 3ghz או יותר בשביל SSBB(המשחק שאני משחק בו הכי הרבה בווי). למען האמת, גם עם 3ghz המשחק רץ לאט מחלק מהמפות.

במקור המפרט היה עם 4850 ati, והם עבדו דיי יפה ביחד.

עריכה: בקשר לבדיקות שלי כשראיתי שיפור - זה היה על tf2, שאני מריץ על 80fps במצבים שהמסך מלא בדברים(וכשאין הרבה אפקטים, זה מוגבל על 91). אני בדקתי את זה עם ה4850, ושם ראיתי הבדל. אני אבדוק שוב עם ה6850 ואחזור אליכם.

אבל אפשר לעזוב את המפרט, ולקבל עזרה עם המסך בבקשה? כרגע הסיבה היחידה שאני עוד לא בודק איזה מסך תלת-מימד הכי יתאים לי ולתקציב שלי זה בגלל שאני חושב שמישהו פה יכול למצוא את מה שאני חיפשתי(ולא מצאתי). אם תגידו לי שאתם לא מסוגלים למצוא, אני כבר אבדוק מסכים מסוגים אחרים.

דבר נוסף, זה מחשביזיה - אני יודע שלטלוויזיות יש קצב רענון גבוהה, האם לאלה יש קצב רענון גבוהה גם? וגם, האם מחשביזיה יכול\ה לשמש כשמסך למשחקים(מהירות תגובה, איכות תמונה, וכו')?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...